Venecija, jos salos, Verona ir Paduja

Italija

Bendrinė informacija

Venecija, jos salos, Verona ir Paduja

Šlovė, prabanga, karnavalas

Su lietuvaite gide

 

 

Kelionės programa:

1 diena.

Atvykimas į Veneciją. Apsistojimas viešbutyje. Laisvas laikas.

2 diena.

Venecijos vandens ir akmens labirintai, marmuro fasadai, brolijų, muziejų ir bažnyčių lobiai.

Politinės Venecijos šlovės paminklai: švento Morkaus aikštė, bazilika, Dožų rūmai (buvęs Venecijos Respublikos parlamentas). Muziejų, esančių švento Morkaus aikštėje lankymas (Dožų rūmai, Correr muziejus ir kt. – už papildomą mokestį ir pagal pageidavimą).

Ekonominės Venecijos šlovės paminklai ir šiuolaikinio miesto gyvenimo centras – legendinis Rialto tiltas. Seniausias Europoje turgus, miesto istorijos pradžią menantys mūrai (aikštės, arkos, koplyčios ir bažnyčios).

Venecijos gyvenimo būdo potyriai: auksas, krištolas, šilkai, kaukės. Karnavalas kaip gyvenimo būdas. Muziejai, kur galime susipažinti su nepakartojama venecijietiškos buities, gyvenimo būdo istorija – Ca’ Rezzonico, Palazzo Mocenigo (už papildomą mokestį ir pagal pageidavimą).

Venecijos rūmų, kai kurių Brolijų (Venecijoje jas vadina “Scuola”) menių lankymas. Galimybė susipažinti su svarbiausiomis atviromis miesto erdvėmis, (taip vadinamais “campo”) į kurias ateinama siaurų gatvelių labirintais. Svarbiausia – keliaujama vietinių takais, išvengiama įprastų turistinių srautų, kai visi seka rodykles. Mes keliausime ne pagal rodykles, prieš srovę, bet būsime lyg žuvis vandeny.

Apsilankymas kaukių ir Karnavalo aprangos kūrimo studijose – ateljė (pagal galimybes).

Ekskursija (trukmė – apie 1 valandą), kurios metu galime susipažinti su gražiausių rūmų fasadais svarbiausioje Venecijos vandens “gatvėje” – Didžiajame Kanale (Grand Canal). Plaukiame vandens taksi (Už papildomą mokestį ir pagal pageidavimą).

3 diena. Įšvyka į Veroną.

Verona, nuo XV a. tapo Venecijos Respublikos dalimi. Ji papildė Venecijos valstybę Antikos istorijos paminklų dvasia ir romėniškų tradicijų didybe.

Viduramžiškame senamiestyje ne tik prisiminsime Romeo ir Džiuljetos meilę, bet atsidursime princesių ir raganų, riterių ir drakonų pasaulyje.

Veronoje matysime dar ankščiau už Romą pastatytą “Koliziejų”- Veronos Areną. (Įėjimas į Areną – už atskirą mokestį ir pagal pageidavimą)

Žengsime Antikos laikų keliais ir įeisime į miestą pro senosios Romos laikų, dviejų tūkstančių metų senumo, vartus.

Lankysimės  Džiuljetos ir Romeo namuose, kitų meilės istorijų vietose. Juk Verona – meilės miestas.

4 diena. Išvyka laiveliu į Venecijos lagūnos salas.

Murano – čia nuo XIII a. gaminamas Venecijos stiklas, krištolas, veidrodžiai . Stiklo muziejus. (Už atskirą mokestį ir pagal pageidavimą). Bazilikos. Stiklo dirbtuvės, kur bus demonstruojamas stiklo pūtimo procesas, lankymas (pagal galimybes).

Burano – spalvotų namukų sala. Garsi nėriniais. Nėrinių istorijos muziejaus lankymas (Už atskirą mokestį ir pagal pageidavimą)

Torčelo (Torcello) – seniausia Venecijos sala, visų miesto salų “motina”. Venecijos gimimo vieta.

San Giorgio Maggiore sala – gražiausias vaizdas į Venecijos centrą.

Džiudekos sala (Giudecca) – autentiškiausia Venecijos dalis su gražiausio saulėlydžio vaizdais ir kone įspūdingiausiu renesanso architektūros genijaus Andrea Palladio šedevru – Redentore (Švc. Kristaus Išgelbėtojo) bazilika.

Vakare – naktinis pasivaikščiojimas. Galimybė paplaukioti gondola Venecijos naktyje (už papildomą mokestį ir pagal pageidavimą)

5 diena. Vykstame į Padują.

Paduja – universitetinis miestas, švento Antano miestas, nuostabaus gyvo centro, kur ir šiandien, kaip viduramžiais, verda gyvenimas.

Padujos universitete mokėsi daug senovės lietuvių. Abiejų Tautų Respublikos studentai užėmė antrąją vietą tarp visų besimokančių užsieniečių. Jie įkūrė asociaciją, kurią pavadino „Natio Regni Poloniae“ ir „Magni Ducatus Lituaniae“. Paduja tokiu būdu tapo savotišku tiltu tarp lietuvių ir italų kultūrų, miestas mūsų protėviams buvo vieta kuri ir tapo visos Italijos įvaizdžiu.

Apsilankysime XIII a. įkurto universiteto pastate, auloje, kur skaitė paskaitas Galilėjas Galilėjus. Padujos anatominis teatras – ne tik seniausias, bet ir vienintelis autentiškas tokio pobūdžio teatras, išlikęs Europoje nuo XV a.. Universitetą galima aplankyti (pagal norą ir už papildomą mokestį).

Paduja garsi savo šventaisiais ir jiems skirtoms šventovėmis.

Pats garsiausias – šventas Antanas. Lankysime vieną įspūdingiausių ir labiausiai populiarių piligriminių vietų Europoje – švento Antano baziliką.

Lankome Padujos centrą. Čia kasdien tebeveikiantis senasis turgus, pirmoji Europoje visą parą neužsidaranti kavinė Pedrocchi (masonų šventovė). Pasinersime į tikrą itališkąjį gyvenimo sukūrį. Laisvas laikas.

Norintieji galės aplankyti garsiąją Džioto ištapytą Skrovenji Koplyčią (it. Cappella degli Scrovegni) – už papildomą mokestį.

6 diena. Išvykimas. Arrivederci Venezia!

 

Kaina: 549 Eur/asm + lėktuvo bilietai*

*lėktuvo bilietus galima įsigyti tiek savarankiškai, tiek per mus. Bilietų kainą tiksliname prieš perkant kelionę.

 

Skrydžiai:

 

Į kainą įskaičiuota:

5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Lietuvaitės gidės Aidos paslaugos Venecijoje;

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

Avia bilietai Vilnius – Venecija – Vilnius;

Registruotas bagažas, sėdimos vietos šalia lėktuve – esant poreikiui;

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Priemoka už vienvietį numerį 399 Eur;

Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus, viešojo transporto išlaidos, viso apie 100 Eur/asm.

 

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

*Kelionės tempas – ramus, besimėgaujant.

Papildoma informacija ir patarimai:

Papildomos išlaidos:

Medicininių išlaidų kelionių draudimas užsienyje. Mes bendradarbiaujame su „BTA“ draudimo bendrove, galite draudimą įsigyti pas mus. Kaina priklauso nuo keliautojų amžiaus, krypties, kiekvieną kartą skaičiuojame individualiai.

Skrendant „Ryanair“, „Wizzair“ oro linijomis: pirmenybinis įlaipinimas + 10 kg svorio bagažas (55x40x20 cm) – kaina nuo 80 EUR/ASM (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg svorio bagažas – kaina nuo 120 EUR/ASM, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 EUR/ASM (pirmyn-atgal).

Bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos papildomos išlaidos.

 

Svarbi informacija:

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el. paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvo bilietus, registruotus į skrydį atsiųsime maždaug likus 20 val. iki skrydžio, prieš dieną. Jeigu skrydis vėlai vakare/naktį, atsiųsime išvykimo dienos ryte.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas galimas už papildomą mokestį.

Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko keitimo arba šalyje pasikeitusių aplinkybių.

Papildoma informacija:

LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Litaura“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

 

Saugaus keliavimo informacija:

Informacija keliaujantiems į Italiją.

Informacija grįžtantiems į Lietuvą.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Trukmė: 6 d.
Kaina: nuo 549 Eur

Mes pasiruošę jums padėti!

Toma
+370 601 56548 vilnius@litaura.lt