ŠVEICARIJA – neatrastos įdomybės ir sąsajos su Lietuva

Šveicarija

Bendrinė informacija

Kelionė kartu su istoriku Rūsčiu Kamuntavičiumi

 

Kelionės programa:

1 diena. Skrydis Vilnius – Milanas. Pervežimas komfortabiliu mikroautobusu į viešbutį, kuris įsikūręs Šveicarijoje, prie Lugano ežero. Vakarienė vietiniame  restorane.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Lankome „lietuviškąsias“ Lugano ežero pakrantes, vietas, iš kurių kilę LDK  bažnyčias, vienuolynus ir rūmus kūrę architektai. Sužinosite, kodėl šveicarai dirbo Lietuvai ir pamatysite šveicaro architekto užmokestį, parsivežtą iš Lietuvos. Vakarienė žymiausiame Lugano apylinkių žuvies  restorane. Tai geriausias žuvies restoranas Lugane. Jeigu bandytume patys jį rasti, nerastumėte niekad, nes toli nuo centro, namas su pasvirusiomis lubomis, o žuvį virėjas kepa tiesiog prie įėjimo į restoraną. Vakarienės metu susitikimas su vietiniais, pokalbiai, diskusijos, informacija „iš  pirmų lūpų“.

3 diena. Pusryčiai. Susipažįstame su XX-XXI a. pasauline architektūra ir menu (Santa Tamarò, Monte Verità-Askona, Mogno, Mendrizijus, ir kt.). XX-XXI a. Lugano ežero pakrantės garsėja pasaulinio garso menininkais. Vienas garsiausių mūsų laikų architektų pasaulyje yra M. Botta. Jo pastatus galite rasti visame pasaulyje nuo JAV, Kinijos iki Japonijos. Turėsite puikią progą pamatyti jo kurtus šedevrus, patekusius į visus žymiausius  modernios architektūros katalogus gimtajame Tičine. Vakarienė jo gimtajame miestelyje, „firminiame“ restorane. Restoranėlis dirba, tik iš anksto susitarus. Paskutinį kartą, kai lankėmės, dirbantis virėjas buvo 10 metų pradirbęs pas Jelciną, tad, jeigu ilgiau pasėdėsite ir išlauksite, kol visi klientai išsiskirstys, jis papasakos kaip ir ką Rusijos elitas valgo.

4 diena. Pusryčiai. Apsigyvename vienuolyne, kur Jus globos vienuolės. Šiame vienuolyne 1944 m. prieglobstį rado du Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai. Luganas – aplankome svarbiausius objektus, pasivaikštome po senamiestį, esant gražiam orui, užsikeliame į kalną, apžiūrime žymiausių, čia gyvenusių lietuvių namus, išgirstame jų istorijas. Aplankome šeimos vyninę, ragaujam vietinio vyno. Vakarienė vietos restorane.

5 diena. Pusryčiai. Skrydis  Milanas – Vilnius.

Kaina:  885 Eur / 1 asm.

Ir avia bilietas

Į kainą  įskaičiuota:

Rankinis bagažas 10kg;

4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

Įžymaus istoriko – gido paslaugos;

Pervežimai patogiu  mikro autobusiuku.

Į kainą neįskaičiuota:

Avia bilietai Vilnius – Milanas – Vilnius;

Registruotas bagažas, esant poreikiui 15kg arba 20kg;

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus.

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

*Susitikimo su vietiniais diena ir jų skaičius gali keistis, priklausomai nuo žmonių užimtumo.

*Nedidelė grupė 8-14 žmonių

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Tel. 85 2731337
Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Trukmė: 5 d.
Kaina: nuo 885 EUR

Mes pasiruošę jums padėti!

Toma
+370 601 56548 vilnius@litaura.lt