Lietuviškoji Varšuva

Lenkija

Bendrinė informacija

Ekskursija į Varšuvą


Iš pirmo žvilgsnio pilkas ir niūrus didmiestis, kurį lietuviai pravažiuoja net nestabtelėdami, yra svarbus Lietuvos istorijos puslapis ir neatsiejama lietuvių politinės tautos identiteto dalis.

Varšuvoje lietuviškų pėdsakų yra ne ką mažiau nei daugiataučiame Vilniuje: nuo XIV a. Lietuvių valdovų funduotos bažnyčios, lietuvių didikų rūmai (vienuose jų šiandien reziduoja Lenkijos prezidentas), lietuviška simbolika karaliaus rūmuose, Abiejų Tautų Respublikos seimų vieta, pastatai kuriuose posėdžiaudavo lietuviškosios seimų frakcijos…

Ekskursijos metu profesionalūs lietuvių ir lenkų istorikai supažindins su miesto istorija, su bendra lietuvių ir lenkų praeitimi, atsakys į konfliktinius klausimus apie LDK ir Abiejų Tautų Respublikos lietuviškumą ir lenkiškumą.

Varšuva – vienas iš svarbiausių junginės lietuvių ir lenkų valstybės, vienos didžiausių Europos respublikos ir demokratijos, simbolių. Tik naujai atradę Varšuvą, pajusite XVI-XVIII a. Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės didybę.

Kelionėje aplankysime Tykocin’ą – nedidelį miestelį apie 150 km nuo Varšuvos, iki 1569 m. priklausiusį LDK, kuriame XVI a. viduryje buvo saugomas Lietuvos valdovo iždas.

Kaina: 156 EUR

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti  draudžiama.

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Tel. 85 2731337
Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Trukmė: 2 d.
Kaina: nuo 156 EUR

Mes pasiruošę jums padėti!

Toma
+370 601 56548 vilnius@litaura.lt