Kalėdinė Andalūzija

Ispanija

Bendrinė informacija

Kalėdinė Andalūzija

Antequera – Malaga – Sevilija – Kordoba – Rute – Granada – Riofrio

Su Laima ir Mindaugu, lietuviškai kalbančiais kelionės vadovais gyvenančiais Andalūzijoje

 

Visi žinome, kad Kalėdos yra nuostabiausia metų šventė. Kalėdos sunkiai įsivaizduojamos be puošnios Kalėdų eglutės, Kalėdų Senelio, dovanų ir ypatingo Kalėdinio meniu. Tokios Kalėdos yra įprastos Šiaurės Europos gyventojams, tačiau kaip jas švenčia piečiausios Europos dalies – Andalūzijos gyventojai? Ką puošia, ką skanauja, ką dovanoja, ką šoka ir dainuoja laukdami Kalėdų stebuklo? Norint tai sužinoti – kviečiame atvykti į Andalūziją, kur Jūsų lauks lietuviškai kalbantys kelionių vadovai, puikiai žinantys vietos tradicijas ir slaptus andalūziškų Kalėdų ritualus. Gyvensime jaukiame, saugiame ir tikrai andalūziškame Antequera miestelyje, kuris tomis dienomis bus šventiškai pasipuošęs. Iš čia kasdien keliausime vis naujais maršrutais, sužinosime kaip šventėms ruošiasi didieji Andalūzijos miestai, o vakarais gyvensime šio nuostabaus miestelio ritmu.

 

Kelionės programa:

 

1 diena. Atskrendame į Malagos oro uostą apie 15:10 val., kur pasitiks kelionės vadovas ir autobusu perveš į nakvynės vietą – už 50 km nuo oro uosto nutolusį jaukų andalūzikšką miestelį Antequera, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Pakeliui sustosime Torremolinos arba Malagos mieste trumpam pasivaikščioti ir užkąsti. Atvykus į nakvynės vietą apsigyvensime centrinėje miesto aikštėje įsikūrusiame 3* viešbutyje. Laisvas laikas, poilsis, nakvynė.

2 diena. Po pusryčių išvyksime į Sevilijos miestą, pakeliui sustodami apžiūrėti didžiausio pasaulyje Museo de Belenes de Molina (Prakartėlių muziejaus), kuris nustebins savo ekspozicijos dydžiu ir įvairove. Andalūzijoje Kalėdų simbolis yra prakartėlė, kurią, artėjant šventėms savo namuose, parduotuvių virtinose, bažnyčios ir net specialiose ekspozicijose įsirengia šeimos, įmonės ir brolijos. Muziejuje pamatysime tikrus meno šedevrus – daugiau nei šimtą įvairiausių dydžių ir stilių prakartėlių ir kelias įspūdingo dydžio instaliacijas.

Prieš pietus atvyksite į Seviliją, o pasivaikščiojimą pradėsime nuo centrinės Santa Cruz miesto dalies, kurioje įsikūrę svarbiausi miesto monumentai. Aplankysime šalia Katedros įsikūrusią Kalėdų mugę, pasivaikščiosime po senąjį žydų kvartalą, Katedrą ir Real Alcazar de Sevilla – karališkuosius rūmus. Prieš išvykdami užsuksime pasigrožėti šventiškai apšviesta Plaza de España. Apie 20 val. grįžtame į Antequerą. Laisvas laikas.

3 diena. Po pusryčių išvyksime į Kordobos miestą, pakeliui sustodami Rute miestelyje, kuris garsėja tipiniais andalūziškais Kalėdų skanumynais ir gėrimais. Šis miestelis vadinamas kalėdinių skanumynų sostine, nes jame gaminame visoje Ispanijoje garsėjantys saldumynai, skanumynai, šokoladai, pyragėliai ir net dešros. Miestelyje aplankysime anyžiaus distileriją, turonų ir šokolado gamybos įmones, muziejų, kuriame eksponuojamos iš šokolado padarytos skulptūros ir kompozicijos. Puiki vieta paragauti ir įsigyti lauktuvių Kalėdoms. Šių muziejų aplankymo kaina – 1 euro vertės kuponas, kurį vėliau galite išleisti gamyklos parduotuvėje.

Prieš pietus atvyksime į Kordobą ir leisimės siaurais jos gatvelių labirintais. Lankysite Kordobos Mečetę – Katedrą – unikalų architektūros šedevrą, kuris toks vienintelis pasaulyje. Po pietų pasivaikščiosime po senąjį žydų medinos rajoną, Romėnų tiltu ir Guadalkivyro upės pakrante. Laisvas laikas, išvažiuosime 18 val. į Antequerą, grįžtame 20 val. Vakarienė.

4 diena. Po pusryčių išvažiuojame į Granadą, pakeliui sustosite Riofrio kaimelyje apžiūrėti vienintelę pasaulyje Ekologinę Eršketų fermą. Ekskursijoje sužinosite kaip auginamos šios įspūdingos žuvys, pamatysime kokio dydžio ir rūšių jos būna, paragausite tikrų juodų eršketo ikrų. Prieš pietus atvyksime į Granadą – pradėsite savo kelionę nuo Albaicin rajono kalvos, leisitės miesto gatvelių labirintu į centrinę miesto dalį. Centre aplankysime Kalėdų mugę ir rytietiško stiliaus turgų Medina rajone, aplankysime šalia esančią Katedrą. Vakarėjant užsuksime į Alhambrą, apžiūrėsime viešai pasiekiamas rūmų dalis. Išvažiuojame 18 val. grįžtame į Antequerą 20 val. Vakarienė.

5 diena. Po pusryčių išvyksite į Malagos oro uostą.

Kiekvienos dienos vakarais organizuojame vakarinius pasivaikščiojimus po Antequera miestelį, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Čia galėsite užsukti į koridos aikštę, apžiūrėti baroko ir gotikos stiliaus bažnyčias, išragauti vietos maisto ir pamatyti vietos šventinius renginius.

 

Kelionės kaina: 694 Eur + lėktuvo bilietai

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Apgyvendinimas 3* viešbutyje andalūziškame Antequera miestelyje, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, pačiame centre, 4 naktys;

Pusryčiai viešbutyje;

Lietuviškai kalbantys kelionės vadovai;

Visi programoje nurodyti pervežimai privačiu transportu;

Pilna ekskursinė programa;

Kelionės dokumentų sutvarkymas;

Museo de Belenes de Molina (Prakartėlių muziejaus);

Ekologinė Eršketų ferma;

Anyžiaus distilerija, turonų ir šokolado gamybos įmonė, muziejus.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Avia bilietai  Kaunas – Malaga – Kaunas;

Pietūs, vakarienės;

Sevilijos Katedra;

Real Alcazar de Sevilla – karališkieji rūmai;

Kordobos Mečetė – Katedra;

Granados Katedra;

Alhambros rūmai;

Viso apie 63 Eur/asm už lankomus objektus;

Priemoka už  vienvietį  kambarį 80 Eur.

 

Pastabos:

Grupės dydis 8-13 žmonių.

Objektų lankymo tvarka gali keistis.

 

Skrydžio informacija:

 

 

Papildoma informacija ir patarimai:

Papildomos išlaidos:

Medicininių išlaidų kelionių draudimas užsienyje. Mes bendradarbiaujame su „BTA“ draudimo bendrove, galite draudimą įsigyti pas mus. Kaina priklauso nuo keliautojų amžiaus, krypties, kiekvieną kartą skaičiuojame individualiai.

Skrendant „Ryanair“, „Wizzair“ oro linijomis: pirmenybinis įlaipinimas + 10 kg svorio bagažas (55x40x20 cm) – kaina nuo 80 EUR/ASM (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg svorio bagažas – kaina nuo 120 EUR/ASM, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 EUR/ASM (pirmyn-atgal).

Bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos papildomos išlaidos.

 

Svarbi informacija:

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el. paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvo bilietus, registruotus į skrydį atsiųsime maždaug likus 20 val. iki skrydžio, prieš dieną. Jeigu skrydis vėlai vakare/naktį, atsiųsime išvykimo dienos ryte.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas galimas už papildomą mokestį.

Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko keitimo arba šalyje pasikeitusių aplinkybių.

Papildoma informacija:

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Litaura“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Trukmė: 5 d.
Kaina: nuo 694 Eur

Mes pasiruošę jums padėti!

Toma
+370 601 56548 vilnius@litaura.lt