Andalūzija pavasarį

Ispanija

Bendrinė informacija

Pavasaris – gražiausias metų laikas Andalūzijoje

ir

Sevilijos Feria de Abril – nuostabiausia pavasario šventė Andalūzijoje

Keliaujame po Andalūziją su regione gyvenančiais, lietuviškai kalbančiais kelionių vadovais Laima ir Mindaugu

 

Ankstyvoji Andalūzijos pavasario dalis prasideda lapkričio mėnesį, pirmiesiems lietaus lašams iškritus. Pirmieji žaluma pasirodo gruodžio antroje pusėje, o sausio mėnesio viduryje pradeda žydėti migdolai. Tačiau balandis ir gegužė yra gražiausi pavasario mėnesiai, laikas – kai gamta tiesiog sprogsta savo žalia energija, skuba barstyti žiedus ir megzti vaisius.

Tačiau pavasarį skelbia ne tik gamta – Andalūzijoje prasideda ir pavasario mugių Las Ferias de Primavera sezonas! Skambiausia, didžiausia, linksmiausia yra Feria de Abril de Sevilla. Šią šventę būtina aplankyti bent kartą gyvenime.

Kelionės metu gyvensite tikrai andalūziškame, jaukiame ir saugiame Antequera miestelyje Iš jo dienomis keliausite vis naujais maršrutais – aplankysite garsiuosius Pueblos Blancos, žygiuosite Caminito Del Rey, pasigrožėsite Subtropine Viduržemio jūros pakrante, senuoju Malaga miestu ir jo Botanikos sodu, o grįžę turėsite laiko pasimėgauti pavasario naktimis, puikiu maistu, susipažinti su vietos žmonėmis, kultūra ir tradicijomis.

 

Kelionės programa:

1 diena. Atvykimas.

Atvykimas į Malaga 18:50 val., pervažiavimas į Antequera, vakarienė tapas bare (apie 21:00 val.), susipažinimas, trumpa ekskursija po miestą.

Nakvynė Antequera miestelyje.

 

2 diena. Pavasaris gražiausiuose Andalūzijos baltuosiuose miesteliuose.

Dienos ekskursija aplankant ko gero gražiausius Andalūzijos Pueblos Blancos. Pirmoje dienos pusėje užsukame į Setenil de las Bodegas – po uolomis pasislėpusį miestelį gilaus kanjono dugne. Pasivaikščiosime po uolų karnizais Calle Cuevas del Sol ir Cuevas del Sombra gatvėmis, užkilsime į Alcazaba tvirtovę pasigrožėti apylinkių vaizdais.

Prieš pietus atvažiuojame į Rondą – ko gero patį garsiausią ir labiausiai fotografuojamą Andalūzijos miestą, kurį į dvi dalis skiria El Tajo kanjonas. Skirtingai nei Setenil – Ronda įsikūrusi ant uolos, todėl galėsite paganyti akis Rondos slėniais ir kalnų grandinėmis. Šiame mieste papietausime, pasivaikščiosime senąja ir naująja miesto dalimi, apžiūrėsime Plaza de Torros – seniausią Ispanijos Koridos aikštę.

Nakvynė ir vakarienė Antequera miestelyje.

 

3 diena. Pavasaris Andalūzijos gamtoje.

Gamtos ir puikių vaizdų diena Jūsų laukia keliaujant po Ardales parką ir Caminito del Rey. Dar vienas kanjonas, tačiau šį kartą žygiuosite ne jo dugnu ar viršūne, o ant skardžio pakabintu Karaliaus Taku. Jūsų laukia mažiausiai trys valandos įspūdžių ir 5 kilometrai vaizdų ir emocijų. Pakeliui į Karaliaus Taką užsuksime apžiūrėti Terraverne alyvuogių malūną – Jūsų laukia ekskursija po alyvmedžių laukus, modernų XXI amžiaus malūną ir ypatinga alyvuogių aliejaus degustacija – esame tikri, kad naujos patirtys tikrai nustebins.

Nakvynė ir vakarienė Antequera miestelyje.

 

4 diena. Diena Sevilijoje ir naktis Feria de Abril.

Važiuojame pasigrožėti didžiausia, garsiausia, skambiausia Andalūzijos pavasario muge, kuri vyksta Sevilijoje. Šventė pilna flamenko spalvų, kostiumų, seviljanų melodijų, žirgų, karietų ir muzikos. Iki pavakario pasivaikščiosime po Seviliją, pasižvalgysime po pavasarinį miestą, aplankysime gražiausias jo vietas – parkus, aikštes ir senamiesčio skverus, o vakarui einame į Sevilijos mugę! Grįšime vėlai…

Nakvynė Antequera miestelyje.

 

5 diena. Pavasaris Malagoje. Skrydis į Vilnių 19:20 val.

Iš ryto išvažiuojame į Malaga, tačiau prieš atvykdami į miesto centrą užsukame pasivaikščioti po Botanikos sodą. Turėsite laisvo laiko apžiūrėti Malagos centrą, papietauti, pasipildyti lauktuvių ir suvenyrų kolekciją. Po pietų išvažiuojame į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 

Kelionės kaina: 683 Eur/asm + lėktuvo bilietai*

*lėktuvo bilietus galima įsigyti tiek savarankiškai, tiek per mus. Bilietų kainą tiksliname prieš perkant kelionę.

 

Skrydžių informacija:

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Apgyvendinimas 2 – 3* viešbutyje Andalūziškame Antequera miestelyje, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, pačiame centre, 4 naktys;

Pusryčiai viešbutyje;

Lietuviškai kalbantys kelionės vadovai;

Visi programoje nurodyti pervežimai privačiu transportu;

Pilna ekskursinė programa;

Kelionės dokumentų sutvarkymas;

Caminito Del Rey;

Plaza de Toros de Ronda;

Terraverne alyvuogių aliejaus degustacija;

Malaga botanikos sodas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Lėktuvo bilietai Vilnius – Malaga – Vilnius;

Registruotas bagažas, sėdimos vietos šalia lėktuve – esant poreikiui;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Pietūs, vakarienės;

Priemoka už vienvietį kambarį 80 Eur.

 

Pastaba:

Grupės dydis iki 18 žmonių.

 

Papildoma informacija ir patarimai:

Papildomos išlaidos:

Medicininių išlaidų kelionių draudimas užsienyje. Mes bendradarbiaujame su „BTA“ draudimo bendrove, galite draudimą įsigyti pas mus. Kaina priklauso nuo keliautojų amžiaus, krypties, kiekvieną kartą skaičiuojame individualiai.

Skrendant „Ryanair“, „Wizzair“ oro linijomis: pirmenybinis įlaipinimas + 10 kg svorio bagažas (55x40x20 cm) – kaina nuo 80 EUR/ASM (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg svorio bagažas – kaina nuo 120 EUR/ASM, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 EUR/ASM (pirmyn-atgal).

Bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos papildomos išlaidos.

 

Svarbi informacija:

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el. paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvo bilietus, registruotus į skrydį atsiųsime maždaug likus 20 val. iki skrydžio, prieš dieną. Jeigu skrydis vėlai vakare/naktį, atsiųsime išvykimo dienos ryte.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas galimas už papildomą mokestį.

Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko keitimo arba šalyje pasikeitusių aplinkybių.

Papildoma informacija:

LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Litaura“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

 

Saugaus keliavimo informacija:

Informacija keliaujantiems į Ispaniją.

 

Nuotraukomis dalinasi kelionės vadovė Laima.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Trukmė: 5 d.
Kaina: nuo 683 EUR

Mes pasiruošę jums padėti!

Toma
+370 601 56548 vilnius@litaura.lt