Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Lietuva

Kelionės po Lietuvą kolektyvams, kelionės Lietuvoje moksleiviams, edukacinės, kultūros kelionės po Lietuvą su profesionaliais gidais – istorikais, savo srities profesionalais, pramoginės kelionės Lietuvoje. Mūsų tikslas – parodyti, kad kelionės po Lietuvą yra turiningos ir ne mažiau įdomios nei po tolimas šalis.

Azija

Azija – kontrastų žemynas. Jame yra didelius plotus užimančių ir tūkstančius kilometrų besitęsiančių kalnų grandinių, negyvenamų dykumų ir beribių miškų plotų, derlingų lygumų bei slėnių, ryškių temperatūros skirtumų, tankiai ir retai gyvenamų vietų. Daugiausia gyventojų turinčiame žemyne gyvena įvairių tautų ir religijų žmonės.

Poilsinės, pažintinės kelionės į Aziją – Tailandą, Šri Lanką, Bali, Indiją, Iraną, Izraelį ir kt.

Europa

Europa dažnai vadinama „Senuoju kontinentu“. Jeigu Jus domina  istorijos, kultūros, meno, architektūros, gastronomijos palikimas, nuostabaus grožio gamta, -visa tai rasite Europos šalyse.
Pažintinės, poilsinės, edukacinės kelionės  Europoje visai šeimai, kolektyvams. Konferencijos, parodos, seminarai kolektyvams Europoje.

Latvija

Latvija – viena žaliausių pasaulio valstybių. Tai žaliuojantis plačių miškų ir nepaliestos gamtos kraštas,  smėlėtų pajūrio paplūdimių, esančių prie seną istoriją ir kultūros tradicijas turinčių miestų, kuriuose gausu įspūdingos architektūros ir patrauklių lankytinų objektų, ramaus gyvenimo ritmo kaime, šiuolaikinių miestų, neįkyrių, svetingų žmonių ir saugios aplinkos kraštas.
Pažintinės, edukacinės kelionės į Latviją autobusu kolektyvams, individualiems keliautojams.

Šiaurės Afrika

Šiaurės Afrika – šiaurinis Afrikos žemyno regionas, Sacharos dykumos atskirtas nuo Subsacharinės Afrikos. Šiaurės Afriką tradiciškai sudaro šios šalys: Marokas, Alžyras, Tunisas, Libija, Egiptas, Sudanas, Mauritanija. Šiaurės Afrikos šalims būdinga arabiška kultūra.
Pažintinės ir poilsinės kelionės į Egiptą, Tunisą, Maroką.

Slidinėjimas

Slidinėjimo Kelionės keliaujant autobusu, lėktuvu ar savo transportu.
Slidinėjimo kelionės - geriausias pasirinkimas žiemos atostogoms aktyvaus poilsio mėgėjams. Siūlome slidinėjimo keliones į geriausius Europos kurortus.
SKAITOMIAUSI
Lietuviškoji Varšuva