Savaitgalis Berlyne – Potsdamas – Poznanė 3 d./2 n.

 Užsakant kelionę internetu taikoma 2% nuolaida
Kelionės metu privaloma turėti ES Covid sertifikatą!
 
 


1 diena: Gnieznas
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykstama į pirmąja šalies sostinę – Gniezną. Pažintis su Gnieznu: gotikinė Šv. Mergelės Marijos katedra, kurioje buvo karūnuoti pirmieji Lenkijos karaliai, prieš perkeliant sostinę į Krokuvą su išlikusiomis originaliomis XII a. bronzinėmis durimis su bareljefu, vaizduojančiu Šv. Adalberto istoriją. Pasak legendos miestą įkūrė vienas brolis iš trijų, kurie kadaise keliavo tose vietovėse ir tarp tamsių ir neįžengiamų girių atradę didžiulį slėnį, apsuptą ežerų ir kalvų. Broliui Lechui taip patiko ši vieta, kad jis nusprendė įkurti čia miestą, kurį pavadino Gnieznu. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Potsdamas – Berlynas
Pusryčiai. Išvykimas į Potsdamą. Pažintis su Prūsijos karalių miestu: Olandų kvartalas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, buvusi rusų kolonija Aleksandrovka, karaliaus Frydricho Didžiojo iniciatyva statyti Sanssouci rūmai ir parkas. Tai vienas gražiausių rūmų kompleksų Europoje, kur  didžiulėje parko teritorijoje yra išsidėstę senieji ir naujieji rūmai, svečių namai, oranžerija ir kiti pastatai. Išvykimas į Berlyną. Ekskursija po Vokietijos sostinės centrą: pagrindinė Rytų Berlyno aikštė Alexanderplatz, Televizijos bokštas, galingu kupolu pasipuošusi protestantų katedra, Muziejų sala, katalikiška Šv. Jadvygos katedra, Unter den Linden alėja, Brandenburgo vartai, Reichstagas, Tiergarten parkas, nužudytiems Europos žydams skirtas paminklas, moderniausia miesto aikštė – Potsdamerplatz. Laisvas laikas. Kelionė į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

3 diena: Poznanė, kelionė į Lietuvą
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją.  Aplankoma Didžiosios Lenkijos vaivadijos sostinė Poznanė, įsikūrusi prie Vartos upės. Pažintis su Poznane: Tumski sala, kurioje pastatyta pirmoji Lenkijos katedra – Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, senamiestis su miesto simboliu – Poznanės ožiukai, puošiančiais rotušės pastatą, Šv. Stanislovo bažnyčia, dar vadinama “fara”, jaukios senamiesčio gatvelės. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~2400 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina