Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas

Slidinėjimo Kelionės keliaujant autobusu, lėktuvu ar savo transportu.
Slidinėjimo kelionės - geriausias pasirinkimas žiemos atostogoms aktyvaus poilsio mėgėjams. Siūlome slidinėjimo keliones į geriausius Europos kurortus.

PRANCŪZIJA – SLIDININKŲ ROJUS

Prancūzijoje priskaičiuojama per 300 slidinėjimo centrų, įsikūrusių ne tik Alpėse, bet ir Pirėnų kalnuose. Prancūzijos kalnų kurortus paprastai renkasi tie, kas vertina kokybę ir įstengia atitinkamai už ją susimokėti. Garsiausi Prancūzijos slidinėjim kurortai - Šamoni, Meribel, Brides Les Bains,  Paradiski bei La Plagne.

AUSTRIJA. POILSIS AUSTRIJOS ALPĖSE

Austrija viena iš gražiausių valstybių Europoje , kurios du trečdalius ploto užima Alpių kalnai. Kalnuose daug perėjų, kaip Brenerio perėja, jungianti Austriją ir Italiją. Austrija garsėja nuostabiais kalnų peizažais ir istorijos bei kultūros paminklais. Labiausiai turisų pamėgtos Austrijos Alpės, kur Alpių centre net karščiausią vasaros dieną galima sutikti slidininkus, nuo aukščiausių viršukalnių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Austrija ir kalnų slidinėjimas - neatskiriami žodžiai. Alpių kaimeliai labia žavūs ir jaukūs. Nors visur juntama praeities dvasia, slidinėjimo trasos aprūpintos naujausia, modernia įranga, o visuose kurortuose Jūsų lauks nepriekaištingas aptarnavimas.

SLIDINĖJIMAS UKRAINOJE. BUKOVELIS – MODERNUS RYTŲ EUROPOS SLIDINĖJIMO KURORTAS

Tai pirmasis Ukrainos slidinėjimo kurortas, atitinkantis europinio lygio slidinėjimo kurortų standartus - modernūs keltuvai, nedidelės kainos ir nuoširdūs Ukrainos žmonės pritraukia vis daugiau slidininkų. Džiugu, kad  Europinės klasės sparčiai vystomas slidinėjimo centras kasmet pritraukia vis daugiau turistų. Šiandien Bukovelyje veikia 61 įvairaus lygio trasa. Šį kurortą ypač vertina anksčiau Slovakiją išbandę keliautojai – ukrainiečiai trasas prižiūri kruopščiau, kainos yra mažesnės, o lietuviai yra laukiamiausi kurorto svečiai.

SLIDINĖJIMAS SLOVAKIJOJE

Slovakija žavi įstabiais kalnais ir  kraštovaizdžiu, ji bene pati geriausia šalis slidinėjimo naujokams.Šalyje išsidėstę daugybę slidinėjimo kurortų. Vieni iš populiariausių – Jasna, Štrbske Pleso, Stary Smokovec, Tatranska Lomnica. Kalnų slidinėjimo galimybės visų kategorijų slidininkams – tiek slidžių, tiek snieglenčių mėgėjams.Centrinėje Slovakijos dalyje nusidriekusi Žemųjų Tatrų kalnų grandinė gamtos mėgėjus vilioja žaviu kraštovaizdžiu: vaizdingos uolos bei slėniai, kalnų upės ir įspūdingi karstiniai dariniai. Čia verta paklajoti ir po Liptovo marių apylinkes, išbandyti vandens pramogas ar užsukti į tradicinius slovakų kaimelius bei susipažinti su senoviniais amatais.

Slidinėjimas Italijos Alpėse

Italija laikoma viena geriausių slidinėjimo vietų ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Vienas populiariausių slidinėjimo regionų Italijoje - Dolomitinės Alpės. Šis regionas ir daugybė čia įsikūrusių kurortų tiks ir profesionalams, ir pradedantiesiems. Trasos puikiai prižiūrimos, nepriekaištingai sureguliuota įvairiausių keltuvų sistema. Slidinėjimo kurortai vieni nuo kitų skiriasi kainomis, poilsiautojų kontingentu, infrastruktūra.

Slidinėjimas Andoroje

Andora yra viena iš mažiausių valstybių pasaulyje įsikūrusi Pirėnų kalnuose, tačiau puiki vieta slidinėjimui. Puikiai įrengti slidinėjimo kurortai, trasos ir keltuvai. Galioja bemuitė sistema, galima pigiai apsipirkti. Slidininkams čia yra įrengta 230 km trasų, nuo pačių lengviausių pradedantiesiems iki stačių nusileidimų. Puiki infrastuktūra, jaukūs viešbučiai,nuostabus kraštovaizdis – tai ir traukia slidininkus į Andorą.
SKAITOMIAUSI
Lietuviškoji Varšuva