Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Europa

Europa dažnai vadinama „Senuoju kontinentu“. Jeigu Jus domina  istorijos, kultūros, meno, architektūros, gastronomijos palikimas, nuostabaus grožio gamta, -visa tai rasite Europos šalyse.
Pažintinės, poilsinės, edukacinės kelionės  Europoje visai šeimai, kolektyvams. Konferencijos, parodos, seminarai kolektyvams Europoje.

Graikija ir jos salynas

Graikija – populiari atostogų kryptis. Ji mylima dėl puikaus klimato, gražių paplūdimių bei įdomių lankytinų vietų. Ji turi daugiau nei 2000 salų, iš kurių tik apie 17 yra apgyvendintos. Didžiausia Graikijos sala – Kreta, užimanti 8260 kv. km. teritoriją.

Maljorka - tai nuostabus poilsis prie Viduržemio jūros

Maljorka - tai nuostabus poilsis prie Viduržemio jūros. Taip ir matai save gurkšnojantį iš kokoso kevalo šiek tiek svaiginantį kokteilį. 
Tai dižiausia Ispanijos sala. Beveik pusė visų gyventojų Maljorkoje gyvena Palma mieste, kuriame yra įžymioji La Seu katedra, kuri buvo pastatyta ant anksčiau toje pačioje vietoje stovėjusios mečetės. Ši sala - tai restoranų ir naktinių klubų rojus. BCM yra didžiausias naktinis klubas Magalufe kurorte, Avenida S’Olivera gatvėje. 

Šeimų rojus Bulgarija

Bulgarija yra seniausia šalis Europoje, nepakeitusi savo pavadinimo nuo pat jos įkūrimo. Ji turi didelį turtą – 380 km smėlio paplūdimių. 
Šią atostogų kryptį poilsiautojai renkasi dėl trijų priežasčių: optimalaus kainos ir kokybės santykio, puikaus oro ir netolimo skrydžio. Tai šeimų su vaikais rojus – trumpas skrydis, žemos kainos, geras šviežias maistas, švelnus klimatas.

Pažink Ispaniją

Kelionės į Ispaniją vienos populiariausių visoje Europoje. Bet kuo žavi mus ši šalis? 
Ispanija įdomi ir spalvinga ne tik kultūros paminklais ir lankytinomis vietomis. Visi jos regionai skiriasi vienas nuo kito. Tradicijos, virtuvė, kartais ir kalba nepanašūs į naudojamus gretimoje provincijoje.

Skanus pasimatymas su Italija

Italija daugeliui  ne naujiena, juk tai viena iš populiariausių pasirenkamų kelionės krypčių. Tačiau jeigu paklaustumete kur nors pasaulyje sutikto italo: „Ei, o kaip ten pas jus, Italijoje?“, galėtumėt tikėtis vieno iš daugybės skirtingų atsakymų – priklauso nuo to, iš kurio šio margo krašto lopinėlio jis kilęs.

11 - 15 iš 15


SKAITOMIAUSI
Lietuviškoji Varšuva