Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Europa

Europa dažnai vadinama „Senuoju kontinentu“. Jeigu Jus domina  istorijos, kultūros, meno, architektūros, gastronomijos palikimas, nuostabaus grožio gamta, -visa tai rasite Europos šalyse.
Pažintinės, poilsinės, edukacinės kelionės  Europoje visai šeimai, kolektyvams. Konferencijos, parodos, seminarai kolektyvams Europoje.

Sporto ir sveikatingumo stovykla su Irina Barzinskiene Turkijoje

„Visi susiduria su įvairiais iššūkiais, tobulinant savo kūną. Tačiau yra dalykai, kurie suveikia visiems.“ - Irina Barzinskienė
Stovykla skirta vyrams ir moterims, norintiems  reguliariai ir  sveikai maitintis, iš gausybės maisto išsirinkti naudingus produktus  ir patiekalus.
Savaitės bėgyje išklausysite paskaitų ciklą apie holistinį ir sąmoningą požiūrį į savo kūną, į mitybą suderintą su sportu ir poilsiu, ir svarbiausia, - meile sau.

SICILIJOS SALA

Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, priklausanti Italijai. Savita kultūra, klimatas, istorija ir mentalitetas lėmė ryškų Sicilijos identitetą, kuris nebūdingas daugeliui Italijos provincijų. Tai saulės, vyno, puikaus maisto ir žydrų vandenų sala. O kur dar šarmingieji miestai – Neapolis ir Katanija, legendomis apipintas Etnos ugnikalnis, nedideli istoriniai miesteliai… Tai jauki ir rami vieta poilsiui, kurios daugelis turistų dar neįvertino ar neatrado. Net ir rugpjūčio mėnesį čia neturėsite daug problemų užsisakydami staliuką restore. Beje, nepamirškite, kad greičiausias būdas suerzinti siciliečius – tai numesti kelis nevykusius juokus apie mafiją. Jie tikrai girdėjo juos visus :)  

SARDINIJOS SALA

Tai antra pagal dydį Italijos sala, esanti Viduržemio jūroje. Sardinijos sala iš šiaurės į pietus nusidriekusi apie 300 km, nuvažiuoti iš šiaurinės dalies į pietinę trunka apie 4 valandas. Saloje vyrauja švelnus jūrinis klimatas, o pagrindinis turizmo sezonas čia trunka nuo gegužės iki spalio mėnesio. Saulėti orai būna apie 300 dienų per metus. Sardinija garsėja įstabaus grožio paplūdimiais, primenančiais Karibų pakrantę – ryškios turkio spalvos skaidrus vanduo ir baltas smėlis. Salos paviršių puošia kalnai, o pakrantes – įspūdingi skardžiai. Šioje saloje aplankysite autentiškus miestus, paskanausite Viduržemio regiono maisto ir pasigrožėsite gyvūnais, įvairiaspalviais paukščiais. Saloje populiarus plaukimas, burlenčių sportas, išvykos pėsčiomis, kopimas į kalnus bei kempingai. Čia saugu, jauku ir gera.

KIPRAS

Kipras − valstybė ir sala Viduržemio jūros rytuose, esanti į pietus nuo Turkijos ir į vakarus nuo Sirijos bei Libano. Kipras yra trečioji pagal dydį sala Viduržemio jūroje. Geografiškai šalis priklauso Azijai, tačiau politiniu ir kultūrinių atžvilgiu yra laikoma Europos dalimi. Tai gerokai palengvina keliavimą į šią šalį. Ilgai Kipras priklausė Didžiajai Britanijai, kol galiausiai išsikovojo nepriklausomybę 1960 – aisiais. Kipras padalintas į 6 administracinius rajonus, neskaitant šiaurinės Kipro dalies, kurią pasisavino turkai. Populiariausi šalies miestai – Nikosija, Larnaka, Limasolis, Pafosas.

MALTA

Jeigu norite ir pailsėti, ir papramogauti prie Viduržiemio jūros, rekomenduojame  rinktis Maltą . Nors sala maža, bet aplankyti ir pamatyti viską gali neužtekti vienų atostogų, ir ten norėsis sugrįžti vėl.Malta – maža, iš salų sudaryta, Europos žemėlapyje vos įžiūrima, valstybė. Dvi Maltos salos - Malta ir Gozo yra apgyvendintos, Komino (Comino) saloje stovi tik vienas viešbutis, o kitos salelės labai mažos ir negyvenamos. Apie Maltą sakoma, kad sala labai svetinga ir saugi - nusikalstamumo lygis ten itin žemas. Tuo įsitikinsite per savo atostogas.

KOSAS

Visame pasaulyje Kosas žinomas kaip Hipokrato, medicinos tėvo, gimtinė. Ir šiandien, praėjus beveik 2,5 tūkstančių metų po jo mirties, Kosas traukia turistus pirmiausia dėl kiekvienais metais vykstančio festivalio – „Hipokrato priesaika“. Sala  Per du amžius, nuo XIV iki XVI, priklausė riteriams joanitams, vėliau – turkams, o nuo 1948 metų – Graikijai. Tai sala Egėjo jūros pietryčiuose, į pietus nuo Kalymnos ir į šiaurę nuo Nissyros. Ji yra trečia pagal dydį Dodekaneso salyne bei viena iš populiariausių tarp turistų. Salą apkeliauti nėra sudėtinga – iš vieno krašto į kitą vos 40 kilometrų, salos kranto linija nusidriekusi 112 kilometrų.

Lietuviškoji Varšuva

Iš pirmo žvilgsnio pilkas ir niūrus didmiestis, kurį lietuviai pravažiuoja net nestabtelėdami, yra svarbus Lietuvos istorijos puslapis ir neatsiejama lietuvių politinės tautos identiteto dalis.
Varšuvoje lietuviškų pėdsakų yra ne ką mažiau nei daugiataučiame Vilniuje: nuo XIV a. Lietuvių valdovų funduotos bažnyčios, lietuvių didikų rūmai (vienuose jų šiandien reziduoja Lenkijos prezidentas), lietuviška simbolika karaliaus rūmuose, Abiejų Tautų Respublikos seimų vieta, pastatai kuriuose posėdžiaudavo lietuviškosios seimų frakcijos...

Turkija

Turkija – valstybė pietvakarių Azijoje, kurios nedidelė dalis teritorijos (Trakija) yra Europoje, o likusi dalis (Anatolija) Azijoje. Turkija buvo vadinama Osmanų imperija. Nuo Europos ją skiria du siauri sąsiauriai. Šiandien ji yra respublika, kurioje susipynusios islamo ir Vakarų tradicijos. Gyventojų daugumą sudaro turkai musulmonai, nors šalyje nėra patvirtinta oficialios religijos. Klimato ir gamtovaizdžio įvairovė patraukli turistams.

Portugalija ir Madeira

Ten kur baigiasi Europos žemėlapis, prasideda tikros atostogos. Portugalija – tai šalis, kurioje tarsi nebelieka jokių rūpesčių ir kur galima atsipalaiduoti bei mėgautis svetingumu.

Ispanijos salos - Kanarai

Kanarų salos arba Kanarai – salynas rytinėje Vidurio Atlanto dalyje, 100–500 km nuo pietinės Maroko pakrantės. Jį sudaro septynios pagrindinės salos (Tenerifė, Gran Kanarija, Fuerteventura, Lansarotė, La Gomera, La Palma, El Hieras) ir keletas negyvenamų salelių.

1 - 10 iš 15


SKAITOMIAUSI
Lietuviškoji Varšuva