Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Azija

Azija – kontrastų žemynas. Jame yra didelius plotus užimančių ir tūkstančius kilometrų besitęsiančių kalnų grandinių, negyvenamų dykumų ir beribių miškų plotų, derlingų lygumų bei slėnių, ryškių temperatūros skirtumų, tankiai ir retai gyvenamų vietų. Daugiausia gyventojų turinčiame žemyne gyvena įvairių tautų ir religijų žmonės.

Poilsinės, pažintinės kelionės į Aziją – Tailandą, Šri Lanką, Bali, Indiją, Iraną, Izraelį ir kt.

16-OS DIENŲ IRANO PASLAPTIES

Šios kelionės metu Persijos istorija ir autentika atgis, paslaptinga šalis suvilios savo nežinomybe, stereotipais, mitais ir paslaptimis. Iranas turi visko, ko ieškotų tiek patyrę ir daug matę keliautojai, tiek vos pradėję keliauti – čia ir saugu, ir įdomu, ir netikėtai labai modernu.

Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE)– valstybė Artimuosiuose Rytuose, pietvakarių Azijoje. Ribojasi su Omanu, Saudo Arabija ir Kataru. Ją sudaro septynios valstijos, vadinamos emyratais.
SKAITOMIAUSI
Lietuviškoji Varšuva