Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Žvilgsnis į Austrijos Alpes 4 d./3 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Brno (1080 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Melkas (190 km) – Zalcburgas (210 km) – Haleinas (30 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Austriją. Kelionė romantiškuoju keliu palei Dunojų, besigrožint upės pakrantėje išsibarsčiusiomis mažomis vyndarių gyvenvietėmis. Atvykimas į Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Didingo benediktinų *vienuolyno lankymas. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje, garsus savo biblioteka, kurioje saugoma daugiau nei 130 000 vertingų leidinių. Išvykimas į muzikos miestą Zalcburgą. Laisvas laikas arba **ekskursija po miestą: spalvingi Mirabelės sodai, Getreidegasse gatvelė, Rezidencijos aikštė, didinga Zalcburgo katedra, Šv. Petro vienuolynas ir kapinaitės, Festivalių rūmai. Laisvo laiko metu –*pasikėlimas funikulieriumi iki tvirtovės apžvalgos aikštelės arba vyskupo Volfo Dytricho Von Raitenau mauzoliejaus lankymas. Išvykimas iš Zalcburgo. Nakvynė viešbutyje Austrijoje.

3 diena: Haleinas – St. Gilgenas (40 km) – Brno (420 km)
Pusryčiai. Išvykimas į bene gražiausią Austrijos regioną – Zalckamergutą. Čia laukia įspūdinga **kelionė iš St. Volfgang miestelio į Šafbergo kalną (1783 m) senoviniu kalnų garvežiu. Nuo viršukalnės atsiveria nuostabi panorama į Volfgango ežerą ir Zalckamerguto kalnyną. (1783 m). Išvykos metu, per maždaug 35 minutes pakylama į 1190 m aukštį. Pasiekus viršukalnę, pasivaikščiojimas kalnų takeliais besigrožint apačioje atsiveriančiais nuostabiais gamtos ir miestelių vaizdais. Nusileidus nuo kalno, vykstama į St. Gilgeno kalnų kurortą prie Austrijos brangakmeniu vadinamo Volfgango ežero, kur apžiūrimas V. A. Mocarto motinos namas, pasivaikščiojamas po patį kalnų kurortą. Laisvu laiku siūloma paplaukioti *laivu po Volfgango ežerą ir pasigėrėti pakrančių bei kalnų panoramomis. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

4 diena: Brno – Vilnius (1080 km) 
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina