Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Vokietijos romantika. Elbės, Reino ir Mozelio slėniai 6 d./5 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Vroclavas (850 km) – Zgoželecas (165 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Vroclavą. Pažintis su miestu, pastatytu ant 12 Odros upės salų, turinčiu per 100 tiltų. Vroclavas įsikūręs Sudetų papėdėje, vienas seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų, kurio įdomią ir audringą istoriją formavo vokiečiai, austrai ir čekai. Ypatingo dėmesio verta Vroclavo turgaus aikštė – viena didžiausių Europoje. Vaikštant žavingomis, grįstomis senamiesčio gatvelėmis pamatomas viduramžiškas miesto išplanavimas, nuostabi miesto rotušė, esanti pačiame Vroclavo senamiesčio centre, Vroclavo universitetas, Tumsko ir Smėlio salos su seniausia miesto katedra ir sinagoga. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Zgoželecas – Ratheinas (110 km) – Moritzburgas (60 km) – Frankfurtas (470 km)
Pusryčiai. Vykstama į Saksonijos Šveicariją – įspūdingą Ratheino vietovę Vokietijoje, išraižytą gilių tarpeklių, stačių šlaitų ir akmeninių sienų labirintų. Visa tai puikiai atsiveria einant akmeniniu 76 m ilgio Bastėjos tiltu. Ši vieta  įkvėpė ne vieną žymų autorių. Didis vokiečių poetas J.V.Gėtė apie Bastėją yra pasakęs: “Akys regi tokį peizažą, kurio niekada niekas nesugebės apibūdinti žodžiais“. Išvykimas į *Moritzburgo rūmus. Apsupti miškų ir vandens, ant dirbtinės salos pastatyti barokiniai rūmai – gražiausi vandens rūmai Saksonijos žemėje. Saksonijos ir Lietuvos – Lenkijos valdovui Augustui Stipriajam jie buvo puiki pasilinksminimų ir medžioklės vieta. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.
  
3 diena: Frankfurtas – Rudesheimas (90 km) – Koblencas (85 km) 
Pusryčiai. Vykstama į Rudesheimo miestelį, prigludusį prie galingos Reino upės. *Keltuvu, slenkančiu virš vynmedžių laukų, kylama į apžvalgos aikštelę, kurioje stūkso „Germania“ – didingą Vokietijos imperiją įkūnijantis paminklas. Nuo aikštelės atsiveria Reino, prie upės prisišliejusių miestelių, vynmedžių laukų panorama. Pasivaikštoma garsiąja Drosselgasse gatve, dėl turistų ir vyninių gausos dažnai vadinama „sunkiausiai įveikiamu Vokietijos maršrutu“. Romantiškas *plaukimas laivu Reino upe, kurios pakrantėse stūkso viduramžių pilys ir jų griuvėsiai, Vokietijos poeto  H.Heines apdainuota garsioji Lorelei uola. Pasikeliama į Lorelei uolos viršūnę, nuo kurios gražioji undinė savo nuostabiu balsu viliojo Reino žvejus. Vykstama į  Koblencą, įsikūrusį dviejų upių – Reino ir Mozelio  santakoje. Pažintis su miestu: „Vokietijos kampe“  esantis imperatoriui Vilhelmui skirtas paminklas, Šv.Kastoro bazilika, Vokiečių ordino namas, Jėzuitų aikštė, miesto simbolis – Sengel šulinys, Florino turgaus aikštė, Dievo Motinos bažnyčia. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 diena: Koblencas – Cochemas (55 km) – Tryras (100 km) – Frankfurtas (190 km)
Pusryčiai. Vykstama į *Eltz pilį. Tarsi pasakų slėnyje iškilusi pilis, puošta kuorais ir bokšteliais, iki šių dienų priklauso vienai senesnių Vokietijos bajorų šeimų. Važiuojama į Cochemo miestelį, garsėjantį jaukiu senamiesčiu, ant kalno stūksančia pilimi ir nepaprasto skonio vynais. Kelionė Mozelio upės pakrante, nusėta žaviais vyndarių miesteliais. Atvykstama į „vokiškąja Roma“ vadinama Tryrą – seniausią Vokietijos miestą. Miesto simbolis Porta Nigra vartai, buvęs Šv.Simeono vienuolyno kiemelis, Turgaus aikštė, seniausia Vokietijoje Šv.Petro katedra, kurioje saugoma su Kristumi susijusi relikvija, gotikine rože vadinama Dievo Motinos bazilika, imperatoriaus Konstantino bazilika, kunigaikščių rūmai. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

5 diena: Frankfurtas – Rotenburgas (180 km) – Drezdenas (410 km) – Zgoželecas (110 km)
Pusryčiai. Kelionė į Rotenburgą prie Tauberio upės, miestą, kuriame, atrodo, sustojo laikas. Niekur viduramžiai nėra pilni tokios gyvybės, kaip čia. Viduramžių vartai vingiuotomis gatvelėmis veda link fontanų, bokštų, Šv.Jokūbo bažnyčios, Turgaus aikštės, rotušės. Toliau vykstama į Saksonijos žemės sostinę Drezdeną, anksčiau vadintą "Florencija prie Elbės upės". Ekskursija po vakarinį miestą: katalikų katedra Hofkirche, kurios rūsiuose ilsisi Saksonijos žemių valdovai, rezidenciniai rūmai, operos teatras, Zwinger rūmai, "Europos balkonu" vadinama Bruhl terasa, protestantų katedra Frauenkirche. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 diena: Zgoželecas – Vilnius (1015 km)
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina