Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Viva la Cuba: su poilsiu Varadero kurorte 13d. Kelionės pratęsimas Majamyje!

 • Dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, sudėliojantis spalvingą Kubos mozaiką (gamta, istorija, kultūra, religija, politika).
 • Paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
 • Patikimi ir patikrinti ilgamečiai Kubos partneriai.
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Puikiai subalansuotas ekskursinės programos ir poilsio režimas.
 • Didelė Grūdos patirtis organizuojant keliones į Kubą.
 • Poilsis puikaus balto smėlio paplūdimyje garsiausiame Kubos kurorte – Varadere.
 • "GRŪDOS" kelionės į KUBĄ nuotraukų albumas (nuotraukos V.Tado).
 • "GRŪDOS" kelionės į KUBĄ nuotraukų albumas.

Kelionės aukso fondas

 • Karibų salų perlas, salsos miestas – Havana (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • Legendinis šokių šou naktiniame klube – kabarete „Tropicana“ po atviru dangumi.
 • Pažintis su Nobelio premijos laureato, rašytojo Ernesto Hemingvėjaus gyvenimu Havanoje.
 • Pasivaikščiojimas žvejų, šeimų ir porų pamėgta Malekono krantine, vedančia iš Havanos senamiesčio į Vedadą.
 • „Havana Club“ romo daryklos muziejaus lankymas, romo ragavimas.
 • El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus, įspūdinga Havanos panorama nuo  jos apžvalgos aikštelės.
 • Kelionė į Pinar del Rio provinciją, vadinamą „Auksiniu tabako trikampiu“. Pažintis su tabako gamyba.
 • Nuostabaus kraštovaizdžio Vinales slėnio apžvalga nuo Los Jazmines apžvalgos aikštelės (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • Plaukimas valtimis požemine El Indio upe į olas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai.
 • Kelionė Cukraus gamyklų slėniu. Tai kolonijinės cukranendrių cukraus pramonės ir socialinių santykių istorijos muziejus po atviru dangumi (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • Kelionė į salos praeitį Trinidade (UNESCO pasaulio kultūros paveldas). Tai tarsi laiko neliečiamas miestas su puikiai išsilaikiusiais neoklasicistinio ir barokinio stiliaus pastatais, siauromis, legendomis ir tradicijomis alsuojančiomis gatvėmis.
 • Tropinės augmenijos magija ir žygis pėsčiomis Guanayaros nacionaliniame parke.
 • Pažintis su Cienfuegos senamiesčiu, kuriame atsispindi XIXa. kolonijinė architektūra (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • Poilsis puikaus balto smėlio paplūdimyje garsiausiame Kubos kurorte – Varadere.
 • Šokių ir muzikos vakarai Trovos muzikos namuose.
   

Ši sala – gražiausia, kokią tik regėjusios žmogaus akys
K. Kolumbas

 • Skrydis: Havana – Majamis. Kaina asm. nuo 120 EUR./asm. (priklausomai nuo pasirinkto skrydžio varianto).
 • Individualus pervežimas oro uostas – viešbutis. Kaina 1 – 2 asm. nuo 100 EUR. (į vieną pusę).
 • Nakvynė Majami Biče (nakvynių skaičius derinamas individualiai):

3* be maitinimo nuo 100 EUR./asm. dviviečiame kambaryje.

4* be maitinimo nuo 140 EUR./asm. dviviečiame kambaryje.

5* be maitinimo nuo 200 EUR./asm. dviviečiame kambaryje.

 • Kurorto mokesčiai Majamyje ~ 15 – 18 USD/asm./dienai.
 • *Elektroninis leidimas vykti į JAV (14 USD/asm.).

diena. Skrydis į Havaną.

Skrydis: Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Havana. Atvykimas į Havanos oro uostą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje arba vietos gyventojų namuose.

 

diena. Havana.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių ekskursija su kvalifikuotu vietos gidu ir profesionaliu kelionės vadovu iš Lietuvos. „Kubos sostinės vaizdas niekuomet nenusibosta. Lyg žvelgtum į mėgstamą paveikslą ir stebėdamasis vis įsitikintum, kad kaskart randi naują pribloškiančią smulkmeną“ Jeanette Erazo Heufelter. Apžvalginė ekskursija po Havaną. Tai nepakartojama pažintis su Kubos sostine, vietinių gyventojų švelniai vadinama „Senąja Karibų dama”. El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus. Šią galingą tvirtovę 1589 m. pastatė ispanai Havanos uostui apsaugoti. Pakilus ant jos galingų gynybinių sienų, atsiveria nuostabus vaizdas į Malekono krantinę, Meksikos įlanką ir senąją Havaną. Habana Vieja – senamiestis (UNESCO įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą), dailininkų Meka su daugybe ispaniškos architektūros paminklų, ryškiomis Karibų salų spalvomis ir formomis. Seniausia Plaza de Armas („Ginklų“) aikštė ir jos architektūrinis ansamblis su rūmais, puikiu kolonijinės architektūros pavyzdžiu; Katedros aikštė, kurios centrą puošia didžiausia Kuboje barokinė katedra. Jos požemiuose ilgą laiką ilsėjosi Kristupo Kolumbo palaikai (vėliau buvo išvežti į Seviliją). Keliaujame viena iš senamiesčio gatvelių „Mercaderes“ iki „Ambos Mundos“ viešbučio, kurio vienas iš kambarių net 7 metus buvo tapęs E.Hemingvėjaus namais. Būtent čia E.Hemingvėjus pradėjo rašyti savo romaną „Kam skambina varpai“.

Vėliau lankome „Havana Club” romo daryklą – muziejų, kuriame klausysimės įdomaus pasakojimo apie kubietiško romo istoriją ir jo gamybos procesą, o taip pat ragausime romo. Ekskursijos po Havaną tęsinys: modernusis miesto centras su Prezidento rūmais, Revoliucijos aikšte, centriniu parku ir didinguoju Kapitolijumi, pastatytu pagal Vašingtono Kapitolijaus pavyzdį 1929 m., kuriame šiuo metu įsikūręs Havanos universitetas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti viename iš Havanos barų “El Floridita”, “La Bodequita”, ragaujant kokteilius (už papildomą mokestį), kuriuos mėgo Ernestas Hemingvėjus: „Mojito“ (nacionalinis gėrimas iš romo, sodos vandens ir citrinos sulčių su mėtos lapeliu), „Daiquiri“ (kubietiškas gėrimas iš romo, žaliųjų citrinų sulčių ir cukraus sirupo). Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana” kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou. Nakvynė viešbutyje arba vietos gyventojų namuose.

diena. Havana – Pinar Del Rio – Vinales – Havana.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame į Pinar del Rio, vieną gražiausių gamtos kampelių Kuboje. Tai žemės ūkio provincija, kurios beveik 70 proc. dirbamos žemės užima tabako plantacijos. Ši teritorija yra vadinama „Auksiniu tabako trikampiu”. Būtent čia užauginamas geriausias tabakas ir daromi garsiausi pasaulyje cigarai. Tabako augintojai sako: „Tu negali paprasčiausiai pasisodinti tabako. Tu turi su juo susituokti“. Laikas šiose vietovėse vis dar matuojamas cigaro užsitraukimais. Lankomės tabako plantacijoje ir fabrike, kuriame išgirsime ir pamatysime, kiek darbo įdeda vietiniai gyventojai, kol tabako lapas pavirsta cigaru. Kelionę tęsiame į nuostabaus gamtovaizdžio Vinales slėnį (1999 m. UNESCO paskelbtas kultūriniu žmonijos paveldu), kuriame įsikūręs nacionalinis parkas, bene gražiausia ir labiausiai lankoma salos vieta. Šioje vietoje esantis Siera de los Organos kalnynas yra vienas gražiausių Kuboje. Nuo Los Jasmines apžvalgos aikštelės atsiveria kerinti panorama į slėnį ir tabako plantacijas. Vėliau Vinales apžiūrime didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Ekskursija laiveliu požemine El Indio upe į olas, kuriose išvysime stalaktitus, stalagmitus, o taip pat grotas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai. Vakare grįžimas į Havaną. Nakvynė viešbutyje arba vietos gyventojų namuose.
 

diena. Havana – Cienfuegos – Trinidadas.

Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos išvykimas į Cienfuegos, vadinamą „Pietų perlu”, Kubos mažiausios provincijos sostinę, vienintelį miestą saloje, įkurtą prancūzų gražioje įlankoje, Hagua tvirtove apsaugotoje nuo priešų. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosime po Marti parką su vienintele Kuboje Triumfo arka, pastatyta šalies nepriklausomybės garbei, apžiūrėsime: „Tomás Terry“ teatrą, Kultūros vertybių namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Ilgiausia Kuboje Prado promenada pasieksime maurų stiliaus Valle rūmus, nuo kurių terasos atsiveria nepakartojamas vaizdas į Cienfuegos įlanką. Išvykimas į Trinidadą. Nakvynė viešbutyje arba vietos gyventojų namuose.

diena. Trinidadas – Guanayara nacionalinis parkas.

Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame link Topes de Collantes draustinio, kuriame lankysime nacionalinį Guanayara parką. Šis parkas įsikūręs nuostabaus grožio Eskambrajaus kalnuose, apaugusiuose tropiniais miškais, kuriuose gausu krištolo skaidrumo krioklių, paslaptingų urvų bei slėnių. Susėdę į karinį sunkvežimį, pradėsime šios dienos ekskursiją Topes de Collantes draustinyje ir vyksime iki Guanayara parko. Čia kelionę tęsime pėsčiomis vaikščiodami džiunglių takeliais. Susipažinsime su vietine augmenija – daugiau nei 40 rūšių orchidėjų, įvairių rūšių paparčiais, bananmedžiais, eukaliptais, magnolijomis bei augalais, turinčiais gydomųjų savybių. Taip pat grožėsimės čia augančiomis ryškiaspalvėmis laukinėmis gėlėmis. Jeigu mums pasiseks, susipažinsime ir su šiame parke gyvenančiu nacionaliniu Kubos paukščiu tecoroco, kuris, kaip ir Kubos vėliava, švyti raudona, mėlyna ir balta spalvomis. Toliau keliausime taku palei ežerą, kol pasieksime įspūdingą Salto El Rocio krioklį. Nepamirškite maudymosi kostiumėlių, nes tikėtina išsimaudyti bei atsigaivinti krištolo skaidrumo gėlo vandens baseinuose. Po nuostabių vaizdų parke – pietūs vietiniame restorane. Grįžimas į Trinidadą pakeliui sustojant prie Karibų jūros poilsiui bei maudynėms. Nakvynė viešbutyje arba vietos gyventojų namuose.

diena. Trinidadas – Santa Klara – Varadero kurortas.

Pusryčiai. Po pusryčių pažintis su Trinidadu – tai miestas, tarsi sustingęs laike ir žavintį ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja ne tik tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu. Tai geriausiai išlikęs kolonijinio stiliaus miestas pasaulyje. Pasivaikščiojimas po senamiesčio gatves ir aikštes, kur architektūra prabyla XVIII-XIXa. bei XXa. pradžioje – cukraus gamybos pakilimo metu – populiarių stilių kalba, prilygstančia kelionei į salos praeitį. Miesto simbolis – vaizdinga Didžioji (Mayor) aikštė su senaisiais cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmais. Šv.Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia. Trovos muzikos namai, kuriuose pasiklausysime folklorinės kubiečių muzikos. Degustuosime unikalų Trinidado romo kokteilį, gaminamą iš romo ir medaus, „Canchanchara” to paties pavadinimo bare. Šio gaivinančio gėrimo praeityje šeimininkai duodavo vergams pasibaigus darbo dienai. Po pietų išvykimas link Santa Klara miestelio. Keliaujame per cukraus gamyklų slėnį, kuriame, sakoma, būtina apsilankyti norint suprasti kubiečio sielą. Šis pasaulio paveldo objektas (nuo 1988 m. įrašytas į UNESCO) – tai kolonijinės cukranendrių cukraus pramonės ir socialinių santykių istorijos muziejus po atviru dangumi. Cukraus gamyklų slėnis parodo ir iš Afrikos atgabentų vergų buvusias baisias gyvenimo sąlygas. Šio krašto simbolis – 45 metrų aukščio plantatoriaus Isnagos pastatytas bokštas, iš kurio buvo stebimi vergai, dirbantys cukranendrių plantacijose. Slėnio panorama nuo bokšto apžvalgos aikštelės. Atvykimas į Santa Klarą, dar vadinamą Kubos herojaus, kovojusio su Fideliu Kastro revoliucijos laikotarpiu, Ernesto Čegevaros miestu. Apžiūrime Čegevaros memorialą, revoliucijos muziejų, „La Caridat“ teatrą, paminklą popiežiui Jonui Pauliui II-ąjam atminti, kai jis 1998 m. lankėsi Kuboje. Vėliau atvykimas į Varadero kurortą. Nakvynė viešbutyje Varadero kurorte su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema.

dienos. Poilsis prie jūros Varadero kurorte.

Varadero kurortas – žymiausias ir gražiausias Kubos kurortas – tai puikūs balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra, saulė ir nuostabi gamta, tropinė žaluma. Tai viena geriausių vietų nardymui. Jus nustebins daugybė koralinių salų ir povandeninė gyvūnija, augmenija bei įspūdinga 70 metrų pločio mėlynoji skylė (smegduobė) - Ojo del Megano. O ką jau kalbėti apie romantiškas vakarienes puikiuose žuvies patiekalų restoranuose, nuostabius saulėlydžius, pasivaikščiojimus po parką su daugybe restoranų ir barų, įsikūrusių palmių šešėlyje. Jei labiau vilioja naktinis gyvenimas – tai Varaderas nepaliks Jūsų abejingų naktiniais šou. Uždeganti kubietiška muzika, atlikėjų meistriškumas ir programų įvairovė čia yra vieni geriausių Kuboje. Nakvynė viešbutyje Varadero kurorte su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema.

Už papildomą mokestį Varadero kurorte siūlomos pačios įvairiausios pramogos:

 • Nepamirštama kelionė jachta į jūrą, užsukant į įvairius povandeninio nardymo centrus, kur plaukiosite su delfinais ir patirsite nepakartojamų įspūdžių.
 • Ekskursija laivu stikliniu dugnu. Šios kelionės metu Jūs galėsite įvertinti regiono povandeninio pasaulio grožį, įspūdingus koralų rifus.
 • Pageidaujantiems pažintis su Varadero kurorto istorijos ir kultūros objektais – tai 1897 metais pastatytas fortas, delfinariumas, krokodilų ferma.
   

diena.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Havanos oro uostą. Skrydis iš Havanos: Havana – Europos miestas –Varšuva/Ryga/Vilnius. 

diena. Grįžimas į Lietuvą.


Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo 1399 EUR.

Pasirinkus apgyvendinimą 3* viešbutyje (pagal šalies kategoriją) Varadero kurorte.

Priemoka už vienvietį kambarį: nuo 180 EUR.
 

Kalionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo 1599 EUR.

Pasirinkus apgyvendinimą 4* viešbutyje (pagal šalies kategoriją) Varadero kurorte.

Priemoka už vienvietį kambarį: nuo 220 EUR.
 

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo 1699 EUR.

Pasirinkus apgyvendinimą 5* viešbutyje (pagal šalies kategoriją) Varadero kurorte.

Priemoka už vienvietį kambarį: nuo 240 EUR.

Poilsį Varadero kurorte galima pratęsti (būtina užsisakyti Lietuvoje).
 

 

 

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • Pervežimai autobusu su vėdinimo sistema pagal programą.
 • 5 nakvynės 2* – 3* viebučiuose (pagal šalies kategoriją) arba vietos gyventojų namuose su pusryčiais turo metu.
 • 6 nakvynės pasirinktame viešbutyje (pagal šalies kategoriją) su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema poilsio metu.
 • 2-6 kelionės dienomis vietinio angliškai arba rusiškai kalbančio gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais nuo ~ 950 – 1300 EUR. (priklausomai nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos t.t.).
 • Kubos viza (turisto kortelė) ~ 45 EUR./asm.
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus nuo 100 EUR./asm.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 •  “Tropicana Show” ~ 80 – 100 EUR./asm.
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams ~ 3 – 5 EUR/dienai/asm., asmeninės išlaidos, gėrimai, papildomos paslaugos.

KUBA – FLORIDA (JAV)

Pageidaujantiems po turo Kuboje siūlome pratęsti atostogas Majamyje (Florida)

Majamis – miestas, žadantis puikias atostogas. Čia nuolat šviečia saulė, vilioja žydra jūra, paplūdimiai ir Karibų virtuvė. Tai antras pagal dydį Floridos miestas, kurio klestėjimas prasidėjo maždaug prieš šimtą metų. Atsipalaiduokite ir grožėkitės Majamio dangoraižių panorama. Čia įsikūrusios įvairios įstaigos, bankai ir biurai.  Majamio paplūdimys (Majami Bičas), kuris yra visiškai atskira savivaldybė, įsikūręs saloje, su žemynu besijungiančioje galybe tiltų. Paplūdimys yra puikiai žinomas dėl 1930-ųjų Art Deco architektūros ir neoninių iškabų, kurios žavi ir vilioja praeivius. Garsiausia ir populiariausia yra pietinė palūdimio dalis – South Beach.  Čia visada verda gyvenimas – šėlstantys naktiniai klubai, barai, gurmaniški restoranai ir prašmatnios parduotuvės.

KELIONĖS PRATĘSIMAS

14 diena

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Havanos oro uostą. Skrydis iš Havanos: Havana – Majamis. Atvykimas į Majamio oro uostą. Oro uoste sutvarkius įvažiavimo į šalį formalumus, jūsų lauks pervežimas į pasirinktą viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Majamyje.

dienos

Laisvas laikas Majamyje arba papildomai-pasirinktinai siūlomos ekskursijos. Nakvynės viešbutyje Majamyje (pageidaujantiems 1 nakvynė Ki Veste).

16 diena

Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Majamio oro uostą. Skrydis iš Majamio: Majamis – Europos mietas – Varšuva/Ryga/Vilnius.

18 diena

Grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina