Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Visa Kuba 15d.

 • Vietinio skrydžio Baracoa – Havana bilietai.
 • Vietinio gido paslaugos rusų kalba.
 • Pervežimai pagal programą.
 • 10 nakvynių viešbučiuose (pagal šalies kategoriją) turo metu su maitinimu pagal programą.
 • 3 nakvynės viešbutyje (pagal šalies kategoriją) Varadero kurorte su maitinimu viskas įskaičiuota.
 • Ekskursinė programa ir įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais ~ 690 - 1199 EUR. (priklausomai nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos ir t.t.).
 • Kubos viza (turisto kortelė) ~ 45 EUR./asm.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • “Tropicana Show” ~ 80 - 100 EUR./asm.
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams, asmeninės išlaidos, gėrimai, papildomos paslaugos ir t.t.

diena. skrydis į Havaną (vakarienė).

Skrydis į Havaną. Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Havana.

Atvykimas į Havanos oro uostą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus vykstame į viešbutį Havanoje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

diena. Havana (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Havaną. Aplankysime Morro – Cabanos apžvalgos aikštelę, pasivaikščiosime pėsčiomis po istorinį Havanos centrą – Katedros, Ginklų bei Šv. Pranciškaus aikštės, Ofisijos gatvė, E.Hemingvėjaus mėgstamiausia kavinė „La Bodequita del Medio”. Vyksime į „Havana Club” romo daryklą – muziejų, kurioje išgirsime pasakojimą apie romo gamybos procesą, o taip pat turėsime galimybę paragauti romo. Ekskursijos po Havaną tęsinys: Senoji aikštė, Mercadereso gatvė einanti iki „Ambos Mundos“ viešbučio, kuriame kadaise gyveno E. Hemingvėjus. Senojoje Havanoje aplankysime Tabako muziejų. Pietūs. Po pietų miesto restorane tęsime ekskursiją po šiuolaikinę Havaną: Revoliucijos aikštė bei muziejus (apžvalga iš išorės), Centrinis parkas, Didysis Havanos teatras, Kapitolijus, įžymioji Malekono krantinė, Havanos universitetas. Vakarienė. Laisvas laikas. Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana” kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou. Nakvynė viešbutyje.

diena. Havana – Vinales – Havana (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyka į Vinales slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje – Pinar del Rio, kurios beveik 70 proc. dirbamos žemės užima tabako plantacijos. Būtent čia užauginamas geriausias tabakas ir daromi garsiausi pasaulyje cigarai. Vykstant pakeliui grožėsimės Kubos gamta, jos egzotiška augmenija, įstabiomis Karališkosiomis Palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu. Lankysimės tabako plantacijoje (pagal galimybę, priklausomai nuo tabako sodinimo sezono) ir fabrike, kuriame išgirsime ir pamatysime, kiek darbo įdeda vietiniai gyventojai, kol tabako lapas pavirsta cigaru. Vėliau sustosime fermoje, kur susipažinsite su paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo papročiais, jų svetingumu ir nuoširdumu. Ekskursija laiveliu požemine El Indio upe į olas, kuriose, dar iki atvykstant K. Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų Vinales miestelyje apžiūrėsime, didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Nuo Los Jasmines apžvalgos aikštelės pasigrožėsime kerinčia Vinales slėnio panorama. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

diena. Havana – Guama – Cienfuegos (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyksime link Cienfuegos. Pakeliui sustosime „Fiesta Campesina“ fermoje, kur susipažinsime su augmenija ir gyvūnija, būdinga tik Zapatos pusiasaliui. Lankysime Zapatos pusiasalio centre esančią gyvenvietę - Boca de Guamą, kurioje veikia krokodilų ferma. Pietūs vietiniame restorane „La Boca“. Po pietų atvyksime į Cienfuegos, vadinamą „Pietų perlu” ir „gražiuoju jūrų miestu”, Kubos mažiausios provincijos sostinę, įkurtą prancūzų gražioje įlankoje. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, Hagua tvirtove apsaugotoje nuo priešų. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia simetrija, neoklasikinių pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosime po Marti parką, apžiūrėsime Del Valle rūmus, Tomás Terry teatrą, Kultūros vertybių namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

diena. Trinidadas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Trinidadą. Trinidadas (1988 m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą) – tai seniausias miestas Kuboje ir geriausiai išlikęs kolonijinio stiliaus miestas pasaulyje, Karibų jūros miestas – muziejus. Pažintis su miestu: Šv.Trejybės bažnyčia, pagrindinė Mayor aikštė su senaisiais cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmais, kuriuose dabar įsikūręs miesto muziejus. Unikalaus Trinidado romo kokteilio, gaminamo iš romo ir medaus, degustavimas „La Canchanchara” bare. Šio gaivinančio gėrimo praeityje šeimininkai duodavo vergams pasibaigus darbo dienai. Pietūs vietos restorane. Grįžimas į viešbutį Cienfuegos. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

diena. Camaguey (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas į Camaguey. Keliaujame per cukraus gamyklų slėnį, kuriame, sakoma,  būtina apsilankyti norint suprasti kubiečio sielą. Šis pasaulio paveldo objektas (nuo 1988 m. įrašytas į UNESCO) – tai kolonijinės cukranendrių cukraus pramonės ir socialinių santykių istorijos muziejus po atviru dangumi. Cukraus gamyklų slėnis parodo ir iš Afrikos atgabentų vergų buvusias baisias gyvenimo sąlygas. Šio krašto simbolis – 45 metrų aukščio plantatoriaus Isnagos pastatytas bokštas, iš kurio buvo stebimi vergai, dirbantys cukranendrių plantacijose. Gaivinančio kokteilio degustavimas restorane Manaca Iznaga. Atvykimas į Camaguey, vieną iš miestų, kuriame geriausiai išsilaikę religinės paskirties pastatai, saugo amžių istoriją. Pietūs. Pasivaikščiojimas siauromis senamiesčio gatvelėmis, suprojektuotomis taip, kad miesto gyventojams būtų buvę lengviau apsiginti nuo piratų. Pažintis su miestu: Mergelės Marijos bažnyčia, Karmen aikštė, „Ignacio Agramante“ parkas. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

diena. Camaguey – Santiago de Cuba (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas į Santiago de Cuba. Pakeliui trumpas sustojimas ir ekskursija Granma provincijos sostinėje Bayamo mieste. Pietūs. Vėliau apsilankymas El Cobre Bazilikoje, kurioje saugoma stebuklinga Kubos globėjos Mergelės Marijos skulptūrėlė. Atvykimas į Santiago de Cuba – antrą pagal dydį šalies miestą, buvusią salos sostinę. Miestas garsus savo istorija, svetingais žmonėmis ir tradiciniais ritmiškais šokiais. Iš vienos pusės skalaujama Karibų jūros iš kitos pusės apsupta Siera Maestra kalnų. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

diena. Santiago de Cuba (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pažintis su Santiago de Cuba: Dolores aikštė – mėgstamiausia miestiečių ir miesto svečių susibūrimo vieta; Cespedes parkas; miesto Katedra; Cos de Velasquez – pirmojo miesto gubernatoriaus namas, kolonijinės architektūros perlas; Liepos 26 – osios dienos istorijos muziejaus lankymas; pasivaikščiojimas Padre Pico ir Heredija gatvėmis; Santa Ifigena kapinės. Unikali El Morro tvirtovė (1997 m. įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą), kurioje įkurtas vienintelis pasaulyje Piratų istorijos muziejus. Pietūs restorane. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

diena. Santiago de Cuba – Gvantanamas – Baracoa (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kelionė į Baracoa. Pakeliui sustojimas Gvantanamo mieste, kur susipažinsite su folkloriniu šokiu La Tumba Francesa, kuriame jaučiama prancūzų ir iš Afrikos atvežtų vergų įtaka. Apsilankysime Casa del Changui, kur grožėsimės spalvingu šokio spektakliu. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų tęsime kelionę į Baracoa. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Po vakarienės tęsime pažintį su Baracoa: aplankysime Nekaltojo Prasidėjimo šventyklą, kurioje yra pirmasis kryžius, kurį į Ameriką atvežė ispanai, ir pasak legendos, jis priklausė K. Kolumbui. Šis kryžius yra seniausias krikščionių religijos simbolis Kuboje. Muziejaus Fuerte Matachin lankymas. Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

diena. Baracoa (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyka į Toa ūkį. Lankysime turistinį centrą „Rancho Toa“, kur susipažinsime su krikščionių gyvenimo būdu: tradicijomis, namų statybos ypatybėmis, tradicine virtuve, pamatysime bananų, kokoso riešutų, kakavos, mango ir kavos plantacijas. Degustuosime vietinės gamybos gėrimą „Chorote“ – tai karštas šokoladas, gaminamas iš kokoso pieno, vandens, kakavos ir bananų ar kokoso miltų. Pietūs Toa ūkyje. Po pietų plauksime Toa upe. Upė laikoma viena didžiausių ir galingiausių upių Kuboje, kurios ilgis siekia apie 131 km. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

diena. Baracoa – Havana – Varaderas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Baracoa oro uostą. Skrydis į Havaną. Pasitikimas Havanoje, pervežimas į Varadero kurortą poilsiui. Apgyvendinimas viešbutyje (viskas įskaičiuota). Nakvynė viešbutyje.

dienos. Poilsis prie jūros Varadero kurorte (viskas įskaičiuota).

Varadero kurortas – žymiausias ir gražiausias Kubos kurortas – tai puikūs balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra, saulė ir nuostabi gamta, tropinė žaluma. Tai viena geriausių vietų nardymui. Jus nustebins daugybė koralinių salų ir povandeninė gyvūnija, augmenija bei įspūdinga 70 metrų pločio mėlynoji skylė (smegduobė) - Ojo del Megano. O ką jau kalbėti apie romantiškas vakarienes puikiuose žuvies patiekalų restoranuose, nuostabius saulėlydžius, pasivaikščiojimus po parką su daugybe restoranų ir barų, įsikūrusių palmių šešėlyje. Jei labiau vilioja naktinis gyvenimas – tai Varaderas nepaliks Jūsų abejingų naktiniais šou. Uždeganti kubietiška muzika, atlikėjų meistriškumas ir programų įvairovė čia yra vieni geriausių Kuboje. Nakvynė viešbutyje.

diena (pusryčiai).

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Havanos oro uostą.
Skrydis iš Havanos: Havana – Europos miestas – Varšuva/Ryga/Vilnius.

*Kelionę galima pratęsti pridedant poilsį Varadero kurorte. Dėl priemokų teirautis „GRŪDOS“ biuruose.

15 diena

Grįžimas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina