Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Visa Airija - smaragdo sala 8d.

 • Pasitikrinkite savo drąsą eidami Carrick-a-Rede kabančiu tiltu!
 • Milžinų klojinys (UNESCO pasaulio paveldas) – didžiausia sustingusios lavos plynaukštė Europoje – ypač didinga ir paslaptinga Šiaurės Airijos vieta, sukėlusi daugybę mokslinių diskusijų, intriguojanti ir žadinanti vaizduotę. Tai įstabus gamtos sukurtas apie 40 000 tarpusavyje susijungusių bazalto kolonų darinys.
 • Mohero uolos – vienas įspūdingiausių gamtos kūrinių Airijoje. Čia galima stebėti nevaržomą Atlanto vandenyno bangų šėlsmą, mėgautis vandenyno toliais ir uolų didybe.
 • Lėktuvo bilietai Kaunas/Vilnius – Dublinas – Kaunas/Vilnius,
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 23 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), standartinė vieta lėktuve (sedėti kartu) – kaina nuo 26 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 330 EUR.
 • **Carrick-a-Rede kabančio tilto ~ 10 Eur;
 • ** “Titaniko“ muziejaus ~ 24 Eur;
 • **Kruizas Koribo ežeru ~ 25 Eur;
 • **Užsisakyti ir apmokėti - kelionės rezervavimo (sutarties sudarymo) metu, savo agentūroje.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~100 EUR, ~50 GBP

1 diena

Skrydis Kaunas/Vilnius – Dublinas. Atskridus į oro uostą, vyksite į miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti „Merry Ploughboy Pub“, kuriame galėsite pasiklausyti airių muzikos ir pasižiūrėti gyvai atliekamus šiuolaikinius airių šokius (priklausomai nuo skrydžio laiko). Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pradėsite pažintį su Airijos sostine - Dublinu - žavus ir spalvingas miestas, kuriam puikiai pavyksta savyje apjungti Viktorijos epochos barus, elegantiškus XVIIIa. namus ir spindinčius modernius pastatus. Ekskursija po *Dubliną: *Šv.Patriko katedra (XIIIa.); Šv.Trejybės koledžas – seniausias šalies universitetas, garsus savo biblioteka; senasis Airijos parlamentas; Rotušė; XIIa. statyta *Dublino pilis - jos istorija tampriai susijusi su anglų viešpatavimu,  kuris tęsėsi beveik tūkstantį metų. Išvykimas iš Dublino. Kelionė link  Šiaurės Airijos sostinės Belfasto. Nakvynė viešbutyje.

Dublinas

3 diena

Pusryčiai. Ekskursija po *Belfastą. Miestas žymus tuo, jog jo laivų statykloje (tuo metu didžiausioje pasaulyje) 1912 m. buvo pastatytas garsusis transatlantinis keleivinis laivas „Titanikas“. Donegalo skveras su miesto rotuše, paminklas karalienei Viktorijai, *Šv. Onos katedra, Didieji operos rūmai. **“Titaniko“ muziejaus lankymas.  Išvykimas iš Belfasto.  Kelionė šiaurine salos dalimi iki garsiojo **Carrick-a-Rede kabančio tilto, nuo kurio atsiveria nuostabus kraštovaizdis – nutolusios Rathlino bei Škotijos salos, stačios pakrantės uolos, kurios kadaise priglausdavo audros užkluptus žvejus. Keliautojams, nusprendusiems eiti kabančiu tiltu (esant palankioms oro sąlygoms), prireiks nemažai drąsos, bet, garantuojame, įspūdžiai liks visam gyvenimui. Garsiojo serialo „Sostų žaidimas“ kūrėjams taip patiko ši vietovė, kad čia buvo nufilmuota ne viena scena. Išvykimas į *„Milžinų klojinį“. Milžinų klojinys (UNESCO pasaulio paveldas) didžiausia sustingusios lavos plynaukštė Europoje - ypač didinga ir paslaptinga Šiaurės Airijos vieta, sukėlusi daugybę mokslinių diskusijų, intriguojanti ir žadinanti vaizduotę. Tai įstabus gamtos sukurtas apie 40 000 tarpusavyje susijungusių bazalto kolonų darinys ir be konkurencijos pačių aukščiausių įvertinimų nusipelnęs gamtos objektas Airijos saloje. Šis gamtos stebuklas susiformavo daugiau nei prieš 60 mln. metų, kai į žemės paviršių prasiveržė karšta lava, kurią greitai atvėsino jūra. Pasivaikščiojimas po bazaltinių stulpų bei kolonų klojinį. Esant galimybei, seniausios *viskio daryklos Airijoje „Bushmills“, veikiančios nuo 1608 m., lankymas. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė įspūdinga kelio atkarpa nuo Dunluce pilies griuvėsių iki Portstewart pro Coleraine ir Derry. Toldami nuo vandenyno, pasieksite atokiąją Slaigo grafystę. Tai savotiška Airijos provincija, dėl nepakartojamo grožio vadinama „Airijos Aliaska“. Įspūdį paliekantys stalkalniai, upių slėniai ir žiotys. Mayo regionas. Kelionę tęsiate per Donegalo grafystę. Faktas, jog ji įsikūrusi Airijos šiaurės vakaruose, lėmė šios grafystės paslaptingumą. Airiai mano, kad dėl savo siūlomų vaizdų įvairovės tai pati gražiausia šalies grafystė. Donegale driekiasi pakrantės, kalnai, ežerai, pelkės – visa tai suteikia unikalaus žavesio. Keliai čia siauri, vedantys į ramias ir gilias prieplaukas, ilgus dykumų paplūdimius, kuriuose gyvena tik jūrų paukščiai, aukštas uolas ir kranto liniją, kurioje išsibarsčiusios mažytės salelės. Siauri, vingiuoti keliai priverčia neskubėti ir leidžia mėgautis laukine, nepaliesta gamta. Atvykstate į vaizdingąjį Konamaro pusiasalį. Konamara – tai ežerų ir upių, pelkių ir kalnų žemė. Čia daugybė mažų kaimelių, kuriuose vis dar kalbama Galų kalba, ir juose nedaug kas tepasikeitę. Be abejo, tai laukinė ir pati romantiškiausia Airijos vietovė. Konamara – didžiulis pusiasalis, iš pietų pusės apsuptas sausringų ir uolėtų Golvėjos įlankos pakrančių. Šiaurinėje pakrantėje žemės gražesnės ir paslaptingesnės, su įspūdingais vaizdais į vandenyną, Kilario krantinės fiordą, didingus kalnus, stūgstančius virš mėlynų ežerų ir didelių pelkių. Lankysite neogotikinį *Kylemore vienuolyną. Kylemore vienuolynas pastatytas Konamaroje, Kylemore perėjoje. Mitchell Henry šį namą suprojektavo 1868 metais, praleidęs savo medaus mėnesį minėtoje vietovėje. Žymiausias vienuolyno pastatas, 1870 metais pastatyta miniatiūrinė katedra, kuri žinoma kaip gotikos bažnyčia. Šiandien vienuolynas yra benediktinų vienuolių namai. Jie nupirko pastatą 1920 metais. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė į *Golvėjų, vadinamą „Airijos vartais į vakarus“. Tai didžiausias miestas vakarinėje šalies dalyje, Airijos kultūros sostinė. Golvėjus yra universitetinis miestas, persmelktas kiek bohemiška dvasia ir neretai vadinamas „airiškiausiu“ iš visų Airijos miestų. Pažintis su senamiesčiu: pėsčiųjų gatvelės, Eyre skveras – reprezentacinė miesto aikštė, Ispanijos arka, Salmon Weir tiltas per Koribo upę, Šv.Mikalojaus bažnyčia, Linčo pilis ir kt. **Kruizas Koribo ežeru. Kruizo metu, „Corrib Princess“ laivu, plauksite didinga Koribo upe ir ežeru. Mėgausitės istorinių paminklų ir gamtos vaizdais. Pastarųjų dėka tai yra vienas įspūdingiausių vandens kelių Airijoje. Čia Jus nustebins neprilygstami istoriniai paminklai ir natūralios gamtos vaizdai. Kruizas trunka 90 minučių. Grįžus iš kruizo laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Išvykimas link Mohero uolų, aplankant mistiškąjį Poulnabrone dolmeną, menantį paslaptingos keltų salos praeitį. Bureno plynaukštė – kraštas, kuriame, kaip niekur kitur Airijoje, stokojama vandens, nėra tinkamos dirbti žemės, beveik neauga medžiai, bet plyti Karstinės įgriuvos, akmenų laukai. Dėl laukinės gamtos Bureno plynaukštė vadinama „vesternų kraštu“. Atvykimas prie Atlanto vandenyno. Stačios bangų mūšos ardomos, į didesnį kaip 200 m aukštį iškilusios kvapą gniaužiančios *Mohero uolos. Tai vienas labiausiai turistų lankomų gamtos objektų Airijoje. Čia galima stebėti nevaržomą Atlanto vandenyno bangų šėlsmą, mėgautis vandenyno toliais ir uolų didybe. Pasakojama, kad šias uolas sukūrė dievai, o jų viršūnėmis kadaise vaikščiojo senovės airių didvyriai. Ant vieno kyšulių stovi apvalus Airijos karalių palikuonio Kornelijaus O‘Braeno *bokštas, nuo kurio apžvalgos aikštelės matosi Golvėjaus įlanka, Arano salos ir Dvylikos kalnų grandinė, dar vadinama Dvylika smeigtukų. Išvykimas į vieną geriausiai išlikusių *Banračio pilį su  XV-XVI a.  interjerais ir teminį parką – Airijos XIXa. kaimą. Apsilankymas pilyje ir kaime leis pajusti dviejų, pačių įdomiausių šalies istorijos periodų dvasią. Grožėdamiesi savitos airiškos gamtos vaizdais  vyksite link Korko. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. *Korkas - antras pagal dydį Airijos miestas. Trumpos apžvalginės ekskursijos metu pamatysite Šv.Patriko tiltą, pereisite prestižine laikoma Šv.Patriko gatve, esant galimybei pakilsite į Šv.Patriko kalvą, nuo kurios atsivers vaizdas į miestą. Kelionė į *Kilkeni – turistų magnetu šalies pietryčiuose vadinamą miestą. XIIa. *Kilkeni pilis, Tholselio bokštas, antroji pagal dydį Airijoje 1251 m. statyta gotikinė *Šv.Kanise katedra, Šv.Marijos bažnyčia, Juodųjų brolių vartai ir kt. Išvykimas į Dubliną.  Nakvynė viešbutyje.

Korkas

8 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Dublino oro uostą. Skrydis Dublinas – Kaunas/Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina