Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Visa Airija - smaragdo sala 8d.

 • Pasitikrinkite savo drąsą eidami Carrick-a-Rede kabančiu tiltu.
 • Milžinų klojinys (UNESCO pasaulio paveldas) didžiausia sustingusios lavos plynaukštė Europoje - ypač didinga ir paslaptinga Šiaurės Airijos vieta, sukėlusi daugybę mokslinių diskusijų, intriguojanti ir žadinanti vaizduotę. Tai įstabus gamtos sukurtas apie 40 000 tarpusavyje susijungusių bazalto kolonų darinys.
 • Mohero uolos – vienas įspūdingiausių gamtos kūrinių Airijoje. Čia galima stebėti nevaržomą Atlanto vandenyno bangų šėlsmą, mėgautis vandenyno toliais ir uolų didybe.
 • Skrydis Kaunas/Vilnius – Dublinas – Kaunas/Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui - 1 vienetas 10 kg.),
 • kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), registruojamo bagažo mokestis, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), pietūs, vakarienės, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~150 EUR, ~70 GBP

1 diena

Skrydis Kaunas/Vilnius – Dublinas. Atskridus į Dubliną pradėsite pažintį su miestu: *šv.Patriko katedra (XIIIa.); Šv.Trejybės *Koledžas – seniausias šalies universitetas, garsus savo biblioteka; senasis Airijos parlamentas; Rotušė; XIIa. statyta *Dublino pilis - jos istorija tampriai susijusi su anglų viešpatavimu,  kuris Airijoje tęsėsi beveik tūkstantį metų; Fenikso parkas; Merrion rajonas, kuriame vis dar stovi Oskaro Vaildo namas (šiandien jis priklauso Amerikos koledžui). Vakare  siūlome apsilankyti „Merry Ploughboy Pub“, kuriame galėsite pasiklausyti airių muzikos ir  pasižiūrėti  gyvai atliekamus šiuolaikinius airių šokius.  Visa tai garantuos nepamirštamą vakarą.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė Kerio grafystės link. Atvykimas į Kilkeni – turistų magnetu šalies pietryčiuose vadinamą miestą. XIIa. *Kilkeni pilis, Tholselio bokštas, antroji pagal dydį Airijoje 1251 m. statyta gotikinė *šv. Kanise katedra, šv.Marijos bažnyčia, Juodųjų brolių vartai ir kt. Išvykimas į *Blarney pilį. 1446 metais pastatyta pilis – tai bokštų statinys, sukonstruotas ant tvirto kalkakmenio ir apsuptas nuostabaus kraštovaizdžio. Bokšto viršuje išvysite vadinamąjį Iškalbos akmenį. Pabučiuokite jį ir daugiau niekuomet nepritrūksite žodžių. Šiuo stebuklu troško pasinaudoti kiekvienas – nuo Sero Valterio Skoto iki daugybės Amerikos prezidentų, pasaulio lyderių. Grupės pageidavimu (esant galimybei) vilnos audinių fabriko „Blarney Woollen Mills“ lankymas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į šiaurę, link Tarberto. Atvykimas prie Atlanto vandenyno. Stačios bangų mūšos ardomos, į didesnį kaip 200 m aukštį iškilusios kvapą gniaužiančios *Mohero uolos. Tai vienas labiausiai turistų lankomų gamtos objektų Airijoje.  Čia galima stebėti nevaržomą Atlanto vandenyno bangų šėlsmą, mėgautis vandenyno toliais ir uolų didybe. Pasakojama, kad šias uolas sukūrė dievai, o jų viršūnėmis kadaise vaikščiojo senovės airių didvyriai. Ant vieno kyšulių stovi apvalus Airijos karalių palikuonio Kornelijaus O‘Braeno *bokštas, nuo kurio apžvalgos aikštelės matosi Golvėjaus įlanka, Arano salos ir Dvylikos kalnų grandinė, dar vadinama Dvylika smeigtukų. Kelionė per Bureno plynaukštę. Burenas yra savitas ir unikalus regionas Europoje. Žodis „burren“ reiškia „dideli akmenys“. Tiesą sakant, pats pavadinimas puikiai apibūdina stulbinantį reginį. Dažnai vadinamas „mėnulišku“, Burenas – tai kalkakmenio laukas, esantis Šiaurės Klario grafystėje tarp Balyvogano ir Kilfenoros. Čia neauga medžiai, nėra dirvožemio, matomas tik grynas kalkakmenis. Tačiau šis regionas nėra toks apleistas, kaip galėtumėte pamanyti: plyšiuose ištisus metus auga įvairios gėlės... Išvykimas į Galvėjų. Esant galimybei vakare siūlome tradicinį airišką muzikos *vakarą (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai.  Ekskursija po Golvėjų, vadinamą „Airijos vartais į vakarus“. Tai didžiausias miestas vakarinėje šalies dalyje, Airijos kultūros sostinė. Golvėjus  yra universitetinis miestas, persmelktas kiek bohemiška dvasia ir neretai vadinamas „airiškiausiu“ iš visų Airijos miestų. Pažintis su senamiesčiu: pėsčiųjų gatvelės, Eyre skveras – reprezentacinė miesto aikštė, Ispanijos arka, Salmon Weir tiltas per Koribo upę, šv.Mikalojaus bažnyčia, Linčo pilis ir kt. *Kruizas Koribo ežeru. Kruizo metu, „Corrib Princess“ laivu, plauksite didinga Koribo upe ir ežeru. Mėgausitės istorinių paminklų ir gamtos vaizdais. Pastarųjų dėka tai yra vienas įspūdingiausių vandens kelių Airijoje. Čia Jus nustebins neprilygstami istoriniai paminklai ir natūralios gamtos vaizdai. Kruizas trunka 90 minučių. Grįžus iš kruizo laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė po vaizdingąjį Konamaro pusiasalį. Konamara – tai ežerų ir upių, pelkių ir kalnų žemė. Čia daugybė mažų kaimelių, kuriuose vis dar kalbama Galų kalba, ir juose nedaug kas tepasikeitę. Be abejo, tai laukinė ir pati romantiškiausia Airijos vietovė. Konamara – didžiulis pusiasalis, iš pietų pusės apsuptas sausringų ir uolėtų Golvėjos įlankos pakrančių. Šiaurinėje pakrantėje žemės gražesnės ir paslaptingesnės, su įspūdingais vaizdais į vandenyną, Kilario krantinės fiordą, didingus kalnus, stūgstančius virš mėlynų ežerų ir didelių pelkių. Lankysite neogotikinį *Kylemore vienuolyną. Kylemore vienuolynas pastatytas Konamaroje, Kylemore perėjoje. Mitchell Henry šį namą suprojektavo 1868 metais, praleidęs savo medaus mėnesį minėtoje vietovėje. Žymiausias vienuolyno pastatas, 1870 metais pastatyta miniatiūrinė katedra, kuri žinoma kaip gotikos bažnyčia. Šiandien vienuolynas yra benediktinų vienuolių namai. Jie nupirko pastatą 1920 metais.  Išvykimas link Sligo grafystės. Sligo grafystės kraštovaizdis tapo Jeitso įkvėpimu. Šis poetas palaidotas Drumcliffe kapinėse, Benbalbino kalnuose. Ramus Sligo ežerų vanduo ir miškingos salos yra išties įspūdingos ir formuoja stulbinantį kontrastą grublėtoms grafystės aukštumoms. Atvykimas į nakvynės vietą.  Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Kelionė per Donegalo grafystę. Faktas, jog ji įsikūrusi Airijos šiaurės vakaruose, lėmė šios grafystės paslaptingumą. Airiai mano, kad dėl savo siūlomų vaizdų įvairovės tai pati gražiausia šalies grafystė. Donegale driekiasi pakrantės, kalnai, ežerai, pelkės – visa tai suteikia unikalaus žavesio. Keliai čia siauri, vedantys į ramias ir gilias prieplaukas, ilgus dykumų paplūdimius, kuriuose gyvena tik jūrų paukščiai, aukštas uolas ir kranto liniją, kurioje išsibarsčiusios mažytės salelės. Siauri, vingiuoti keliai priverčia nesiskubinti ir leidžia mėgautis laukine, nepaliesta gamta.  Kelionė  į Šiaurės Airiją.  Atvykimas  į *„Milžinų klojinį“. Milžinų klojinys (UNESCO pasaulio paveldas) didžiausia sustingusios lavos plynaukštė Europoje - ypač didinga ir paslaptinga Šiaurės Airijos vieta, sukėlusi daugybę mokslinių diskusijų, intriguojanti ir žadinanti vaizduotę. Tai įstabus gamtos sukurtas apie 40 000 tarpusavyje susijungusių bazalto kolonų darinys ir be konkurencijos pačių aukščiausių įvertinimų nusipelnęs gamtos objektas Airijos saloje. Šis gamtos stebuklas susiformavo daugiau nei prieš 60 mln. metų, kai į žemės paviršių prasiveržė karšta lava, kurią greitai atvėsino jūra. Pasivaikščiojimas po bazaltinių stulpų bei kolonų klojinį. Esant galimybei, seniausios *viskio daryklos Airijoje „Bushmills“, veikiančios nuo 1608 m., lankymas. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė šiaurine salos dalimi iki garsiojo *Carrick-a-Rede kabančio tilto, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas – nutolusios Rathlino bei Škotijos salos, stačios pakrantės uolos, kurios kadaise priglausdavo audros užkluptus žvejus. Keliautojams, nusprendusiems eiti kabančiu tiltu (esant palankioms oro sąlygoms), prireiks nemažai drąsos, bet, garantuojame, įspūdžiai liks visam gyvenimui. Garsiojo serialo „Sostų žaidimas“ kūrėjams taip patiko ši vietovė, kad čia buvo nufilmuota ne viena scena.  Išvykimas į Šiaurės Airijos sostinę – Belfastą. Ekskursija po miestą, žymų tuo, jog jo laivų statykloje „Harland and Wolfe“ (tuo metu didžiausioje pasaulyje) 1912 m. buvo pastatytas garsusis transatlantinis keleivinis laivas „Titanikas“. Donegalo skveras su miesto rotuše, paminklas karalienei Viktorijai, *šv. Onos katedra, Didieji operos rūmai, Karalienės universitetas.“Titaniko“ *muziejaus lankymas.  Išvykimas į Dubliną.  Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Pervežimas į Dublino  oro uostą. Skrydis Dublinas – Kaunas/Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina