Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Virtuali ekskursija į Nepalą: kelionės  maršrutas, kuo žavus ir kuo sudėtingas

Virtuali ekskursija į Nepalą: kelionės  maršrutas, kuo žavus ir kuo sudėtingas

su Rūta Gurung, nepaliečio žmona, kuri ne kartą viešėjo vyro tėvynėje

Trukmė: 2 val.

 

Kodėl darome virtualių paskaitų – ekskursijų ciklą apie Nepalą?

Nes keliauti į Nepalą reikia žinių, pasiruošimo ir nusiteikimo. Kelionė nėra lengva, tačiau be galo įspūdinga ir įsimintina.

Nors teoriškai žmonės dažniausiai pasidomi apie šalį, kultūrinius skirtumus, tačiau nuvažiavus juos vis tiek ištinka tarpkultūrinis šokas.

Pakeliavę virtualiai, žinosite, ar norite tai patirti realiame gyvenime ir ko ten tikėtis.

 

Kam skirtos virtualios ekskursijos – pristatymai?

Visiems, ištroškusiems kelionių, žinių ir nuotykių. Net jei Jūsų artimiausiame kelionių sąraše Nepalo nėra – kviečiame sudalyvauti, pasiklausyti ir taip pasimatuoti nepalietiškų įspūdžių kupiną kuprinę.

Mūsų tikslas – suteikti kuo daugiau informacijos, žinių apie šalį, kad kelionėje būtumėte pasiruošę visiems įmanomiems netikėtumams.

 

Jei sudomino kelionė į Nepalą, detaliau papasakosime apie galimą maršrutą, kurį galima bus ir realybėje įgyvendinti pasibaigus pandemijai. Viskas prasideda nuo Katmandu – Nepalo sostinės ir didžiausio miesto, išsidėsčiusio Himalajų tarpukalnės slėnyje, prie Bagmati upės. Vėliau kelsimės į Pokharą, kuri yra apie 200 km į vakarus nuo Katmandu. Jei Katmandu vadinamas Nepalo kultūros sostine, tai Pokhara – nuotykių centru. Šis miestas garsėja savo unikaliu kraštovaizdžiu, kurį užpildo ežerų ir kalnų horizontai, todėl čia galima ne tik pašėlti naktiniuose klubuose, ar paskraidyti parasparniais, bet ir pabūti ramiai, pasimėgauti gamta ar šventyklomis, aplankyti kalnų muziejų. Žygis į kalnus – svarbiausias įvykis – kas būdinga maršrutui, kokie laukia iššūkiai, staigmenos? Susipažinsite su daugybe mažyčių kaimelių ir gyvenviečių. Tada palengva kopdami aukštyn pasieksime tikslą – Poon‘o kalvą (3 180 m virš jūros l.). Kelionės metu Jūsų lauks budistų šventyklos, vienuolynai, laukinė gamta, nacionaliniai parkai, kriokliai, egzotiški paukščiai, gyvūnai. Apie visa tai sužinosite kelionės virtualiame pristatyme ir galėsite nuspręsti, ar tikrai esate pasiruošę pakuotis kuprinę rudenį arba kitų metų pavasarį.

 

Detaliau apie tai, kaip pasiruošti tokioms kelionėms į Aziją ir ypač kalnus, papasakosime trečiojoje ciklo dalyje kovo 3 d. 18 val.

 

Dalyvavimas galimas ir tik vienoje iš ciklo dalių.

 

Kaina: 15 Eur

 

Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registracija stabdoma likus 1 val. iki paskaitos (17 val.).

Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą „Zoom“. Paskaitos metu bus naudojama ir vizualinė medžiaga.

 

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina