Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Virtuali ekskursija į Nepalą: įstabi kalnų šalis, jos tradicijos, kultūra ir žmonės

Virtuali ekskursija į Nepalą: įstabi kalnų šalis, jos tradicijos, kultūra ir žmonės

su Rūta Gurung, nepaliečio žmona, kuri ne kartą viešėjo vyro tėvynėje

 

Karantinas išmokė daug ko, galime net tik svajoti apie keliones, galime virtualiai keliauti jau dabar kartu su žmogumi, kuris ten praleido daug laiko ir turi, kuo pasidalinti: tiek vaizdais, tiek įspūdžiais, tiek patarimais.

 

Kodėl darome virtualių paskaitų – ekskursijų ciklą apie Nepalą?

Nes keliauti į Nepalą reikia žinių, pasiruošimo ir nusiteikimo. Kelionė nėra lengva, tačiau be galo įspūdinga ir įsimintina.

Nors teoriškai žmonės dažniausiai pasidomi apie šalį, kultūrinius skirtumus, tačiau nuvažiavus juos vis tiek ištinka tarpkultūrinis šokas.

Pakeliavę virtualiai, žinosite, ar tai norite tai patirti realiame gyvenime ir ko ten tikėtis.

 

Kam skirtos virtualios ekskursijos – pristatymai?

Visiems, ištroškusiems kelionių, žinių ir nuotykių. Net jei Jūsų artimiausiame kelionių sąraše Nepalo nėra – kviečiame sudalyvauti, pasiklausyti ir taip pasimatuoti nepalietiškų įspūdžių kupiną kuprinę.

Mūsų tikslas – suteikti kuo daugiau informacijos, žinių apie šalį, kad kelionėje būtumėte pasiruošę visiems įmanomiems netikėtumams.

 

Nepalas – valstybė Azijos pietuose, Himalajų kalnuose. Ribojasi su Kinija (Tibetu) ir Indija. Sostinė Katmandu yra didžiausias miestas šalyje. Tai multikultūrinė, multikalbinė ir itin religinga šalis. „Pasaulio stogu“ vadinamas Nepalas – gimtoji Budos šalis, kiekvieną užburia vis kitaip: aukščiausi planetos kalnai, sraunios upės, egzotiški gyvūnai ir paukščiai, nuo viso pasaulio atskirti žavūs kalnų kaimeliai, šventyklos ir vienuolynai, o, svarbiausia, – galimybė nuraminti sielą, atrasti vidinę harmoniją. Nepalas yra viena iš pagrindinių kalnų mylėtojų krypčių, daugelis jų svajoja įkopti į Everestą, Anapurną ir kitas Himalajų viršūnes, tačiau nuvykę randa kur kas daugiau nei tik kalnus, daugybę besišypsančių ir nuoširdžių šalies gyventojų. Viena tų šypsenų ir užbūrė Rūtą Gurung, išgirskime lietuvaitės Nepalo atradimo istoriją iš pirmų lūpų.

 

Detaliau apie galimą kelionės maršrutą Rūta Gurung papasakos sekančioje ciklo dalyje vasario 24 d. 18 val., o apie tai, kaip pasiruošti tokioms kelionėms į Aziją ir ypač kalnus, sužinosite trečiojoje ciklo dalyje kovo 3 d. 18 val.

 

Dalyvavimas galimas ir tik vienoje iš ciklo dalių.

 

Kaina: 15 Eur

 

Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registracija stabdoma likus 1 val. iki paskaitos (17 val.).

Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą „Zoom“. Paskaitos metu bus naudojama ir vizualinė medžiaga.

 

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina