Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Virtuali ekskursija į Nepalą: fizinis ir psichologinis  pasiruošimas kelionei

Virtuali ekskursija į Nepalą – fizinis ir psichologinis  pasiruošimas kelionei

su Rūta Gurung, nepaliečio žmona, kuri ne kartą viešėjo vyro tėvynėje

Trukmė: 2 val.

   

Kodėl darome virtualių paskaitų – ekskursijų ciklą apie Nepalą?

Nes keliauti į Nepalą reikia žinių, pasiruošimo ir nusiteikimo. Kelionė nėra lengva, tačiau be galo įspūdinga ir įsimintina.

Nors teoriškai žmonės dažniausiai pasidomi apie šalį, kultūrinius skirtumus, tačiau nuvažiavus juos vis tiek ištinka tarpkultūrinis šokas.

Pakeliavę virtualiai, žinosite, ar norite tai patirti realiame gyvenime, ko ten tikėtis ir kaip tam pasiruošti.

 

Kam skirtos virtualios ekskursijos – pristatymai?

Visiems, ištroškusiems kelionių, žinių ir nuotykių. Net jei Jūsų artimiausiame kelionių sąraše Nepalo nėra – kviečiame sudalyvauti, nes daugelis patarimų tiks ir keliaujantiems kita kryptimi į mažiau patogias šalis.

Mūsų tikslas – suteikti kuo daugiau informacijos, žinių apie šalį, kad kelionėje būtumėte pasiruošę visiems įmanomiems netikėtumams.

 

Nepale keliautojai mielai priimami, tačiau patiems keliautojams kartais tai nėra paprasta, priimti Nepalą. Nepriklausomai nuo to, ar kopiate į kalnus, ar tiesiog lankote Katmandu slėnio įžymybes, Nepalo kultūra gali stebinti ir net šokiruoti, būtent todėl siūlome prieš kelionę susipažinti su kultūrų skirtumais, o tai jūsų galvos lingavimą į šonus gali priimti už sutikimą. Ne mažiau svarbu ir įvertinti, ką reiktų su savimi vežtis, o ir fizinį kūną tam reikia paruošti, kitaip žygis į kalnus gali virsti ašaromis ir fiziniu skausmu, kuris neleis pasimėgauti nuostabiais supančiais vaizdais.

 

Tam, kad būtų mažiau nemalonių staigmenų kelionėje, verta pasiklausyti praktiškų patarimų keliautojos, kuri jau aplankė daugybę Azijos šalių.

 

Kaina: 15 Eur

 

Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registracija stabdoma likus 1 val. iki paskaitos (17 val.).

Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą „Zoom“. Paskaitos metu bus naudojama ir vizualinė medžiaga.

 

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina