Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

VIETNAMO MOZAIKA 14D./11N.1 diena : Skrydis į Hanojų
Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su persėdimu Europos mieste.

2 diena : Hanojus
Atvykimas į Hanojų. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į miestą. Apžvalginė ekskursija po miestą: Literatūros šventykla – pirmasis Vietnamo universitetas, veikęs aštuonis šimtus metų, pastatytas XI a., kuriame iki 1442 m. konfucianizmą, literatūrą ir poeziją galėjo studijuoti tik kilmingų šeimų atstovai. Ba Dinh aikštė, kurioje 1945 m. Hošiminas paskelbė Vietnamo nepriklausomybę. Aplankoma XI a. statyta Quan Than šventykla, populiari sostinės poilsio vieta – Vakarų ežeras, kurio pakrantėse pastatyti prabangūs viešbučiai ir vilos, Chua Mot Cot pagoda pastatyta ant vienos kolonos ir primenanti lotoso žiedą. Pasivažinėjimas rikšomis po senuosius Hanojaus kvartalus. Vakaro akcentas – spektaklis, senas tradicijas išlaikiusiame lėlių teatre ant vandens. Nakvynė viešbutyje.

3 diena : Hanojus – Halongo įlanka – Hanojus
Pusryčiai. Išvykimas į Halongo įlanką. Apie 1500 m² ploto ir 120 km ilgio „Besileidžiančio drakono įlanka“ 1994 m. įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursija kateriu po įlanką grožintis daugiau kaip 3000 salų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Aplankomi stalaktitų-stalagmitų urvai, kurie vietinių vadinami „Rojaus ola“. Pietūs laive. Sugrįžimas į Hanojų. Nakvynė viešbutyje.

4 diena : Hanojus – Hujė (Hue)
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Skrydis į buvusią imperatoriškąją Vietnamo sostinę Hujė, isikūrusią Kvapniosios upės pakrantėse. Ekskursija į Nguen dinastijos valdovų rūmus, XIX a. pastatytą imperatoriaus Minh Mang mauzoliejų, kurį sudaro 40 įvairios paskirties pastatų ir aikščių. Nakvynė viešbutyje.

5 diena : Hujė (Hue) – Hojanas (Hoi An)
Pusryčiai. Pasiplaukiojimas laivu Kvapniąja upe. Apžiūrima aukščiausia Vietnamo pagoda Thien Mu. Išvykimas į Hojaną (Hoi An) – vieną svarbiausių XVII-XVIII a. Azijos uostų, kuris išvengė karų paliekamų griuvėsių likimo ir išlaikė savo autentiškumą. Miestas – tarsi muziejus po atviru dangumi. Pasivaikščiojimas jaukiomis miesto gatvelėmis: Japoniškas tiltas, Kinų šventykla, miesto turgus, kuris laikomas vienu geriausiu visame Vietname. Nakvynė viešbutyje.

6 diena : Hojanas (Hoi An) – Danangas – Niačangas (Nha Trang)
Pusryčiai. Pervežimas į Danango oro uostą ir skrydis į Niačangą (Nha Trang). Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

7–10 dienos : Niačangas (Nha Trang)
Poilsis Niačango (Nha Trang) kurorte. Nakvynės viešbutyje.

11 diena : Niačangas (Nha Trang) – Hošiminas
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Hošiminą. Pervežimas į miestą. Apžvalginė ekskursija po miestą: Centrinio pašto pastatas, suprojektuotas architekto G. Eifelio, XIX a. prancūzų kolonistų pastatyta Notre Dame de Saigon katedra, Vienybės rūmai, Cho Lon – didžiausias kinų kvartalas Vietname ir jame esanti Thien Hau šventykla. Galimybė apsilankyti tradicinių medienos gaminių fabrike ir Ben Than, pagrindiniame miesto turguje. Nakvynė viešbutyje.

12 diena : Hošiminas – Mekongo delta
Pusryčiai. Išvykimas į Mekongo deltą. Kruizas kinų burlaiviu „džonka“, aplankant deltos salas, vaisių plantacijas, vietinių tradicinių amatų dirbtuves. Pietūs vienoje iš salų. Po pietų aplankoma Vinh Trang pagoda, pastatyta XIX a. viduryje, gyvačių auginimo ferma. Vakare grįžimas į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje.

13 diena: Hošiminas
Pusryčiai. Pervežimas į Hošimino oro uostą. Skrydis iš Hošimino su persėdimu Europos mieste.

14 diena: Grįžimas į Vilnių.

Išvykimai jūsų pageidaujamomis datomis.
Kelionės kaina 1 asmeniui (gyvenant dviviečiame kambaryje) - nuo 1214 EUR

  Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 11 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• 2 pietūs,
rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa rusų kalba,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,
• iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• vietinių skrydžių bilietai (Hanojus – Hujė; Danangas – Niačangas; Niačangas – Hošiminas),
• Vietnamo viza – apie 25 USD (įsigyjama nuvykus vietoje),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei USD kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

Svarbu:
reikalingas pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina