Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

VIETNAMO MOZAIKA 13D./11N.

1 diena: Skrydis į Hanojų
Skrydis į Hanojų.

2 diena: Hanojus
Atvykimas į Hanojų. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Apžvalginė ekskursija po miestą: Literatūros šventykla – pirmasis Vietnamo universitetas, veikęs aštuonis šimtus metų, pastatytas XI a., kuriame iki 1442 m. konfucionizmą, literatūrą ir poezjją galėjo studijuoti tik kilmingų šeimų atstovai. Ba Dinh aikštė, kurioje 1945 m. Hošiminas paskelbė Vietnamo nepriklausomybę. Aplankoma XI a. statyta Quan Than šventykla, populiari sostinės poilsio vieta - Vakarų ežeras, kurio pakrantėse pastatyti prabangūs viešbučiai ir vilos, Chua Mot Cot pagoda pastatyta ant vienos kolonos ir primenanti lotoso žiedą. Pasivažinėjimas rikšomis po senuosius Hanojaus kvartalus. Vakaro akcentas – spektaklis, senas tradicijas išlaikusiame lėlių teatre ant vandens. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Hanojus – Halongo įlanka
Pusryčiai. Išvykimas į Halongo įlanką. Apie 1500 kv. m  ploto ir 120 km ilgio „Besileidžiančio drakono įlanka“ 1994 m. įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursija kateriu po įlanką grožintis daugiau kaip 3000 salų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Aplankomi stalaktitų – stalagmitų urvai, kurie vietinių vadinami „Rojaus ola“. Pietūs laive. Galimybė išsimaudyti įlankoje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Halongas – Hanojus – Hue (Hujė)
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Skrydis į buvusią imperatoriškąją Vietnamo sostinę Hue, isikūrusią Kvapniosios upės pakrantėse. Po pietų ekskursija į Nguen dinastijos valdovų rūmus,  XIX a. pastatytą imperatoriaus Minh Mang mauzoliejų, kurį sudaro 40 įvairios paskirties pastatų ir aikščių. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Hue (Hujė) – Hoi An (Hojanas)
Pusryčiai. Ryte plaukimas laivu Kvapniąja upe. Apžiūrima aukščiausia Vietnamo pagoda Thien Mu. Išvykimas į Hoi An – vieną svarbiausių XVII-XVIII a. Azijos uostų, kuris išvengė karų paliekamų griuvėsių likimo ir išlaikė savo autentiškumą.  Miestas – tarsi muziejus po atviru dangumi.  Pasivaikščiojimas jaukiomis miesto gatvelėmis aplankant Japoniškąjį tiltą, Kinų šventyklą, miesto turgų, kuris laikomas vienu geriausiu visame Vietname. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Hoi An (Hojanas) – Da Nang – Nha Trang (Niačangas)
Pusryčiai. Pervežimas į Da Nang oro uostą ir skrydis į Nha Trang. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

7 – 10 dienos: Nha Trang (Niačangas)
Poilsis Nha Trang kurorte. Nakvynės viešbutyje.

11 diena: Nha Trang (Niačiangas) – Hošiminas
Pusryčiai. Skrydis į Hošiminą. Pervežimas į miestą.  Apžvalginė ekskursija po miestą: Centrinio pašto pastatas, suprojektuotas architekto G. Eifelio, XIX a. prancūzų kolonistų pastatyta Notre Dame de Saigon katedra, Vienybės rūmai, Cho Lon – didžiausias kinų kvartalas Vietname ir jame esanti Thien Hau šventykla. Galimybė apsilankyti tradicinių medienos gaminių fabrike ir apsipirkti Ben Than, pagrindiniame miesto turguje.  Nakvynė viešbutyje.

12 diena: Hošiminas – Mekongo delta
Pusryčiai. Išvykimas į Mekongo deltą. Pusės dienos kruizas kinų burlaiviu „džonka“, aplankant deltos salas, vaisių plantacijas, vietinių tradicinių amatų dirbtuves. Pietūs vienoje iš salų. Po pietų aplankoma Vinh Trang pagoda pastatyta XIX a. viduryje, gyvačių auginimo ferma. Vakare grįžimas į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje.

13 diena: Grįžimas į Lietuvą
Pusryčiai. Pervežimas į Hošimino oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Išvykimai jūsų pageidaujamomis datomis.
Kelionės kaina 1 asmeniui (gyvenant dviviečiame kambaryje) - nuo 1214 EUR

  

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• vietinių skrydžių bilietai (Hanoi-Hue / Da Nang-Nha Trang-Hošiminas),
• 11 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• 2 pietūs,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,
• iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• Vietnamo viza ~45 USD (reikalingos 2 spalvotos nuotraukos, už vizą mokama nuvykus vietoje),
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• kainos nurodytos vykstant 6 asmenims,
• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,
• turistai Vietname prijungiami prie rusakalbės grupės,
• kelionės metu galima rinktis aukštesnės kategorijos viešbučius - kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina