Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

VIETNAMAS – KAMBODŽA: MEKONGO UPĖS PASLAPTYS 16D./13N.1 diena : Skrydis į Hošiminą
Skrydis iš Vilniaus į Hošiminą su persėdimu Europos mieste.

2 diena : Hošiminas
Atvykimas į Hošiminą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į miestą. Apžvalginė ekskursija po miestą: Centrinio pašto pastatas, suprojektuotas architekto G. Eifelio, XIX a. prancūzų kolonistų pastatyta Notre Dame de Saigon katedra. Ekskursija į Vienybės, kitaip dar vadinamus Nepriklausomybės, rūmus. 1868 m. pastatyta rezidencija buvo skirta Indokinijos gubernatoriams, kurie čia rezidavo iki 1945 m. Vietnamo karo metu, 1962 m. po nepavykusio pasikėsinimo į Pietų Vietnamo prezidento gyvybę, rūmai buvo stipriai apgriauti. Po rekonstrukcijos rūmai įgavo dabartinį vaizdą. Aplankomas Cho Lon – didžiausias kinų kvartalas Vietname ir jame esanti Thien Hau šventykla. Po ekskursijos – galimybė apsilankyti Ben Thanh turguje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena : Hošiminas – Vinh Long – Can Tho
Pusryčiai. Išvykimas į Cai Be plaukiojantį turgų. Pasiplaukiojimas kinų burlaiviu „džonka“, aplankant amatininkų dirbtuves, salas, vaisių plantacijas. Pietūs vienoje iš salų. Pervežimas į Can Tho – didžiausią Mekongo miestą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena : Can Tho – Mekongo delta
Pusryčiai išvyka laivu po Mekongo upę. Ši upė išteka Tibete, teka per Kiniją, Mianmarą, Laosą, Kambodžą ir Vietnamą. Cai Rang plaukiojančio turgaus lankymas. Tai didžiausias plaukiojantis turgus Mekongo deltoje. Ryžių apdirbimo ir ryžių popieriaus gamybos fabriko aplankymas. Vakare pasivažinėjimas rikšomis po Can Tho miestą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena : Can Tho – Chau Doc
Pusryčiai. Pervežimas į Chau Doc – miestą, įsikūrusį Mekongo deltos širdyje, šalia sienos su Kambodža. Laisvas laikas mieste. Vakare – iškyla kateriu. Iškylos metu aplankomas plaukiojantis kaimas, kuriame gyvena vietinė gentis. Nakvynė viešbutyje.

6 diena : Chau Doc – Pnompenis (Phnom Phe)
Pusryčiai. Plaukiama Mekongo upe į Kambodžos sostinę Pnompenį. Pasienio ir migracijos tarnybų procedūros. Atvykus apžvalginė ekskursija po Kambodžos sostinę: Sidabrinė pagoda, savo pavadinimą įgijusi dėl grindų, kurios padengtos sidabrinėmis plytelėmis, Karališkieji rūmai, kuriuose ir šiandien reziduoja Kambodžos karalius. Visai šalia Karališkųjų rūmų įkurtas Nacionalinis muziejus, kuris supažindina keliautojus su unikaliu Khmerų kultūros paveldu. Nakvynė viešbutyje.

7 diena : Pnompenis (Phnom Phe) – Siemreapas (Siem Reap)
Pusryčiai. Ekskursiją į Toul Sleng genocido muziejų: raudonųjų khmerų režimo metu buvusios mokyklos patalpose veikęs saugumo kalėjimas, kuriame nuo 1975 m. iki 1979 m. buvo nukankinta daugiau nei 20 000 kalinių. Vėliau apsilankymas Choeung Ek „Mirties laukuose“. Spėjama, kad šioje vietovėje raudonieji khmerai nužudė ir palaidojo nuo 1,5 iki 3 mln. režimui besipriešinusių žmonių. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Siemreapą. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

8 diena : Siemreapas (Siem Reap) – Ankor Tomas (Angkor Thom) – Ankor Vatas (Angkor Wat)

Pusryčiai. Apsilankymas senojoje khmerų imperijos sostinėje Ankor Tome (Angkor Thom). Didžiulis šventyklų ir rūmų kompleksas įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Įžengus pro pietinius Angkor Thom vartus kvapą užgniaužia įspūdingi Bayon šventyklos bokštai, vaizduojantys milžiniškas akmenines galvas. Išlikusios Dramblių terasos liekanos leidžia pažvelgti į miestą iš vietos, kurioje visas čia vykusias šventes stebėdavo khmerų karaliai. Antroje dienos pusėje ekskursija į Ankor Vatą (Angkor Wat) – tai Kambodžos džiunglių paslėptas ir karų apgriautas milžiniškas šventyklų kompleksas, statytas XII a. ir skirtas induizmo dievybei Višnu. Visas kompleksas išsiskiria skulptūrų gausa ir rafinuota architektūra. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

9 diena : Siemreapas (Siem Reap)
Pusryčiai. Diena skirta susipažinti su vaizdingomis apylinkėmis ir vietinių gyventojų buitimi bei įspūdingomis šventyklomis. Aplankomos Banteay Srei – X a. hindų dievo Višnos šventykla ir Banteay Samre – XII a. hindų šventykla, Pre Rup, East Mebon, Ta Som ir Preah Khan šventyklos. Nakvynė viešbutyje.

10 diena : Siemreapas (Siem Reap) – Phnom Krom – Hošiminas – Phan Thiet
Pusryčiai. Išvyka į Phnom Krom kaimą, įsikūrusį prie Tonle Sap ežero, kuriame susipažįstama su vietinių gyventojų buitimi. Akmenuotoje vietovėje esantis kaimas aprašytas garsiąjame Indijos poeto Valmikio epe “Ramajana”. Dienos kelionė tęsiama plaukiant laiveliu po Tonle Sap ežerą, didžiausią gėlo vandens telkinį visoje Pietryčių Azijoje, kartu aplankant plaukiojančius kaimus. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Hošiminą, pervežimas į Phan Thiet kurortą. Nakvynė viešbutyje.

11–14 dienos : Phan Thiet

Poilsis Phan Thiet kurorte. Šis kurortas įsikūręs apie 200 km nuo Hošimino, tarp Phan Thier ir Mui Ne žvejų miestelių. Jame daug užeigų, siūlančių jūros gėrybių patiekalus, šalia – golfo laukai, gražios šventyklos ir raudonojo smėlio kopos. Nakvynės viešbutyje.

15 diena : Phan Thiet – Hošiminas
Pusryčiai. Pervežimas į Hošimino oro uostą. Skrydis iš Hošimino su persėdimu Europos mieste.

16 diena : Grįžimas į Vilnių.

Išvykimai jūsų pageidaujamomis datomis.
Kelionės kaina 1 asmeniui (gyvenant dviviečiame kambaryje) - nuo 1375 EUR


 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 13 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais:
- 1 nakvynė Hošimine,
- 2 nakvynės Can Tho,
- 1 nakvynė Chau Doc, 
- 1 nakvynė Pnompenyje,
- 3 nakvynės Siem Reape,
- 5 nakvynės Phan Thiete,
• 1 pietūs, 1 vakarienė,
rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa rusų kalba,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,
• iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• vietinių skrydžių bilietai (Pnompenis – Siemreapas; Siemreapas – Hošiminas),
• dvikartinė Vietnamo viza: – apie 50 USD (reikalingos 2 spalvotos nuotraukos, už vizą mokama nuvykus vietoje),
• Kambodžos viza – apie 50 USD (už vizą mokama nuvykus vietoje),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina