Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Venecijos karnavalas 6d.

 • „Venecija yra tarsi specialiai sukurta karnavalui. Kiekvieną rytą išnyrantis iš tiršto rūko ir vakarais į pamėkliškas ūkanas vėl nugrimzdantis miestas, kurio kanaluose atsispindi akinamai mėlynas vidurdienio dangus, ir kuris puikuojasi prašmatnia atchitektūra, atrodo lyg teatro dekoracija. Šį įspūdį dar labiau sustiprina aklinos kai kurių namų sienos, ištapytos langais, arkadomis, reljefais ir statulomis, primenančios tradicines operos scenų uždangas...“ J.Ivanauskaitė
 • Atvykite į mūsų karnavalą ir vaidinkite tai, kas glūdi jūsų pasamonės gelmėse! Atsiduokite savo fantazijoms, kurios tik Čia ir Dabar gali virsti realybe! Che la Festa incominci! Teprasideda Festivalis!
 • Kelionė vieną kartą metuose!
 • 3 vakarienės Italijoje!
 • Kelionė  autobusu,
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • 3 vakarienės Italijoje,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), bilietai į mokamus objektus, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), plaukimas į Veneciją, į Venecijos lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 80 - 120  EUR. 
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 150 EUR.

1 diena

Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją (Čekiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Austrijos sostinę *Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Išvykimas į Italiją, kelionė per įspūdingąsias Rytų Alpes. Atvykimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Paduvą – Šv.Antano miestą. Šv.Antano bazilika – didinga šventovė, garsėjanti įspūdingais bizantiškais kupolais. Donatelo sukurtas Didysis altorius su Šv.Antano stebuklų scenomis, šventojo palaikų, relikvijų ir kt. koplyčios. Vienas seniausių Europoje – Paduvos universitetas, kuriame kelias dešimtis metų dirbo garsusis Galilėjo Galilėjus, Fruto aikštė su *Radžonės rūmais. Išvykimas į Vičencą. Vičenca garsi tuo, kad šiame mieste didelę dalį architektūros paminklų sukūrė įtakingas XVI a. architektas Andrėjus Paladis. Šv. Lauryno gotikinė bazilika, centrinė miesto aikštė, Teismo rūmai, kitaip dar vadinami Paladijaus bazilika, Kjerikačio rūmai, *Olimpinis teatras – seniausias Europoje uždaras teatras, pastatytas XVI a. Žiūrovų salėje mediniai suolai primena akmeninius tradicinius graikų ir romėnų teatrų po atviru dangumi suolus. Atidarymo proga šiame teatre buvo rodomas Sofoklio "Karalius Edipas". Išvykimas iš Vičencos. Atvykimas į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po savitą istorinį miesto centrą: *amfiteatras, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namas su garsiuoju balkonėliu, turgaus ir Sinjorijos aikštės, valdovų kapinės, katedra. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Išvykimas į Venecijos lagūną. Išplaukiame susipažinti su lagūnoje išsimėčiusiomis Torčelo, Burano ir Murano salomis. Kelionės metu pro akis praplauks lagūnos salų ir salelių vaizdai: vienos visiškai tuščios, kitose pamažu griūva kadaise statyti namai... Atplaukimas į *Torčelo salą, kurioje panoro apsilankyti daugelis pasaulio garsenybių: karalienė Elžbieta II ir princas Karlas, sopranė Maria Callas, nemirtingasis komikas Čarlis Čaplinas ir žymusis rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Šioje saloje buvo galingojo „barbarų“ vadovo Atilos rezidencija. Akmeninis Atilos sostas, meno šedevras Torčelo bažnyčia, su garsiomis mozaikinėmis freskomis, virš salelių ir vandens platybių didingai iškilęs bokštas, nuo kurio į visas puses atsiveria beribiai toliai su keistai išsirangiusiais kanalais, lagūnos vandenimis, bei tolumoje grakščiais Venecijos bokštais. Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur malonios senjoros kviečia užeiti į mažas nėrinių parduotuvėles ...čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba... Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės  - salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius.

Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė. Vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net ir autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv.Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv.Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, siūlome romantišką pasiplaukiojimą gondolomis Venecijos kanalais ir galimybę įsilieti į Venecijos karnavalo šurmulį. Venecijos karnavalas vadinamas įspūdingiausiu ir didingiausiu visų laikų spektakliu. Jo scena tampa aikštės ir senieji kvartalai. Kostiumų auksas, nėrinių sidabras, vainikų žaluma ir begalybė kaukių... Arlekinai ir žonglieriai, gvardiečiai ir pakaruokliai, vampyrai ir angelai... Čia pajusite jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą. Išvykimas iš Venecijos. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Atvykimas į *Veneciją (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Laisvas laikas Venecijoje. Venecijos karnavalo programa. Kostiumų auksas, nėrinių sidabras, vainikų žaluma ir begalybė kaukių... Arlekinai ir žonglieriai, gvardiečiai ir pakaruokliai, vampyrai ir angelai... Visuotinė linksmybė virte verda aikštėse ir gatvėse, kanaluose ir ant tiltų. Laisvas laikas. Po pietų išvykimas iš Venecijos. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją (Čekiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4200 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina