Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Venecija

Kartu su istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

-

Nuo viduramžių pabaigos Venecija buvo vienas galingiausių ir turtingiausių Europos miestų. Pirklių, bankininkų, amatininkų ir jūrininkų miestas prekiavo su artimųjų rytų centrais ir šiaurės Vokietijos bei Olandijos miestais. Negailėta pinigų nei išskirtiniams meno kūriniams, nei rafinuotai architektūrai. Šiandien Venecijoje galime pamatyti rytietiško tipo paauksavimus ir mozaikas, o taip pat klasikinius Vakarų civilizacijos meno stilius – romaniką, gotiką, renesansą ir baroką. Šiame mieste Rytai ir Vakarai susipina į vieną harmoningą visumą, kuri yra maloni akiai ir sukuria specifinę aurą taip mėgiamą turistų. Bet vien tik grožėjimasis išlikusiais Venecijos turtais yra didelė nepagarba šiai išskirtinei vietai. Ši kelionė – tai bandymas suprasti kas svarbaus ir didingo yra Venecijos mene. Kokios prasmės ir kodai padarė šį miestą vienu svarbiausių Vakarų civilizacijos centrų? Visi numatyti pasivaikščiojimai po miestą, muziejus, bažnyčias ir vienuolynus – tai nenutrūkstamas pasakojimas, aiškinimas ir prasmių dekodavimas. Visam tam suprasti mes nereikalaujame jokio išankstinio pasiruošimo, o tik noro ir pasiryžimo praleisti penkias fiziškai ir intelektualiai intensyvias dienas.

-

Kelionės programa:

1 diena: Atvykimas ir įsikūrimas viešbutyje.

2 diena: Akademija, Šv. Rokas arba kitas Venecijos muziejus (pagal galimybę) eksponuojantis viduramžių ir naujųjų amžių dailę. Likęs dienos laikas skiriamas svarbiausių atrinktų miesto rūmų, bažnyčių, vienuolynų ir kitų pastatų apžiūrėjimui.

3 diena: Išvyka į Padują. Džoto koplyčia (XIV a. pr.) ir vienas seniausių pasaulio universitetų. Išvyka laiveliu į Venecijos lagūną – Burano salą. Apsilankymas viduramžiškame Torčelo vienuolyne.

4 diena: Gugenheimo muziejus – modernus Vakarų civilizacijos menas, kuris po dviejų intensyvių dienų skirtų viduramžių ir baroko epochoms atrodys gerokai prasmingiau. Antroje dienos pusėje – laisvas laikas.

5 diena: Išvykimas.

- Kaina: 384 Eur/1 asm. ir avia bilietas. - Į kainą  įskaičiuota:

4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Įžymaus istoriko - gido paslaugos;

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į kainą neįskaičiuota:

Avia bilietai Vilnius – Venecija – Vilnius;

Registruotas bagažas, esant poreikiui;

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus, viešojo transporto išlaidos, viso apie 70Eur .

Kurorto mokestis apie 15 Eur.

-

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

  Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius 85 2731337, 860184477 vilnius@litaura.lt
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina