Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Velička - Krokuva - Osvencimas 3d.

  • Veličkos druskų kasyklų požemiai. Druska čia buvo kasama daugiau nei 700 metų
  • Vavelio kalva – Lietuvos Lenkijos karalių rezidencija. Čia virė karališkos aistros. Čia gimė Žygimanto ir Barboros legenda
  • Kelionė autobusu,
  • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), bilietai į mokamus objektus, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
  • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI  ~ 80 - 115 PLN.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 23 Eur.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Kelionė į Veličką. Aplankome jau 700 metų veikiančią *Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažintis su  Krokuva, senąja Lenkijos sostine. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, *Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S.Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J.Mateika, viena didžiausių Europoje – Centrinė turgaus aikštė, *Šv.Marijos bažnyčia, kurios didžiausia puošmena – Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis ar pasėdėti vienoje iš kavinukių Sukenicų aikštėje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvyka į *Aušvico mirties stovyklą Osvencime. Pažintis su genocido vieta. Šiuo metu buvusiose mirties stovyklose įkurtas muziejus, kurio sukrečianti ekspozicija primena apie baisiuosius laikus ir liudija apie didžiulį nusikaltimą žmonijai bei žmogiškumo praradimą. Buvusioje Aušvico-Birkenau stovykloje šiuo metu galima išvysti ne tik barakus ir sargybos bokštelius, primenančius apie tūkstančių žmonių tragediją. Čia taip pat eksponuojami buvusių kalinių asmeniniai daiktai bei skurdžią ir nežmonišką kalinių buitį iliustruojantys rakandai, dryžuoti kalinių rūbai ir netgi kalinių sukurti meno kūriniai. Po genocido vietos apžiūrėjimo išvykimas į Lietuvą.Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2100 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina