Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Van Goghas: ar tikrai menas gali išgelbėti pasaulį? Virtuali ekskursija

Van Goghas: ar tikrai menas gali išgelbėti pasaulį?

Virtuali ekskursija – paskaita

Su docentu, istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

Trukmė: 2 val.

 

Sakoma, kad Van Goghas buvo išprotėjęs, tačiau neabejojama kad jis – genialus tapytojas. Jis tikėjo, kad menas gali pasaulį padaryti geresniu, kad gali suteikti viltį net visiškai jos netekusiems. Kodėl jis taip galvojo? Ar jis toks buvo vienintelis? Kaip menas mus keičia ir ką jis daro su mūsų pasauliu? Ar mes suprantame Van Goghą ir, aplamai, kokie yra būdai jį suprasti? Kaip ir ką galima suprasti žiūrint į tapytą drobę? Pažiūrėsime vieno įdomiausių mūsų dienų Vakarų intelektualų Simono Schamos filmą apie didį XIX amžiaus antrosios pusės olandų tapytoją, kurį papildys Rūsčio Kamuntavičiaus komentarai.

  Techninės detalės: žiūrėsime filmą rusų kalba su Rūsčio Kamuntavičiaus komentarais.   Kaina: 15 Eur   Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registracija stabdoma likus 1 val. iki paskaitos (17 val.). Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą „Zoom“. Paskaitos metu bus naudojama ir vizualinė medžiaga.    

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama.

    Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius Mob. tel. 860184477 El. paštas: vilnius@litaura.lt
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina