Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Trumpa pažintis su Austrijos Alpėmis 5d.

  • Kelionė autobusu,
  • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, pensionuose (2 iš jų kalnų kurorte) dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, įvažiavimo mokesčiai į miestus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 79 EUR.
  • Papildoma vieta autobuse nuo 100 Eur.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 80 - 100 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Kelionė romantiškuoju keliu Vachau slėniu aplankant Diurnšteiną – senovinį vyndarių miestelį. Vietinio *vyno degustacija. Atvykimas į *Zalcburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, klasikinės muzikos gerbėjų Meką. Pažintis su Mocarto miestu: Mirabelės sodas, skendintis gėlėse ir vešlioje žalumoje, nykštukų parkas, vyskupų rūmai. Pasivaikščiojimas viena gražiausių Europos senamiesčio gatvių - „Getreidegasse“. Čia žvilgsnį patraukia ne tik originalios iškabos, išlikusios ant senųjų namų dar nuo XVI amžiaus, bet ir jaukūs vidiniai kiemeliai. *Mocarto namas – muziejus, miesto Katedra (pastatyta ankstyvojo baroko stiliumi), paminklas Mocartui. *Šv. Petro vienuolyno kompleksas su bažnyčia, kapinaitėmis ir katakombomis. *Miesto pilis – didžiausia išlikusi tvirtovė Europoje. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti vieną seniausių vyninių Europoje, paragauti prelatiško vyno, pasimėgauti burnoje tirpstančiu obuolių pyragu. Išvykimas iš Zalcburgo. Kelionė per Austriją į kalnų kurortą. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, pensione.

3 diena

Pusryčiai. Visa diena skirta poilsiui kalnuose. Išvyka prie Dachšteino ledyno. Kalnų *keltuvu kylama į Alpių kalnus. Lankysite *Dachšteino ledo urvą. Tai antras pagal dydį ledo urvas pasaulyje. Grožimės sustingusiomis ledo užuolaidomis, užšalusiais kriokliais, ledo šuliniais, keliaujame per atskiras ledo sales, turinčias savo pavadinimus: „Stalaktitai“, „Karaliaus Artūro bažnyčia“, „ledo koplyčia“...  Taip pat aplankysite milžinišką *Mamuto urvą, kuris stebina savo dydžiu ir spalvomis. Pasivaikščiojimas puikiai įrengtais takeliais, grožėjimasis didingomis erdvėmis ir laiko, vandens bei nuosėdų suformuotais stalagmitais ar stalaktitais. Aplankius urvus toliau keltuvu kilsite į 2108 m aukštyje esančią Kripenšteino „Penkių pirštų“ apžvalgos aikštelę. „Penki pirštai“ pakibę virš 400 m stataus kalnų šlaito, iš čia atsiveria nepakartojama kalnų panorama, snieguotos Alpių viršūnės, Dachšteino ledynas, slėniuose tyvuliuojantys ežerai... Lengvas žygis po kalnus. Gėrėsitės po kojomis atsiveriančiu Halštato ežero ir miestelio panorama, saulės nubučiuotu peizažu, alpinėmis pievomis, mišku ir į viršų šaunančiomis Dachšteino viršukalnėmis. Pageidaujantys gali nueiti iki apžvalgos aikštelės „Spiralė“.  Vakare grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, pensione.

4 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš kalnų kurorto. Kelionė į didžiausią Austrijoje *druskos kasyklą Haleine. Čia baltuoju auksu vadinamas mineralas kasamas jau daugiau nei 2500 m. Ekskursija kasykloje ne tik leis sužinoti apie druskos gavybą, bet ir patirti daugybę nuotykių. Važiuosite traukinuku, čiuošite 27 metrų ilgio čiuožykla,  plauksite druskos ežeru. Galiausiai po plaukimo ežeru dar vienas išbandymas – 42 metrų ilgio čiuožykla, kuria nusileisite į žemiausią lankomą vietą – 210 metrų gylį po žeme. Įspūdžių bus tikrai daug. Kadangi druską Haleine kasti pradėjo keltai, šalia druskų kasyklų veikia istorikų atkurtas keltų kaimas. Čia galėsite sužinoti, kaip vyko gyvenimas prieš 2500 m. Toliau keliaujate į Zalcburgo vyskupų pramogų oazę *Helbruno rūmų parką, garsėjantį žaismingais ir netikėtai ištrykštančiais fontanais, XVII ir XVIII a. technikos naujovėmis, bei menantį miuziklo „Muzikos garsai“ filmavimą.  Kelionė per Austriją, Čekiją. Vėlyvas atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3800 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina