Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Tikroji Malaizija – Borneo sala, aplankant Kvala Lumpūrą ir Singapūrą 14d.

 • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas.
 • Patikimi ir patikrinti Malaizijos partneriai.
 • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas. 
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.
 • Į kelialapio kainą įskaičiuoti bilietai į lankytinus objektus.
 • Subalansuotas ekskursinės programos ir poilsio režimas.
   

Kelionės aukso fondas  

 • Kontrastingoji Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras.
 • Vizitas pas Sepiloko reabilitacijos centre gyvenačius orangutanus.
 • Charakteringiausios Borneo gyventojos – didnosės beždžionės.
 • Gyvosios gamtos stebėjimas plaukiant Kinabatangano upe.
 • Kinabalu nacionalinis parkas – atogrąžų miškai, kriokliai, karštosios versmės ir vietos įžymybė – raflezija.
 • Romantiškas poilsis Pietų Kinijos jūros pakrantės kurorte – puikūs smėlio paplūdimiai, šilta jūra, SPA malonumai.  
 • Etnografinis Mari Mari  kaimas – muziejus po atviru dangumi.
 • Modernusis Singapūras.
 • Gurmaniški potyriai šviežių jūros gėrybių restoranuose.
 • Kelionė patogiu mikroautobusu/autobusu (visi pervežimai pagal programą).
 • Vietinių skrydžių: Kvala Lumpūras – Sandakanas / Kota Kinabalu – Singapūras bilietai.
 • 11 nakvynių 3*-4* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją), lodžijose.
 • Maitinimas: 11 pusryčių, 5 pietūs, 2 vakarienės.
 • Ekskursinė – pramoginė programa pagal kelionės aprašymą.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
 • Vietinių gidų paslaugos.
 • Profesionalaus GRŪDOS kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai nuo 1240 EUR (priklauso nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc).
 • Ekskursijos ir pramogos, neįtrauktos į programą.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 3-5 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.

dienos. Skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva – Kvala Lumpūras (su tarpiniais persėdimais).

Atvykimas į Kvala Lumpūrą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

diena. Kvala Lumpūras.

Ekskursija po Malaizijos sostinę Kvala Lumpūrą: Petrono bokštai – aukščiausi pastatai-dvyniai pasaulyje, Karališkieji rūmai, Merdeka – nepriklausomybės aikštė. Apžiūrėsite prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą ir 1884 m. britų įsteigtą Karališkąjį Selangoro klubą. Sustosite prie modernios Nacionalinės mečetės. Aplankysite vieną seniausių šventovių mieste – Džameko mečetę.

Vyksite į Batu urvus, garsius jų viduje esančiomis hinduistų šventyklomis. Čia jau daugiau kaip šimtą metų švenčiamas Taipusamo festivalis, sutraukiantis minias hinduistų ir piligrimų. Įėjimą „saugo“ milžiniška hinduistų karo dievo statula. Aukštyn į olą vedą 272 laiptai. Užlipus aukštyn atsiveria Kvala Lumpūro apylinkių panorama. Nakvynė viešbutyje.

diena. Kvala Lumpūras – Sandakanas.

Skrydis į Sandakano miestą Borneo saloje. Atvykę apsistosite viešbutyje šalia Sepiloko orangutanų reabilitacijos centrą. Orang malajų kalba reiškia „žmogus“, utan – „miškas“.  „Miško žmonių“ pasaulyje liko nedaug – tai nykstanti rūšis. Vakare galimybė susipažinti su naktiniu džiunglių gyvenimu. Nakvynė viešbutyje.

diena. Sandakanas – Sepilokas – Abai.

Vyksite į Sepiloko orangutanų reabilitacijos centrą, kuriame auginami ir vėliau paleidžiami į laisvę jauni orangutanai, netekę tėvų ar atklydę dėl jų gyvenamosios vietos sutrikdymo. Stebėsite, kaip maitinami gyvūnai. Kartais pasmaguriauti ateina ne tik gyvenantys pačiame centre, bet ir paleisti į džiungles suaugę orangutanai bei kitų rūšių beždžionės.

Vėliau plauksite Kinabatangano upe per mangrovių sąžalynus į lodžiją Abai. Po pietų stebėsite didnoses beždžiones, įtrauktas į nykstančių rūšių sąrašą, paukščius ir kitus gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Vakare leisitės į naktinį kruizą stebėti šviečiančių tamsoje jonvabalių. Nakvynė lodžijoje Abai.

diena. Abai – Sukau.

Anksti ryte plauksite prie Pitas ežero. Čia gaubiantis džiungles rūkas tarsi sustiprina bundančios gamtos garsus. Po pietų išplauksite į rytus tyrinėti džiunglių.

Laisvo laiko metu lodžijoje siūlome pasivaikščioti atogrąžų augalų supamais mediniais takeliais, pakeltais nuo žemės. Tai dar viena galimybė geriau pažinti džiungles. Nakvynė lodžijoje Sukau.

diena. Sukau – Kinabalu nacionalinis parkas – Kundasangas.

Vyksite į Kinabalu nacionalinį parką, pakeliui užsuksite į miestelį Poring, įsikūrusį žemutinėse džiunglėse. Maudynės karštosiose versmėse, garsėjančiose gydomosiomis savybėmis. Pasivaikščiosite 41 m aukštyje virš atogrąžų miško kabančiais tiltais. Papietavę vietiniame restorane, vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Kundasange.

Kota Kinabalu (Mount Kinabalu), Borneo

diena. Kundasangas – Kinabalu nacionalinis parkas – Kota Kinabalu.

Tęsite pažintį su Kinabalu nacionaliniu parku, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ir jo karūna vadinamu Kinabalu kalnu.

Apsilankysite Kinabalu turistiniame centre ir pačiame parke. Čia auga įvairių rūšių rododendrai, orchidėjos, paparčiai, ir žinoma, vietos įžymybė – didžiausia gėlė pasaulyje raflezija, kuri dar vadinama lavongėle. Jos žiedas gali užaugti iki 1 metro ir sverti 6 kilogramus. Iš parko vyksite į poilsio vietą Pietų Kinijos jūros pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.

diena. Kota Kinabalu – Mari Mari – Kota Kinabalu.

Vyksite į Mari Mari kultūrinį kaimą – etnografinį muziejų po atviru dangumi. Čia susipažinsite su pagrindinių etninių grupių tradicijomis, savita kultūra ir papročiais. Muziejaus centre – miestelis su jam būdingais pastatais, kuriuose demonstruojami kasdieniniai darbai – audžiama, gaminami bambuko, medžio dirbiniai, apdirbamos cukranendrės, gaminamas maistas. Išmoksite mėtyti Malajų vilkelį, išgauti garsus grojant Orang Ulu instrumentu. Po ekskursijos užsuksite į Sabos provincijos sostinės Kota Kinabalu turgų.

Turėsite laiko pasivaikštinėti miesto gatvelėmis, pašmirinėti po suvenyrų parduotuvėles ir nusipirkti lauktuvių namiškiams. Nakvynė viešbutyje.

dienos. Kota Kinabalu – poilsis prie Pietų Kinijos jūros.

Dvi dienas alėsite mėgautis natūraliu pakrančių grožiu, grynu oru, baltu smėliuku, šiltais Pietų Kinijos jūros vandenimis, masažo bei grožio salonų teikiamomis paslaugomis. O jei vis dėlto pasyvus poilsis Jūsų nedomina, galėsite aplankyti šalia esančias salas.  Nakvynės viešbutyje.

diena. Kota Kinabalu – Singapūras.

Vyksite į oro uostą ir skrisite į Singapūrą. Azijos tigru vadinamas Singapūras – stulbinamai augančios ekonomikos ir kosmopolitų sala. Ypatingą jos atmosferą kūrė vietiniai malajai, atvykėliai kinai, indai, peranakanai, kolonistų ir azijiečių palikuonys... Todėl čia susitinka kone visa Azija ir pagrindinės pasaulio religijos. Bent kartą Singapūre pabūti verta. Urbanistiniu stiliumi jis gali būti mažai su kuo palyginamas, nebent su Honkongu... Tačiau joks kitas Rytų kraštas Singapūrui negali prilygti tvarka, švara ir ją palaikančiomis taisyklėmis. Atvykę važiuosite į viešbutį arba už papildomą mokestį pasiūlysime ekskursiją: pirmas pasaulyje naktinis safaris Singapūro atogrąžų miškų parke, kur stebėsite naktinį gyvūnų gyvenimą puikiai įrengtoje natūralioje erdvėje. Nakvynė viešbutyje.

dienos. Singapūras – Varšuva/Ryga/Vilnius (su tarpiniais persėdimais).

Po pusryčių pradėsite įspūdingą dienos turą po miestą – valstybę Singapūrą. Ekskursijos metu įsitikinsite, kad švariausio pasaulio miesto blizgesys ir modernūs dangoraižiai harmoningai dera su etniniais kvartalais, kuriuose šurmuliuoja kinų, indų ir arabų bendruomenės – prieš Jūsų akis atsivers charizmatiškiausios Singapūro vietos.

XIVa. įkurto Singapūro miesto pavadinimas, išvertus iš sanskrito kalbos reiškia „Liūto miestas“. Gidas supažindins Jus su Singapūro talismanu, moderniuoju miesto simboliu – mitine jūros liūto skulptūra – vadinama Merlion. Aplankysite Merliono parką  su jūros liūtą imituojančiu fontanu, pamatysite gyvybingą Esplanada menų centrą, Parlamento rūmus, Aukščiausiojo teismo pastatą ir miesto rotušę. Pasigrožėję kolonijine miesto širdimi, lankysite istorinį Singapūro centrą – kinų kvartalą ir seniausią šalyje budistų taoistų šventyklą Thian Hock Keng bei Budos Danties šventyklą, kur iki šiol saugoma svarbi budistinė relikvija – paties Budos dantis.

Vėliau su gidu leisitės į pažintį su spalvingomis ir savo autentišką architektūrą išsaugojusiomis gatvelėmis, pasipuošusiomis tūkstančiais raudonų žibintų. Turistus vilioja daugybė mažų parduotuvėlių ir kavinukių, kur galėsite papietauti. Tada lankysite seniausią hinduistinę Šri Mariaman šventyklą ir Mažosios Indijos kvartalą, kur gyvena indų bendruomenė – didžiausia tarp migrantų. Vakare vyksite į oro uostą. Skrydis Singapūras – Varšuva/Ryga/Vilnius (su tarpiniais persėdimais).

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina