Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Tarptautinis gėlių kilimų festivalis Ventspilyje 1d.

Kiekvienais metais rugpjūčio pirmą savaitę Ventspilyje vyksta miesto šventė. Miesto gyventojus ir svečius džiugina daugybė renginių skirtingiems skoniams – vyksta tarptautinis Baltijos gėlių kilimų festivalis ir šventinės eitynės.

  • Kelionė autobusu,
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, vietinių gidų paslaugos. *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 12 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė po Latvijos Kuržemę. Atvykimas į Kuldigą – miestą, išlaikiusį viduramžių dvasią bei architektūrą ir vadinamą „Latviškąja Venecija“. Mažyčiai tilteliai, vanduo ir apsamanoję namai primena Veneciją. Miestelio panorama nuo *Šv.Kotrynos bokšto, ilgiausias plytinis tiltas Europoje. Kuržemės pasididžiavimas – Ventos krioklys – plačiausias Europoje (240m). Šis gamtos stebuklas apipintas legendomis ir istoriniais įvykiais. Pasakojama, kad „kunigaikščiai čia lašišas gaudydavo tiesiog ore“. Čia yra ir aukščiausias Latvijoje Alekšupelio krioklys (4,5m). Kelionė į požemio karalystę – *Riežupės smėlio urvus, kurie vilioja nuotykių ištroškusius turistus. Čia galima paklaidžioti 2,5 km ilgio labirintais nusileidžiant iki 8m po žeme (skaidrus baltas smėlis, mėlynasis, raudonasis molis apšviestas žvakių ir … neįsivaizduojama tyla buvusiose kasyklose). Po įspūdingo pasivaikščiojimo urvuose latviškais serpantinais vykstame į paslaptingąją Eduolės pilį, kurios užuomazgos siekia dar XIIIa. Legendų ir vaiduoklių per tokį ilgą amžių ji užsigyveno labai daug. Čia filmuota nemažai filmų, pavyzdžiui, "Emilio išdaigos". Dabartiniai dvaro šeimininkai atkūrė XX amžiaus pradžios dvaro interjerą ir kviečia susipažinti su to meto dvaro savininkų gyvenimo istorijomis. Nuolatinėje ekspozicijoje apžiūrėsite: baltąją, raudonąją, žaliąją sales, biblioteką, apvalųjį kambarį bokšte, vaikų žaidimų kambarį... Išvykimas į Ventspilį. Jau 16-ąjį kartą Venspilio mieste vyks - Tarptautinis gėlių kilimų festivalis. Gėlių kilimai kasmet kuriami pagal numatytą temą, arba devizą, tradiciškai pasiūlomą Ventspilio gyventojų. Šįmet festivalio dalyviai turės sukurti 6 kvadratinių metrų dydžio kvadrato formos gėlių kilimą. Tarptautinis Baltijos gėlių kilimų festivalis kasmet sulaukia daugybę dalyvių ir žiūrovų dėmesio. Gėlių kilimus kuria ne tik Latvijos floristai ir gėlių mėgėjai, bet ir dalyviai iš užsienio. Pernai festivalyje dalyvavo 50 komandų iš 8 šalių – Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Italijos ir net iš Japonijos. Pergalės laurus pernai skynė tolimiausi festivalio svečiai – floristų komanda iš Japonijos su gėlių kilimu „Family Crest“ („Šeimos herbas“). Vakarą praleisme Ventos upės krantinėje grožėdamiesi nuostabiais gėlių kilimais... Kelionė per Latviją.Naktį grįžtame į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1200 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina