Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

TAILANDAS – KAMBODŽA 15D./12N.1 diena: Skrydis į Bankoką
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Tailando sostinę Bankoką su persėdimu Europos mieste (savarankiškai).

2 diena: Bankokas
Atvyksite į Bankoko oro uostą, kur jus pasitiks ir padės įsikurti viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Bankokas
Pusryčiai. Pažintis su Tailando sostine – Bankoku, dažnai vadinamu „Angelų miestu“. Aplankysite svarbiausią miesto bei visos valstybės istorinį bei architektūrinį kompleksą – Didžiuosius Karalių rūmus, pribloškiančius savo didingumu ir prabanga. Šio komplekso teritorijoje yra svarbiausia Tailande šventykla, sauganti nedidelę, tačiau tokią svarbią tailandiečiams relikviją – Smaragdinio Budos atvaizdą. Auksinio Budos šventykla – šio Budos statula yra vertingiausia Tailande, pagaminta iš 5,5 tonų aukso. Vienas seniausių ir didžiausių šventyklų kompleksų Bankoke – Gulinčio Budos (Wat Pho) šventykla. Wat Pho teritorijoje stovėjo ir pirmasis karalystės universitetas, kuriame studentai, be kitų disciplinų, įgydavo tradicinės tajų medicinos žinių, įskaitant tajų masažą, kuris praktikuojamas šventyklos teritorijoje ir mūsų dienomis. Pietūs. Ekskursija miesto kanalais. Brangakmenių galerija. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Bankokas – Damnoen Saduak – Kanchanaburi – Kvai upė
Pusryčiai. Vyksite link Kvai upės. Pakeliui aplankysite kokoso riešutų fermą, žymųjį „plaukiojantį turgų“ – Damnoen Saduak, iki šių dienų išlaikiusį senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Tai bene didžiausias, spalvingiausias bei egzotiškiausias Tailando turgus; medžio dirbtuves, kuriose galima pamatyti medžio drožinių šedevrus. Pietūs. Jodinėjimas drambliais (už papildomą mokestį ~ 27 USD/asm). Lankomas istoriškai svarbus tiltas per upę Kvai bei mirties keliu vadinamas geležinkelis. Laiveliais plauksite į džiunglių viešbutį ant vandens, besigrožėdami aplink išsidriekusiais uolėtais kalnais, kriokliais. Laisvas laikas. Galėsite pasigrožėti vakariniu pasirodymu, pasakojančiu apie monų genties kultūrą (už papildomą mokestį ~ 6 USD/asm). Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Kanchanaburi – Pataja
Pusryčiai. Išvyksite į Mon kaimelį, esantį Tailando ir Mianmaro (Birmos) pasienyje, aplankysite Erewan krioklius. Pagal galimybę aplankysite tradicinės tajų medicinos vaistinę. Pietūs vietiniame restoranėlyje. Po pietų išvyksite į Patają. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Pataja
Pusryčiai. Laisvas laikas Patajoje arba galite vykti į vieną iš papildomai siūlomų ekskursijų: aplankykite gyvačių ir krokodilų fermą, milijonus metų skaičiuojantį akmenų parką. Poilsis prie jūros Patajoje. Pataja – Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Kurortas garsėja plačiais paplūdimiais, parduotuvių, tajų virtuvę pristatančių restoranų ir kavinių gausa, naktinio gyvenimo įvairumu. Poilsiaujant Patajoje rekomenduojame aplankyti tropinį *Nong Nooch sodą, *Mini Siamo parką, *teatralizuotus transvestitų šou, *plaukti į šalia esančias salas. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Pataja – Siem Reap (Siemreapas) – Tonle Sap
Pusryčiai. Išvyksite į Kambodžos pasienį. Sutvarkius įvažiavimo į šalį formalumus, kertama siena Poipet miestelyje ir toliau vyksite į Siem Reap, kur jus pasitinka anglakalbis arba rusakalbis gidas. Pietūs. Lankysite Tonle Sap ežerą, kuriam UNESCO suteikė „Biosferos draustinio“ statusą, bei jame plūduriuojančius kaimus. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Siem Reap (Siemreapas) – Angkor – Pataja
Pusryčiai. Vyksite į Angkorą – miestą citadelę. Tai yra didžiausias pasaulyje religinių pastatų kompleksas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Lankoma: Pietiniai Angkor Thom komplekso vartai, garsėjantys milžiniškais akmenyje išskaptuotais žmonių veidais, Bayon šventykla, stebinanti siaurų koridorių, stačių laiptelių, besišypsančiais veidais dekoruotų bokštelių gausa, Dramblių ir Karaliaus Lepero terasos, Angkor Wat – didžiausia komplekso šventykla. Pietūs. Esant galimybei lankoma Phnom Bakheng šventykla. Išvyksite į Patają. Nakvynė viešbutyje.

9 diena: Pataja – Koh Chang
Po pusryčių išvyksite į Koh Chang salą. Tai viena iš penkiasdešimties Koh Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando – Kambodžos sienos. Koh Chang sala didžiuojasi savo balto smėlio paplūdimiais, koraliniais rifais, tropiniais miškais bei įspūdingais kriokliais. Nakvynė viešbutyje.

10–13 dienos: Koh Chang
Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynės viešbutyje.

14 diena: Koh Chang – Bankokas
Pusryčiai. Išvykimas į Bankoko oro uostą. Skrydis iš Bankoko su persėdimu Europos mieste.

15 diena: Grįžimas į Vilnių/Rygą.

Kelionės kaina 1 asm. (kai apgyvendinimas 2* viešbutyje Patajoje): nuo 1439 Eur
Kelionės kaina 1 asm. (kai apgyvendinimas 3* viešbutyje Patajoje): nuo 1499 Eur
 
Kelionės kaina 1 asm. (kai apgyvendinimas 4* viešbutyje Patajoje):
nuo 1639 Eur

Kelionės kaina 1 asm. (kai apgyvendinimas 5* viešbutyje Patajoje):
nuo 1839 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai iš Rygos su persėdimu Europos mieste,
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 12 nakvynių 3* viešbučiuose viešbučiuose su pusryčiais:
- 2 nakvynės 3* viešbučiuose Bankoke,
- 1 nakvynė viešbutyje prie Kwai upės,
- 3 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje Patajoje,
- 1 nakvynė 3* viešbutyje Kambodžoje,
- 5 nakvynės 3* viešbutyje Koh Chang saloje,
• 5 pietūs, 1 vakarienė,
rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa rusų kalba,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• daugkartinė Tailando viza – apie 141 EUR (reikalingas pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos) ir 1 spalvota nuotrauka,
• Kambodžos viza – apie 50 USD (už vizą mokama nuvykus vietoje), reikalingos 2 spalvotos nuotraukos,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
galima užsakyti skrydžių bilietus iš Vilniaus,
• galimybė už papildomą mokestį užsisakyti aukštesnės kategorijos viešbutį Bankoke, Patajoje, Koh Chang saloje,
• turistai Tailande prijungiami prie rusakalbės grupės,
• visi pervežimai pagal programą vykdomi be gido palydos,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina