Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Šventosios upės perlas-Anykščiai – Biržų krašto tradicijos 1 d.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Anykščiai, Biržai
Ryte išvykstame Anykščių link. Pažintis su Anykščiais prasidės nuo *Anykščių šilelio eko basų kojų tako. Ar prisimenate, kada paskutinį kartą vaikščiojote basomis? Ar išdrįstumėte bent keletui minučių išlipti iš patogių laisvalaikio batelių ir žengti saulėje besiskleidžiančių kankorėžių taku? O paskui pasimurgdyti molio klampynėje? Tai dar ne viskas – Jūsų pėdų laukia rimtesnis iššūkis miške, mediniais kuolais pakilus virš minkštų samanų paklotės! Esant blogam orui, kuomet nebus įmanoma keliauti basomis, aplankysime *Išnykusių gyvūnų skulptūrų parką. Greta pažintinio eko basų kojų tako įsikūręs parkas kviečia lankytojus ne tik pasivaikščioti ir pasimėgauti ramybe gamtos prieglobstyje, bet ir pasigėrėti menininkų darbuose iš medžio atgijusiais priešistoriniais gyvūnais. Toliau vykstame pasivaikščioti vos ne medžių viršūnėmis. *Medžių lajų takas – tai pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti medžių lajų lygyje. Medžių lajų tako kompleksas įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, šalia garsiojo Puntuko akmens.
Pasimėgavę įspūdingais vaizdais atvykstame į pačius Anykščius. Pasivaikščiosime vaizdinga Šventosios pakrante, stabtelėsime prie mūsų literatūros patriarchų A. Baranausko ir A. Vienuolio paminklų, pasigrožėsime prieš šimtmetį iškilusia architekto N. Andrejevo suprojektuota neogotikinė raudonų plytų Šv. Mato Evangelisto 79 metrų aukščio bažnyčia, kuri yra aukščiausia Lietuvoje. Norintys galės užkopti į viename iš bokštų esančią apžvalgos aikštelę, iš jos – visi Anykščiai „padėti“ kaip ant delno. Aplankysime *COSMOS Paukščių Taką, tai veidrodžių kambarys, nukeliantis jus į beribį kosmosą! Aplankę Anykščius toliau vykstame į gilias tradicijas puoselėjančių aludarių kraštą Biržus. Lankome Rinkuškių alaus daryklą, vieną iš didžiausių ir moderniausių alaus daryklų. Vos atvykę pamatysite, kaip vienoje moderniausių, tačiau tradicinį alaus virimo būdą puoselėjančioje, „Rinkuškių“ alaus darykloje verdamas tikras lietuviškas alus. Gidas papasakos apie kiekvieną iš penkių alaus darymo etapų. Mini programa restorane „Alaus kelias“. Vykstame pažinčiai su pačiais Biržais. Ekskursijos metu pasigrožėsime Biržų pilimi, pastatyta pietiniame Širvėnos ežero krante, grafams Tiškevičiams priklausiusiu Astravo dvaro ansambliu, įsikūrusiu prie seniausio Lietuvoje tvenkinio – Širvėnos dirbtinio ežero pakrantėje. Apžiūrėsime ilgiausią šalyje pėsčiųjų tiltą – užtvanką ir parką. Taip pat apsilankysime prie  Biržų krašte esančiu Kirkilų bokšto. Į kurį užkopus nuo pusmėnulio formos apžvalgos bokšto karštą vasaros dieną galima pamatyti kaip karstinių ežerėlių vanduo nusidažo raudona spalva. Vakare sugrįžtame namo.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina