Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ŠVEICARIJA – SVEČIUOSE PAS PASAKĄ 8D./7N.

Kelionės kaina nuo 997 EUR
Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą1 diena: Vilnius – Ciurichas (1780 km)
Skrydis į Ciurichą. Apžvalginė ekskursija Ciuriche. Pasivaikščiojimas istorine Bahnhofstrasse gatve, kuri skiria miestą į senąjį ir naująjį. Brangiausia Europos gatvė tęsiasi iki pat Ciuricho ežero. Bahnhofstrasse yra pelniusi švariausios gatvės titulą. Čia gausu jaukių viešbučių, šokolado parduotuvėlių, prabangiausių restoranų, garsiausių bankų, juvelyrinių dirbinių bei tarptautinių prekių ženklų parduotuvių. Pamatoma Fraumunster bažnyčia, garsėjanti nuostabiais vitražais, Šv. Petro bažnyčia, pasigrožima miesto panorama nuo Linderfhof kalvos. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Ciurichas – Stein am Rhein (56 km) – Reino krioklys (22 km) – Ciurichas (47 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Stein am Rhein miestelį, išsidėsčiusį prie Reino upės. Pažintis su senamiesčiu: pro Žemutinio bokšto vartus patenkama į pagrindinę senamiesčio gatvelę, kurią puošia ištapyti pastatų fasadai su erkeriais, XVI a. statyta miesto rotušė, Šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblis. Pamatomas Reino krioklys - didžiausias ir vandeningiausias Europoje, susiformavęs maždaug prieš 17 000 metų. Tai 150 metrų pločio ir 23 metrų aukščio krioklys, krentantis žemyn su milžiniška jėga ir paskleisdamas aplink save debesį vandens lašų. Pageidaujantiems **ekskursija į Lichtenšteiną. Aplankoma viena svarbiausių piligrimystės vietų Europoje – Ainzidelno miestelio vienuolynas, kuriame saugoma „Juodoji Madona“. Prie baroko architektūros šedevro - XV a. bažnyčios - galėsite atsigerti stebuklingai gydančio vandens. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Ciurichas – Liucerna (52 km) – Interlakenas (68 km)
Pusryčiai. Išvykimas į „Šveicarijos perlu“ vadinamą Liucerną. Pažintis su miestu: miesto simbolis – XIV a. koplyčios tiltas, katalikų katedra, miesto gynybinė siena, rotušė, liūto monumentas. Kelionė tęsiama į vieną lankomiausių vietų Šveicarijoje – vaizdingų panoramų supamą Interlakeno kalnų miestelį, įsikūrusį tarp dviejų ežerų Alpių papėdėje. Apžiūrimi senieji Kazino rūmai ir gėlių laikrodis. Apsilankoma garsioje laikrodžių parduotuvėje „Kirchhofen“. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Interlakenas – Jungfraujochas (25 km) – Interlakenas (25 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pageidaujantiems **ekskursija į kalnus (Jungfraujochą) arba **Bazelį. Pamatomas nuostabus Reichenbacho krioklys, kurį išgarsino Artūras Konan Doilis savo knygoje „Šerlokas Holmsas“, nes būtent čia žūsta jo garsusis personažas. Grožimasi aukščiausiu Šveicarijos krioklu Štaubach ir pakylama prie vienintelio Europos krioklio esančio kalno viduje – Trumelbacho. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Interlakenas – Bernas (57 km) – Griueir (64 km) – Montrė (42 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Berną. Ekskursija prasideda Rožių sode, iš kurio atsiveria nuostabus UNESCO saugomo senamiesčio vaizdas. Pamatoma Meškos ola, Einšteino namas, kuriame buvo sukurta reliatyvumo teorija, parlamento rūmai, istorijos muziejus, katedra. Pėsčiomis nukeliaujama prie Laikrodžio bokšto, kur galima stebėti laikrodžio figūrų spektaklį. Čia pat ir miesto rotušė, katedra bei ,,Vaikų rijiko‘‘ fontanas. Išvykimas į Griueir miestelį, kuris garsėja savo viduramžių pilimi. Pageidaujantiems **ekskursija į šokolado fabriką Broke. Išvykimas į Montrė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Montrė
Pusryčiai. Laisvas laikas kurorte. Pageidaujantiems **ekskursija į „Lavey Les Bains“ terminių baseinų centrą. Gydomieji šaltiniai padeda atsipalaiduoti, povandeniniai šaltiniai sugrąžina grožį ir jaunystę, padeda atsikratyti nugaros ir juosmens skausmų, karštos vonios pripildo energijos, o eukalipto hamamas išvalo plaučius. Galimybė užsisakyti **ekskursiją į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Montrė – Lozana (31 km) – Ženeva (67 km)
Pusryčiai. Išvykimas link Šveicariškos rivjeros. Lankoma XII a. viduramžių pilis Šiljon, kurioje buvo kalinamas Bairono Šiljono kalinys (įėjimo bilietas įskaičiuotas). Išvykimas į Vevę, kur gyveno ir buvo palaidotas garsusis Čarlis Čaplinas. Atvykstama į Lozaną, trumpam sustojama vaizdingoje krantinėje prie Olimpinio judėjimo muziejaus ir Olimpinio parko. Ženevoje apžvalginė ekskursija, kurios metu autobusu pro Noterdamo katedrą ir Kornavano stotį vykstama į tarptautinių organizacijų rajoną, nuo kurio prasideda ekskursija mieste pėsčiomis: Jungtinių Tautų Organizacijos būstinė, Pasaulio prekybos organizacija, Pasaulio sveikatos apsaugos organizacija, Tarptautinis intelektualinės nuosavybės komitetas, Tarptautinis Raudonasis kryžius, Tarptautinė komunikacijų sąjunga, Tarptautinis pabėgėlių komisariatas. Vykstama prie Monblan krantinės. Pakeliui sustojama prie Graunšveigo Hercogo mauzoliejaus. Nusileidus prie Ženevos ežero kranto, apžiūrimas Gėlių laikrodis bei Zedo fontanas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Ženeva – Vilnius (2264 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Ženevos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas,
• 7 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu,
• ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai: nuo 360 EUR,
• (** ) pažymėtos ekskursijos (apie 730 EUR):
  - ekskursija į Lichtenšteiną (apie 137 EUR),
  - ekskursija į Jungfraujochą (apie 201 EUR),
  - ekskursija į Bazelį (apie 137 EUR),
  - ekskursija į šokolado fabriką Broke (apie 27 EUR),
  - ekskursija į terminių baseinų centrą „Lavey Les Bains“ (apie 91 EUR),
  - ekskursija į Prancūziją (apie 137 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 
Pastabos:
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• ekskursijos apmokamos vietoje Šveicarijos frankais,
• vykstama su rusakalbe grupe,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina