Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ŠVEICARIJA – neatrastos įdomybės ir sąsajos su Lietuva

Kelionė kartu su istoriku Rūsčiu Kamuntavičiumi

 

Kelionės programa:

1 diena. Skrydis Vilnius – Milanas. Pervežimas komfortabiliu mikroautobusu į viešbutį, kuris įsikūręs Šveicarijoje, prie Lugano ežero. Vakarienė vietiniame  restorane.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Lankome „lietuviškąsias“ Lugano ežero pakrantes, vietas, iš kurių kilę LDK  bažnyčias, vienuolynus ir rūmus kūrę architektai. Sužinosite, kodėl šveicarai dirbo Lietuvai ir pamatysite šveicaro architekto užmokestį, parsivežtą iš Lietuvos. Vakarienė žymiausiame Lugano apylinkių žuvies  restorane. Tai geriausias žuvies restoranas Lugane. Jeigu bandytume patys jį rasti, nerastumėte niekad, nes toli nuo centro, namas su pasvirusiomis lubomis, o žuvį virėjas kepa tiesiog prie įėjimo į restoraną. Vakarienės metu susitikimas su vietiniais, pokalbiai, diskusijos, informacija „iš  pirmų lūpų“.

3 diena. Pusryčiai. Susipažįstame su XX-XXI a. pasauline architektūra ir menu (Santa Tamarò, Monte Verità-Askona, Mogno, Mendrizijus, ir kt.). XX-XXI a. Lugano ežero pakrantės garsėja pasaulinio garso menininkais. Vienas garsiausių mūsų laikų architektų pasaulyje yra M. Botta. Jo pastatus galite rasti visame pasaulyje nuo JAV, Kinijos iki Japonijos. Turėsite puikią progą pamatyti jo kurtus šedevrus, patekusius į visus žymiausius  modernios architektūros katalogus gimtajame Tičine. Vakarienė jo gimtajame miestelyje, „firminiame“ restorane. Restoranėlis dirba, tik iš anksto susitarus. Paskutinį kartą, kai lankėmės, dirbantis virėjas buvo 10 metų pradirbęs pas Jelciną, tad, jeigu ilgiau pasėdėsite ir išlauksite, kol visi klientai išsiskirstys, jis papasakos kaip ir ką Rusijos elitas valgo.

4 diena. Pusryčiai. Apsigyvename vienuolyne, kur Jus globos vienuolės. Šiame vienuolyne 1944 m. prieglobstį rado du Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai. Luganas – aplankome svarbiausius objektus, pasivaikštome po senamiestį, esant gražiam orui, užsikeliame į kalną, apžiūrime žymiausių, čia gyvenusių lietuvių namus, išgirstame jų istorijas. Aplankome šeimos vyninę, ragaujam vietinio vyno. Vakarienė vietos restorane.

5 diena. Pusryčiai. Skrydis  Milanas – Vilnius.

Kaina:  885 Eur / 1 asm.

Ir avia bilietas

Į kainą  įskaičiuota:

Rankinis bagažas 10kg;

4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

Įžymaus istoriko - gido paslaugos;

Pervežimai patogiu  mikro autobusiuku.

Į kainą neįskaičiuota:

Avia bilietai Vilnius – Milanas – Vilnius;

Registruotas bagažas, esant poreikiui 15kg arba 20kg;

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus.

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

*Susitikimo su vietiniais diena ir jų skaičius gali keistis, priklausomai nuo žmonių užimtumo.

*Nedidelė grupė 8-14 žmonių

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-104, Vilnius

85 2731337, vilnius@litaura.lt

Programa

1 diena
Skrydis  Vilnius – Milanas 15:35 – 17:05. Pervežimas  komfortabiliu mikroautobusu į viešbutį, kuris įsikūręs Šveicarijoje, prie Lugano ežero. Vakarienė vietiniame  restorane.
2 diena
Pusryčiai  viešbutyje. Lankome „lietuviškąsias“ Lugano  ežero pakrantes, vietas, iš kurių  kilę  LDK  bažnyčias, vienuolynus ir rūmus  kūrę  architektai. Sužinosite, kodėl šveicarai dirbo Lietuvai ir pamatysite šveicaro achitekto užmokestį, parsisvežtą iš Lietuvos. Vakarienė žymiausiame Lugano apylinkių žuvies  restorane. Tai geriausias žuvies restoranas Lugane. Jeigu bandytume patys jį rasti, nerastumėte niekad, nes toli nuo centro, namas su pasvirusiomis lubomis, o žuvį virėjas kepa tiesiog prie įėjimo  į restoraną. Vakarienės  metu susitikimas su  vietiniais, pokalbiai, diskusijos, informacija  „iš  pirmų lūpų“.
3 diena
Pusryčiai. Susipažįstame su  XX-XXI a.  pasauline architektūra ir menu (Santa Tamarò, Monte Verità-Askona, Mogno, Mendrizijus, ir kt.). XX-XXI a.  Lugano ežero pakrantės garsėja pasaulinio  garso menininkais. Vienas garsiausių mūsų laikų architektų  pasaulyje yra  M. Botta. Jo pastatus galite rasti visame pasaulyje nuo JAV, Kinijos iki Japonijos. Turėsite puikią  progą pamatyti jo kurtus  šedevrus, patekusius į visus  žymiausius  modernios architektūros  katalogus gimtajame Tičine. Vakarienė jo gimtajame miestelyje, „firminiame“ restorane. Restoranėlis dirba, tik iš anksto susitarus. Paskutinį kartą, kai lankėmės, dirbantis virėjas buvo 10 metų pradirbęs pas Jelciną, tad, jeigu ilgiau pasėdėsite ir išlauksite, kol visi klientai išsiskirstys, jis papasakos kaip ir ką Rusijos elitas valgo.  
4 diena
Pusryčiai. Apsigyvename vienuolyne, kur Jus globos vienuolės. Šiame vienuolyne 1944m. prieglobstį rado du Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai. Luganas – aplankome svarbiausius objektus, pasivaikštome po senamiestį, esant gražiam orui, užsikeliame į  kalną, apžiūrime  žymiausių , čia gyvenusių lietuvių namus, išgirstame jų istorijas. Aplankome šeimos vyninę, ragaujam vietinio vyno. Vakarienė vietos restorane.
5 diena
Pusryčiai. Skrydis  Milanas – Vilnius  10:25 – 13:55

Į kainą įskaičiuota

Į kainą  įskaičiuota: 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; Įžymaus istoriko - gido paslaugos; Pervežimai patogiu  mikro autobusiuku.   Į kainą neįskaičiuota: Avia bilietai Vilnius – Milanas – Vilnius; Registruotas bagažas, esant poreikiui 15kg arba 20kg; Maitinimas: pietūs ir vakarienės; Medicininių išlaidų kelionės draudimas; Asmeninės išlaidos; Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus.   *Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis. *Susitikimo su vietiniais diena ir jų skaičius gali keistis, priklausomai nuo žmonių užimtumo. *Max turistų skaičius - 16 *Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina