Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ŠVEICARIJA – neatrastos įdomybės ir sąsajos su Lietuva. Virtuali ekskursija

ŠVEICARIJA – neatrastos įdomybės ir sąsajos su Lietuva

 

Virtuali ekskursija – paskaita

Su doc., istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

   

LIETUVA - TIČINAS​

500 metų bendros istorijos: vietovės, žmonės ir menas Tarp Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės ir Šveicarijos

Lankysite „lietuviškąsias“ Lugano ežero pakrantes, vietas, iš kurių kilę LDK bažnyčias, vienuolynus ir rūmus kūrę architektai. Sužinosite, kodėl šveicarai dirbo Lietuvai ir pamatysite šveicaro architekto užmokestį, parsivežtą iš Lietuvos. Susipažinsite su XX-XXI a. pasauline architektūra ir menu (Santa Tamarò, Monte Verità-Askona, Mogno, Mendrizijus, ir kt.).

XX-XXI a. Lugano ežero pakrantės garsėja pasaulinio garso menininkais. Vienas garsiausių mūsų laikų architektų pasaulyje yra M. Botta. Jo pastatus galite rasti visame pasaulyje nuo JAV, Kinijos iki Japonijos. Turėsite puikią progą pamatyti jo kurtus šedevrus, patekusius į visus žymiausius modernios architektūros katalogus gimtajame Tičine.

Lankysitės vienuolyne, kur 1944 m. prieglobstį rado du Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai. Luganas – susipažinsite su svarbiausiais objektais.

Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą "Zoom".  

Kaina: 15 Eur

  Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Po apmokėjimo atsiųsime nuorodą į renginį.  

Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama.

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

     
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina