Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Šveicarija - Monblanas - Šiaurės Italija 7d.

  • Kelionė autobusu,
  • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 145 EUR.
  • Papildoma vieta autobuse nuo 140 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 130 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją su trumpais sustojimais poilsiui. Kelionė į nykštukinę valstybę Lichtenšteiną. Apžvalginė ekskursija turistiniu *traukinuku po Lichtenšteino sostinę Vaducą.  Kelionė Vale slėniu stebint kerinčio grožio Šveicarijos kraštovaizdį (programa gali keistis dėl oro sąlygų kalnuotose vietovėse). Sent Gotardo perėja (2108m). Pasivaikščiojimas garsiuoju Velnio tiltu virš putojančios Roiso upės. Būtent čia pastatytas didingas paminklas rusų kariams, kurie 1799m. perėjo Alpes vadovaujant karvedžiui Suvorovui... Kelionė per Graubiundeno kantonus. Jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai – vaismedžių sodai ir vynuogynai Reino ir Tičino upių slėniuose, tamsios bedugnės, aukšti kalnai, snieguotos viršūnės... Kelionė gėrintis kerinčio grožio Šveicarijos kraštovaizdžiu. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė per Italiją. Atvykimas prie Komo ežero. Vienu gražiausių Europoje tituluojamas ežeras yra ir vienas giliausių, vietomis jo gylis siekia net 400m. Nuostabus ežerą supantis peizažas įkvėpė E. Hemingvėjų, M. Tveną, A. Manzoni... Komo ežeras ir aplinkinės vilos „dirbo“ filmuojant ne vieną žinomą kino filmą, garsiausi – „Oušeno dvyliktukas“, „Mėnuo prie ežero“, „Kazino Royale“. Atvyksite į vieną brangiausių Italijos  kurortinių miestų Komą, kuriame vilas turi tokios įžymybės kaip Madona, Džordžas Klunis ir kt. Miestelyje galima pamatyti ir vieną garsiausių pasaulio viešbučių „Villa d‘Este“, kuriame mėgo lankytis Elizabeta Teilor, Ava Gardner su Franku Sinatra, Aristotelis Onassis su Maria Callas. *Funikulieriumi pakilsite iki Brunate vilos 720m aukštyje, iš kur atsiveria puiki aplinkinių Alpių ir ežero panorama. Iš Komo miestelio *laiveliu plauksite į idilišką Bellagio miestelį, vadinamą ežero perlu. Pusiasalyje įsikūrusiame miestelyje yra tik dvi gatvės ir daugybė skersgatvių su mažomis krautuvėlėmis, suvenyrų parduotuvėmis, restoranais ir kavinėmis. Išvykimas iš į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai.  Pažintis su Italijos ekonomikos, kultūros ir mados sostine Milanu: didinga penkianavė viena gražiausių Italijoje Milano *katedra, statyta ištisus penkis šimtmečius ir išlaikiusi pirminį projekto stilių. Karališkoji Viktoro Emanuelio II-ojo galerija – demonstratyvus monumentas XIXa. prekybos dvasiai iš plieno ir stiklo. Operos šventovė La Scala – didžiausias Italijoje ir vienas garsiausių pasaulyje operos teatrų. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasimėgauti espreso ar močiato kavos puodeliu. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė Monblano tuneliu. „Vaizduotėje regiu du slėnius, kuriuose kalbama ta pačia kalba ir gyvena tokie pat žmonės. Ateis laikas, kai po Monblanu bus nutiestas kelias, ir abu slėniai susijungs“ Horasas Benediktas de Sosiūras.  11,6 kilometro ilgio tunelis prasideda Prancūzijoje 1274 metrų aukštyje ir baigiasi Italijoje 1381 metro aukštyje. |Atvykimas į Šamoni - nuostabų Prancūzijos Alpių kurortą, traukiantį aktyvaus poilsio mėgėjus. Poilsis kalnuose. *Keltuvu pasikeliame į Aiguille du Midi kalną (3842 m) - “Vidurdienio Smaigalį”, kur atsiveria įspūdinga Monblano masyvo bei aukščiausio Vakarų Europos kalno Monblano (4807 m) panorama. Esant galimybei - kvapą  gniaužianti kelionė panoraminiu keltuvu (skrydis gondola) virš “Baltojo slėnio” iš Prancūzijos į Italiją. Kerintis ledyno grožis, žydros bedugnės, horizonte spindintis Monblanas sužavi kiekvieną čia atvykusį. Po pažinties su Vidurdienio Smaigaliu grįžtate į Šamoni. Laisvas laikas žaviame kalnų miestelyje. Išvykimas iš Šamoni. Kelionė per Šveicariją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Lindau miestelį, įsikūrusį trijų valstybių – Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos sankirtoje. Bodeno (Konstancos) ežero saloje esantį Lindau senamiestį su ežero pakrante jungia vienintelis tiltas ir geležinkelis. Pažintis su senamiesčiu, kuriame gausu gotikos, renesanso ir baroko stiliaus namų: senojo uosto vartai, kurių vienoje pusėje stovi švyturys, o kitą pusę saugo Bavarijos liūtas, pagrindinė senamiesčio Rotušės aikštė su renesansinio stiliaus Rotušės pastatu, jauki Maksimiliano gatvelė su turtingų miestelėnų namais, kurių pavėsingos arkados yra skiriamasis Lindau architektūros bruožas. Šv. Petro, Šv. Stepono ir Šv. Marijos bažnyčios. Laisvas laikas senamiestyje. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Bambergą, kaip ir senovės Roma, įsikūrusį ant septynių kalvų. Miestas didžiuojasi puikiai išsilaikiusiu senamiesčiu: Maksimilijano aikštė, Šv.Martyno bažnyčia, barokiniai patricijų namai, Neptūno fontanas, senoji miesto rotušė, “Mažoji Venecija” Pegnico upės pakrantėje, katedra, Vyskupų rezidencijos rūmai, Šv.Mykolo benediktinų vienuolynas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti žvejų namelių kvartale, kuriame galėsite paragauti dūminio alaus. Išvykimas iš Bambergo. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4500km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina