Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ŠRI LANKA... AZIJOS PERLAS 13D./10N.1 diena: Skrydis į Kolombą
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Kolombą su persėdimu Europos mieste.

2 diena: Kolombas – Negombo
Atvykimas į Kolombą. Oro uoste jus pasitiks mūsų partnerių atstovai ir apdovanos „Šventyklos medžio gėlių“ girliandomis. Būsite supažindinti su rusakalbiu vietiniu gidu, kuris lydės visos kelionės metu. Pervežimas į viešbutį Negombo. Negombo – nedidelis žvejų kaimelis, pažadinsiantis jūsų atostogų nuotaiką. Jus sužavės Negombo įlanka su spindinčia tropine jūra ir daugybe katamaranų, plukdančių į krantą sugautą laimikį. Taip pat galėsite pasigrožėti Olandų fortu (Dutch Fort), pastatytu 1678 metais, žavinga Olandų bažnytėle (Dutch Church) bei gražiąja Angunukaramulla budistų šventykla. Jūros gėrybių patiekalai čia ypatingai gardūs – nuostabus omarų majonezas ir krevetės galbūt geriausi pasaulyje. Laisvas laikas. Pageidaujantys galėsite paplaukioti katamaranais ir panardyti (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena: Negombas – Pinavala – Dambula

Pusryčiai. Išvykimas į Pinavalą (Pinnawala). Atvyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą, įkurtą 1975 metais. Čia šeriami ir prižiūrimi džiunglėse rasti be tėvų likę drambliukai. Vieni paaugę drambliukai siunčiami į įvairiausių šalių zoologijos sodus, kiti apmokomi darbui ir lieka Šri Lankoje. Išvykimas į Dambulą (Dambulla). Dambuloje aplankysite uoloje iškirstą šventyklą, vieną įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje, kurią I a. pr. Kr. pastatė karalius Valagambahu. Šventykloje yra daugiau kaip 150 Budos atvaizdų, iš kurių įspūdingiausia 14 m aukščio uoloje iškalta skulptūra. Pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena: Dambula – Polonaruva – Sigirija – Dambula
Pusryčiai. Aplankoma senoji Šri Lankos sostinė – Polonaruva. Mieste puikiai išsilaikė rūmų griuvėsiai, Gal Viharaya – įspūdingos uoloje išraižytos Budos statulos, spalvingas Lotosų baseinas, karaliaus Parakramabahu statula. Visa tai buvo statoma šalia dirbtinio Parakramos ežero. Išvykimas į Sigiriją – tvirtovę uoloje vadinamą „Liūto uola“, nes vienintelis kelias į tvirtovę ėjo pro akmenyje iškaltą liūtą. Tvirtovę, esančią 200 m aukštyje, pastatė karalius Kasyapa V a., jos viduje garsiosios „Debesų mergelių“ freskos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena: Dambula – Kandy
Pusryčiai. Išvyka į Matale prieskonių sodą, kur galėsite įsigyti įvairiausių prieskonių ir sužinosite kaip juos naudoti bei Batikos fabriką, kur, be abejo, galėsite įsigyti įspūdingų batikos gaminių. Apžvalginė ekskursija po Kandy – paskutinę Šri Lankos karalių sostinę, kur ir šiais laikais skrupulingai laikomasi senųjų tradicijų. Pravažiuojama dirbtinio ežero pakrante, susidariusio 1807 m. valdant karaliui Sri Vikrama Rajasingha. Aplankoma Dalada Maligava (Budos danties šventykla), kur saugomas vienas iš keturių Budos iltinių dantų. Šį dantį galima pamatyti tik kartą metuose, rugpjūčio mėnesį, Perahera šventės metu. Unikali galimybė pamatyti vienuolių palaiminimo ceremoniją. Vakare – tradicinių Šri Lankos šokių šou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena: Kandy – Peradenija – Nuvara Elija – Ambalangoda
Pusryčiai. Išvyksite į Peradenija (Peradeniya), kur apsilankysitedidžiausiame Pietryčių Azijoje Peradenijos karališkąjame botanikos sode, kuriame auga apie 4000 augalų rūšių. Šis sodas stebina lankytojus egzotinių augalų įvairove, palmių alėjomis bei gausia orchidėjų kolekcija. Toliau tęsdami savo kelionę aplankysite arbatos plantacijas ir arbatos fabriką. Antroje dienos pusėje atvyksite į Nuvara Elija (Nuwara Eliya). Trumpa pažintis su Nuvara Elija, dar vadinamą „Mažąja Anglija“, populiariausiu Šri Lankos kalnų kurortu ir pagrindiniu arbatos pramonės centru. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7–11 dienos: Poilsis prie Indijos vandenyno Ambalangodoje
Laisvas laikas poilsiui prie Indijos vandenyno. Nakvynės viešbutyje.

12 diena: Ambalangoda – Kolombas – Ryga
Pusryčiai. Pervežimas į Šri Lankos sostinę – Kolombą. Trumpa apžvalginė ekskursija po sparčiai besivystantį didmiestį. Čia pamatysite daugybė budistų ir hinduistų šventyklų, Nepriklausomybės aikštę, šalies parlamentą, prabangų Kolombo priemiestį „Cinnamon Gardens“. Pervežimas į Kolombo oro uostą ir skrydis.

13 diena: Grįžimas į Vilnių
Persėdimas Europos mieste. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai iš Rygos su persėdimu Europos mieste,
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 10 nakvynių 3*viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis,
rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa rusų kalba,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Šri Lankos viza – apie 35 USD. Reikalinga paso, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos, kopija,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą – apie 125 USD,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
galima užsakyti skrydžių bilietus iš Vilniaus,
• turistai Šri Lankoje prijungiami prie rusakalbės grupės,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina