Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ŠRI LANKA - KULTŪRA IR GAMTA 12D./9N.

1 diena : Skrydis į Kolombą
Skrydis į Kolombą su persėdimu.
2 diena : Kolombas - Negombo
Atvykimas į Kolombą. Oro uoste jus pasitiks mūsų partnerių atstovai ir apdovanos „Šventyklos medžio gėlių“ girliandomis. Būsite supažindinti su rusakalbiu vietiniu gidu, kuris jus lydės visos kelionės metu. Pervežimas į viešbutį Negombo. Negombo yra nedidelis žvejų kaimelis, pažadinsiantis jūsų atostogų nuotaiką. Jus sužavės Negombo įlanka su spindinčia tropine jūra ir daugybe katamaranų, plugdančių į krantą sugautą laimikį. Taip pat galėsite pasigrožėti Olandų fortu (Dutch Fort), pastatytu 1678 metais, žavinga Olandų bažnytėle (Dutch Church) bei garžiąja Angunukaramulla budistų šventykla. Jūros gėrybių patiekalai čia ypatingai gardūs – nuostabus omarų majonezas ir krevetės galbūt geriausi pasaulyje. Laisvas laikas. Jei pageidausite galėsite paplaukioti katamaranais ir panardyti. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
3 diena : Negombo – Pinnawala –  Dambulla
Pusryčiai. Išvykimas į Pinavalą (Pinnawala). Atvyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą, įkurtą 1975 metais. Čia šeriami ir prižiūrimi džiunglėse rasti be tėvų likę drambliukai. Vieni paaugę drambliukai siunčiami į įvairiausių šalių zoologijos sodus, kiti apmokomi darbui ir lieka Šri Lankoje. Išvykimas į Dambulą (Dambulla). Dambuloje aplankysite uoloje iškirstą šventyklą, vieną įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje, kurią I a. pr. Kr. pastatė karalius Valagambahu. Šventykloje yra daugiau kaip 150 Budos atvaizdų iš kurių įspūdingiausia 14 m aukščio uoloje iškalta skulptūra. Pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
4 diena : Dambula - Sigiriya – Matale - Kandy
Pusryčiai. Išvykimas į Sigiriją – tvirtovę uoloje vadinamą "Liūto uola", nes vienintelis kelias į tvirtovę ėjo pro akmenyje iškaltą liūtą. Tvirtovę, esančią 200 m aukštyje, pastatė karalius Kasyapa V a., jos viduje garsiosios "Debesų mergelių" freskos. Turėsite galimybę aplankyti Matale prieskonių sodą, kur galėsite įsigyti įvairiausių prieskonių ir sužinosite kaip juos naudoti bei Batikos fabriką, kur, be abejo, galėsite įsigyti įspūdingų batikos gaminių. Pjudėsime Kandy link. Atvykimas į Kandy. Laisvas laikas. Vakare pasigrožėsite tradicinių Šri Lankos šokių šou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
5 diena: Kandy – Peradeniya – Nuwara Eliya
Pusryčiai. Po pusryčių pradėsite apžvalginę ekskursiją po Kandy – paskutinę Šri Lankos karalių sostinę, kur ir šiais laikais skrupulingai laikomasi senųjų tradicijų. Pravažiuojama dirbtinio ežero pakrante, kuris buvo įrengtas 1807 m. valdant karaliui Sri Vikrama Rajasingha. Aplankoma Dalada Maligava (Budos danties šventykla), kur saugomas vienas iš keturių Budos iltinių dantų (šį dantį galima pamatyti tik kartą metuose, rugpjūčio mėnesį, Perahera šventės metu). Išvyksite į Peradeniya, kur apsilankysite didžiausiame Pietryčių Azijoje Peradenijos karališkąjame botanikos sode, kuriame auga apie 4000 augalų rūšių. Šis sodas stebina lankytojus egzotinių augalų įvairove, palmių alėjomis bei gausia orchidėjų  kolekcija. Toliau tęsdami savo kelionę aplankysite arbatos plantacijas ir arbatos fabriką. Antroje dienos pusėje atvyksite į Nuwara Eliya. Vakarienė ir
nakvynė viešbutyje.
6 diena. :  Nuwara Eliya – viešbutis pakrantėje
Pusryčiai. Trumpa pažintis su Nuwara Eliya, dar vadinamą „Mažąja Anglija“, populiariausią Šri Lankos kalnų kurortą ir pagrindinį arbatos pramonės centrą. Pervežimas į vešbutį pakrantėje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
7 – 10 dienos. : Poilsis prie jūros
Pusryčiai. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viebutyje.  
11 diena. : Skrydis iš Kolombo
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Kolombo oro uostą ir skrydis link Lietuvos.
12 diena. : Sveiki sugrįžę!!
Sveiki sugrįžę į Lietuvą.  

Kelionės datos  :  Garantuotas išvykimas jūsų pasirinktomis datomis

Kelionės kaina 1 asmeniui (gyvenant dviviečiame kambaryje) - nuo 1073 EUR

 


Į kelionės kainą įskaičiuota:

• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 4 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu su pusryčiais ir vakarienėmis,
• 5 nakvynės 4* viešbučiuose poilsio metu su pusryčiais ir vakarienėmis,
• anglakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai ( nuo 725 EUR) ,
• Šri Lankos viza ~35 JAV doleriai,
• rusakalbis gidas pažintinio turo metu,
• Sezono piko mokestis,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• galima pretęsti buvimą poilsiu kurorte Maldyvuose – kaina pagal užklausimą,
• galima pasirinkti jūsų pageidaujamą viešbučių kategoriją viso turo metu
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina