Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ŠRI LANKA - CEILONO PERLAS 10D./8N.

Šri Lanka - žemėlapyje ji primena laivelį, nupūstą nuo Indijos krantų. Arba į vandenyną nuriedėjusią ašarą. O gal arbatos lašelį... Šiame lašelyje įsikūrusi šalis, iki 1972-ųjų vadinta Ceilonu, savo istoriją skaičiuoja nuo V a. prieš Kristų, kai į ją atsikraustė išeiviai iš Indijos. Vėliau saloje gyvavo Sinhalų valstybė, o dar vėliau ją savo rankose laikė europiečiai: portugalai, olandai, anglai. Šiandien Šri Lanka, prieš keturis dešimtmečius atgavusi nepriklausomybę, savo istoriją atvykusiems keliautojams pasakoja senovės miestų griuvėsiais, budistų, induistų šventovėmis, krikščionių bažnyčiomis, musulmonų mečetėmis... Daugialypė kultūra suteikia turistui daug pojūčių: ji byloja harmonijos kalba, ramiai pritardama tobulam gamtos grožiui. Jūsų apsilankymas šioje rojau saloje liks neišdildomu įspūdžiu visam gyvenimui!

1 diena: Vilnius – Kolombo
Skrydis iš Vilniaus į Kolombo oro uostą su persėdimu. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. 
2 diena: Atvykimas į Kolombo
Atvykimas į Kolombą. Oro uoste jus pasitiks mūsų partnerių atstovai ir apdovanos „Šventyklos medžio gėlių“ girliandomis. Būsite supažindinti su vietiniu gidu, kuris jus lydės visos kelionės metu. Pervežimas į 3* viešbutį Dambuloje.
3 diena: Dambula - Sigiriya – Matale - Kandy
Pusryčiai. Išvykimas į Sigiriją – tvirtovę uoloje vadinamą "Liūto uola", nes vienintelis kelias į tvirtovę ėjo pro akmenyje iškaltą liūtą. Tvirtovę, esančią 200 m aukštyje, pastatė karalius Kasyapa V a., jos viduje garsiosios "Debesų mergelių" freskos. Turėsite galimybę aplankyti Matale prieskonių sodą, kur galėsite įsigyti įvairiausių prieskonių ir sužinosite kaip juos naudoti bei Batikos fabriką, kur, be abejo, galėsite įsigyti įspūdingų batikos gaminių. Pjudėsime Kandy link tradicine vietos transporto priemone Tuk Tuk. Atvykimas į Kandy. Pradėsite apžvalginę ekskursiją po Kandy – paskutinę Šri Lankos karalių sostinę, kur ir šiais laikais skrupulingai laikomasi senųjų tradicijų. Pravažiuojama dirbtinio ežero pakrante, kuris buvo įrengtas 1807 m. valdant karaliui Sri Vikrama Rajasingha. Aplankoma Dalada Maligava (Budos danties šventykla), kur saugomas vienas iš keturių Budos iltinių dantų (šį dantį galima pamatyti tik kartą metuose, rugpjūčio mėnesį, Perahera šventės metu). Vakare pasigrožėsite tradicinių Šri Lankos šokių šou. Vakarienė ir nakvynė 3* viešbutyje.
4 diena: Kandy – Peradeniya – Pinnawala - Nuwara Elija
Pusryčiai. Išvykimas į Pinavalą, drambliukų našlaičių prieglaudą, įkurtą 1975 metais. Čia šeriami ir prižiūrimi džiunglėse rasti be tėvų likę drambliukai. Vieni paaugę drambliukai siunčiami į įvairiausių šalių zoologijos sodus, kiti apmokomi darbui ir lieka Šri Lankoje.Išvyksite į Peradeniya, kur apsilankysite didžiausiame Pietryčių Azijoje Peradenijos karališkąjame botanikos sode, kuriame auga apie 4000 augalų rūšių. Šis sodas stebina lankytojus egzotinių augalų įvairove, palmių alėjomis bei gausia orchidėjų  kolekcija. Toliau tęsdami savo kelionę aplankysite arbatos plantacijas ir arbatos fabriką. Vakarienė ir nakvynė 3* viešbutyje.
5 diena: Nuwara Elija – viešbutis pakrantėje
Pusryčiai. Trumpa pažintis su Nuwara Elija, dar vadinamą „Mažąja Anglija“, populiariausią Šri Lankos kalnų kurortą ir pagrindinį arbatos pramonės centrą. Pervežimas į viešbutį pakrantėje. Vakarienė ir nakvynė 4* viešbutyje.
6 - 8 dienos: Poilsis prie jūros
Poilsis prie jūros. Pageidaujant galimas pilnas maitinimas arba viskas įskaičiuota.
9 diena: Skrydis iš Kolombo
Pusryčiai. Pervežimas į Kolombo oro uostą. Skrydis iš Kolombo oro uosto su persėdimu.
10 diena: Atvykimas į Vilnių
Skrydis į Vilnių. 

Kelionės datos  :  Garantuotas išvykimas jūsų pasirinktomis datomis

Kelionės kaina 1 asmeniui (gyvenant dviviečiame kambaryje) - nuo 808 EUR

 

  

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 3 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu su pusryčiais ir vakarienėmis,
• 4 nakvynės 4* viešbučiuose poilsio metu su pusryčiais ir vakarienėmis,
• anglakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,
• Sezono piko mokestis,

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai ( nuo 702 EUR) ,
• Šri Lankos viza ~35 JAV doleriai,
• rusakalbis gidas pažintinio turo metu,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• galima pretęsti buvimą poilsiu Šri Lankoje arba Maldyvuose – kaina pagal užklausimą,
• galima pasirinkti jūsų pageidaujamą viešbučių kategoriją viso turo metu
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

Informuojame, kad Vilniaus oro uostas bus uždarytas nuo 2017.07.14 iki 2017.08.18 dienos, tad šiuo laikotarpiu skrydžiai bus vykdomi iš / į kitų oro uostų.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina