Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Spinduliuojanti Ryga 1d.

  • Jau devinti metai iš eilės Rygoje vyks vienas ryškiausių rudens sezono renginių – kasmetinis šviesų festivalis „Staro Riga“  („Spinduliuojanti Ryga“), kurio metu vieną gražiausių Europos senamiesčių apgaubia šviesų šou, lazerių ir vaizdo projekcijos. Šis festivalis – tai puiki galimybė pamatyti kitokią, nekasdienišką Rygą su daugybe įvairių šviesų instaliacijų ant skirtingų miesto pastatų, paminklų ir kitų objektų. Kitokiu kampu į miestą pažvelgti pakvies daugiau nei 100 objektų. Kiekvienas festivalio objektas – vis naujas ir kitoks spektaklis, o visas „Staro Riga" festivalis – tai metas, kai miesto gyventojai ir svečiai gali keliauti naktine Ryga ir grožėtis po visa miestą išsidėsčiusiomis kerinčiomis šviesų instaliacijomis. Kai kurie festivalio objektai žavės ne tik šviesomis, bet ir muzikiniais bei teatro pasirodymais, žiūrovų įtraukimu į vaidinimus ir žaidimus šviesomis.
  • Kelionė autobusu,
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, vietinių gidų paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 30 EUR.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos.  Kelionė į “Latvijos Šveicarija” vadinamą Gaujos nacionalinį parką, besidriekiantį abipus Gaujos upės, garsėjančios sraunia vaga, vaizdingais vingiais, plačiais kloniais, aukštais skardžiais, apaugusiais žaliais pušynais, saugančiais paslaptingas olas ir garsias senovės pilis. Esant galimybei kelionė vieninteliu *lyno keltuvu, jungiančiu abu Gaujos upės krantus, per Gaują iš Siguldos į Krimuldą. Iš 40 metrų aukštyje esančio keltuvo atsiveria nuostabi panorama į Gaujos upės slėnį, Turaidos ir Siguldos pilis. Ekskursija po Krimuldos dvaro kompleksą: kunigaikščių Livenų klasicizmo stiliaus rūmui, valdytojo namas, raštinė, šveicariškas namas. Pageidaujantiems – *naminio vyno degustacija. Gaujos nacionalinio parko pasididžiavimas – didinga *Turaidos pilis, statyta XIII a. Nuo jos bokštų atsiveria Gaujos ir jos apylinkių panorama. Viename skardyje yra legendomis apipinta “Gutmanio ola”. Pasakojama, kad netoli tos olos dar XVII a. pradžioje buvo nužudyta nepaprasto grožio mergina Maja, Turaidos Rože vadinta. Kelionė į Rygą. Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai. Jugendstiliaus arba Art Nouveau rajonas, kuriame puikuojasi namai puošti ornamentais, subtiliomis detalėmis, įdomiais konstrukciniais elementais.  Laisvas laikas. Vakare 18:00 prasidės šviesos festivalis „Staro Riga“. Pasiimkite su savivimi žibintuvėlius ir kartu su rygiečiais stebėkite įspūdingą šviesos objektų paradą, būkite jo dalimi. Patys įvairiausi judantys šviesos objektai seks paslaptingą miesto istorijos pasaką... Išvykimas iš Rygos. Kelionė per Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~600 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina