Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Sorosas ir Vengrija: ką ir kodėl mums reikia žinoti apie juos? Virtuali ekskursija

Sorosas ir Vengrija: ką ir kodėl mums reikia žinoti apie juos?

Virtuali ekskursija – paskaita

Su docentu, istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

Trukmė: 2 val.

 

Budapešto didybe niekas neabejoja, tačiau jo XIX amžiaus architektūra yra viena neskoningiausių Europoje, o savaitgaliais turistus kviečiantys ruin bars iš tikrųjų yra įsikūrę griuvėsiuose pačiame miesto centre. Tokie pat kontrastai yra kultūroje ir ypač politikoje. Dabartinis šalies vadovas Viktoras Orbánas stebina kietakaktiška politika, o iš Vengrijos kilęs ir šaknų nepraradęs George’as Sorosas – neįtikėtinomis pasaulio pertvarkymo vizijomis. Abu savaip įtakojo ir vis dar įtakoja Lietuvą, nors Soroso reikšmė neabejotinai fundamentalesnė. Po tokią kontrastingą Vengriją jus „pavedžios“ Rūstis Kamuntavičius magistro studijas pabaigęs Centrinės Europos universitete, finansuojamame George’o Soroso.

  Kaina: 15 Eur   Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt   Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registracija stabdoma likus 1 val. iki paskaitos (17 val.). Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą „Zoom“. Paskaitos metu bus naudojama ir vizualinė medžiaga.    

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama.

    Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius Mob. tel. 860184477 El. paštas: vilnius@litaura.lt
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina