Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slovakijos Žemieji ir Aukštieji Tatrai – istorinė Krokuva 4 d./3 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida



1 diena: Vilnius –  Jasna (Žemieji Tatrai) (130 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje/pensione Slovakijoje.

2 diena: Jasna (Žemieji Tatrai) – Demanovo urvai – Chopoko viršūnė (7 km) – Bešeniovo baseinai (33 km)
Pusryčiai. Diena Žemųjų Tatrų nacionaliniame parke. Lankomi vieni įspūdingiausių Europoje ir didžiausi Slovakijoje *Demanovo stalaktitų-stalagmitų urvai. Ekskursijos metu grožimasi gamtos sukurtos požemių karalystės stebuklais. *Kėlimasis keltuvu ir kopimas į antrą pagal aukštį Žemųjų Tatrų Chopoko kalno viršūnę (2024 m). Nuo viršūnės atsiveria nepakartojamos kalnų panoramos. Norintys gali atgauti jėgas ir paragauti kalnų žolelių *arbatos  kalnų akmeninėje trobelėje. Nusileidus iš kalnų vykstama maudynėms į *Bešeniovo terminių šaltinių baseinus. Nakvynė viešbutyje/pensione.

3 diena: Jasna (Žemieji Tatrai) – Aukštieji Tatrai (80 km) – Krokuva (140 km)
Pusryčiai. Išvyka į Aukštųjų Tatrų nacionalinio parko kalnų kurortą Stary Smokovec. *Funikulieriumi pasikeliama į Hrebienok šlaitą (1285 m). Žygis kalnų takeliais, grožintis kalnų panoramomis, iki Šaltosios tėkmės krioklių. Grįžus į Stary Smokovec kurortą yra galimybė paragauti natūralaus iš kalno trykštančio mineralinio vandens. Po pietų išvykimas į Pieninų nacionalinį parką. Čia turistų laukia nepakartojamas *plaukimas mediniais plaustais Dunajec upe, grožintis nuostabiomis uolomis, iškylančiomis virš upės, klausantis rimtų ir linksmų legendų apie jas. Išvykimas link Krokuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

4 diena: Krokuva – Vilnius (800 km)
Pusryčiai. Atvykstama į Krokuvą – autentišką miestą su vienu iš seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Pasivaikščiojimas po senąją Lenkijos sostinę pėsčiomis: Vavelio kalva, kurią karūnuoja įspūdingo didingumo karališkoji pilis ir gotikinė katedra (katedros vidus nelankomas). Šis kompleksas –  buvusi Lietuvos ir Lenkijos karalių rezidencija. Senamiestyje aplankoma: viena didžiausių Europoje – Turgaus aikštė, Marijos bažnyčia, kurios didžiausia puošmena – Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius, Floriono vartai, barbakanas, paminklas Žalgirio mūšiui. Apie 11 val. išvykimas į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina