Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimo safaris Italijos Dolomitinėse Alpėse 10d.

  • Kelionė autobusu
  • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais
  • 7 nakvynės Italijoje su pusryčiais ir vakarienėmis
  • kelionės vadovo paslaugos
  • slidinėjimo įrangos gabenimas
  • nuvežimas į trasas ir atgal
  • Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas - privalomi (kelionės draudimu pasirūpink čia); slidinėjimo abonementas; slidinėjimo instruktoriaus paslaugos; inventoriaus nuoma; gėrimai vakarienių metu; kurorto mokestis – 18 EUR/asm. nuo 14m.; asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

1 diena

Anksti ryte  išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Italiją. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Įrangos nuoma. Slidinėjimas Latemar-Obereggen slidinėjimo centre. Tai didžiausias ir populiariausias slidinėjimo centras Val di Fiemme regione www.visitfiemme.it  Bendras trasų ilgis 49km: 33km  vidutinio sudėtingumo – raudonos, 9km  lengvų-mėlynų, 7km sudėtingų- juodų.  Unikalus dolomitinių Alpių kraštovaizdis pritraukia nepakartojamu gamtos grožiu ir raudonai kalnų keteras nudažančiais saulėlydžiais. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas Val di Fiemme (Alpe Cermis, Latemar-Obereggen, Bellamonte-Alpe Lusia). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

dienos

Pusryčiai. Išvykimas (~27km) ir slidinėjimas Tre Valli. Jį sudaro trys dalys: Moena, Alpe Lusia - San Pellegrino ir Falcade. Du pastarieji sujungti pakėlėjais. Bendras trasų ilgis  ~90km, dauguma jų  vidutinio sudėtingumo-raudonos.

P.s. Nepageidaujantys slidinėti kitame slidinėjimo centre, gali kasdien rinktis Val di Fiemme trasas (nuvykimas ski autobusu, paslauga įskaičiuota į abonemento kainą).  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

dienos

Pusryčiai. Išvykimas (~30km) ir slidinėjimas  Val di Fassa, išsidėsčiusiame pačiame Dolomitinių Alpių centre. Šis slėnis -  ideali vieta norinčiam pažinti kuo daugiau trasų ir pasiekti aukščiausią viršūnę – Marmolada (3342m).  www.fassa.com . Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Išvykimas (~30km) ir slidinėjimas  Sella Ronda: tai Val di Fassa,  Arabba, Val Gardena ir Alta Badia slidinėjimo centrai, išsidėstę aplink Sella kalnų masyvą. Iš viso apie 40km. (27km trasų ir 13km pakėlėjų) ilgio slidininkų kelias per Alpes nuo kalno į kalną.  Sekdami aiškiomis nuorodomis galėsite apsukti visą ratą arba pasirinkti labiausiai patikusio slidinėjimo centro trasas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas Val di Fiemme (Alpe Cermis, Latemar-Obereggen, Bellamonte-Alpe Lusia) regione. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina