Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Ukrainoje (Bukovelis) 7d.

  • BUKOVELIO slidinėjimo kurortas įsikūręs Karpatų kalnuose, netoli Polianica gyvenvietės, 110 km į pietus nuo Lvovo. Tai modernus kurortas atidarytas 2005 metais.
  • SLIDINĖJIMO TRASOS: slidinėjama 900 - 1370 m aukštyje. Kurorte yra du aukšti kalnai Siniak (1665 m) ir Chomiak (1542 m). Bendras trasų ilgis – maždaug 50 km. Bukovelyje yra 61 trasa – 12 mėlynų, 41 raudona  ir 8 juodos trasos. Ilgiausias  nusileidimas yra 5 kilometrų ilgio. Yra trasų snieglentininkams, įrangos nuomos punktai (kalnų slidės, lygumų slidės, snieglentės), slidinėjimo mokykla ir vaikų slidinėjimo mokykla. Kurorte yra 14 keltuvų, per valandą gali pakelti iki 30 000 slidininkų. Daugiau informacijos apie slidinėjimo kurortą www.bukovel.com
  • KITOS PRAMOGOS: naktinis slidinėjimas, vandens parkas „Voda day&night“, sporto klubai, diskotekos, barai, restoranai, organizuojamos ekskursijos.
  • Kelionė autobusu;
  • 6 nakvynės su pusryčiais (paskutinę dieną -  pusryčių paketai);
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • nuvežimas iki trasų ir atgal;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia); slidinėjimo abonementas (~ 170 EUR/ 5d.), slidinėjimo instruktoriaus paslaugos, vandens parko bilietai (3val.  ~500 UAH: saunos, baseinas, pelinė vonia, druskų kambarys, poilsio zona); inventoriaus nuoma,asmeninės išlaidos, arbatpinigiai, papildomos paslaugos; 12 30d. kelionėje – Naujametė vakarienė 65 EUR. (pageidaujantiems, esant ne mažiau 15 asm.)

1 diena

Naktį išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Lenkiją, Ukrainą. Atvykimas į Bukovelio slidinėjimo kurortą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas, kitos sporto šakos, pramogos, poilsis.

Pageidaujantiems -  išvyka į  *vandens parką „Voda day&night“ arba slidinėjimas vakarinėse trasose (galioja tas pats slidinėjimo abonementas).  Nakvynė viešbutyje.

dienos

Pusryčiai. Slidinėjimas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Ankstyvas išvykimas iš viešbučio. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina