Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Ukrainoje (Bukovelis) 5d.

 • BUKOVELIO slidinėjimo kurortas įsikūręs Karpatų kalnuose, netoli Polianica gyvenvietės, 230 km į pietus nuo Lvovo. Tai modernus kurortas atidarytas 2005 metais.
 • SLIDINĖJIMO TRASOS: slidinėjama 900 - 1370 m aukštyje. Kurorte yra du aukšti kalnai Siniak (1665 m) ir Chomiak (1542 m). Bendras trasų ilgis – 68 km. Bukovelyje yra 61 trasa – 12 mėlynų, 41 raudona  ir 8 juodos trasos. Ilgiausias  nusileidimas yra 5 kilometrų ilgio. Yra trasų snieglentininkams, įrangos nuomos punktai (kalnų slidės, lygumų slidės, snieglentės), slidinėjimo mokykla ir vaikų slidinėjimo mokykla. Kurorte yra 14 keltuvų, per valandą gali pakelti iki 30 000 slidininkų. Daugiau informacijos apie slidinėjimo kurortą www.bukovel.com
 • KITOS PRAMOGOS: naktinis slidinėjimas, vandens parkas „Voda day&night“, sporto klubai, diskotekos, barai, restoranai, organizuojamos ekskursijos.
 • SLIDINĖJIMO PRADŽIAMOKSLIS PRADEDANTIESIEMS SLIDININKAMS.

 

Vykstant į šią kelionę būtina turėti:

* LR piliečio pasą, galiojantį ne trumpiau, kaip  6 mėn. po kelionės pabaigos.

*  Medicininių išlaidų ir Kelionės nutraukimo draudimą (padengiantį galimos saviizoliacijos išlaidas Ukrainoje).

* Covid-19 sertifikatą arba kitą pilną vakcinaciją įrodantį dokumentą.

* Į kelionę gali vykti nepasiskiepiję asmenys, turintys neigiamus reikiamų testų rezultatus, tinkamus Lenkijoje (https://keliauk.urm.lt/location/lenkija) ir atlikę papildomą testavimą Ukrainos pasienyje (kaina apie 20 EUR/asm.).
 
* Visiems keliautojams bus privaloma testuotis Ukrainoje prieš grįžimą (kaina apie 20 EUR/asm.).
 
* Vaikams iki 18m., vykstantiems be tėvų būtinas bent vieno iš jų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija.
 

 

 • Kelionė autobusu,
 • slidinėjimo įrangos gabenimas,
 • 4 nakvynės su pusryčiais (išvykstant anksti gali būti  pusryčių paketai),
 • kurorto rinkliava,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • nuvežimas iki trasų ir atgal,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia); slidinėjimo abonementas (~ 117 EUR/3d.), slidinėjimo instruktoriaus paslaugos, vandens parko bilietai (3val. ~ 600UAH: saunos, baseinas, perlinė vonia, druskų kambarys, poilsio zona); inventoriaus nuoma (~ 20 EUR/3d.), vakarienės – 39 Eur/asm., asmeninės išlaidos, arbatpinigiai, papildomos paslaugos.

1 diena

Naktį išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Lenkiją, Ukrainą. Atvykimas į Bukovelio slidinėjimo kurortą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma. Slidinėjimo pradžiamokslis pradedantiesiems. Slidinėjimas. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas, kitos sporto šakos, pramogos, poilsis.

Pageidaujantiems -  išvyka į  *vandens parką „Voda day&night“ arba slidinėjimas vakarinėse trasose (galioja tas pats slidinėjimo abonementas).  Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Ankstyvas išvykimas iš viešbučio. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina