Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Lenkijoje Bialka Tatranska slidinėjimo centre 4d.

Bialka Tatranska yra didžiausias slidinėjimo regionas Podhale regione. Tai puikus pasirinkimas tiek tiems, kurie tik pradėjo mokytis slidinėti slidėmis ar snieglente, tiek ir pažengusiems šios sporto šakos entuziastams. Kurorte yra 14 kilometrų įvairaus sudėtingumo trasų. Slidinėjimo trasos kruopščiai paruoštos, esant reikalui dirbtinai padengiamos sniegu. Kurorte yra ir keli kilometrai trasų lygumų slidininkams, slidinėjimo mokykla, slidžių ir snieglenčių nuoma, terminių vandenų kompleksas.

  • Kelionė autobusu (nuvežimas iki trasų ir atgal),
  • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (dviviečių su pristatoma lova kambarių kiekis yra ribotas),
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • slidinėjimo įrangos gabenimas,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), slidinėjimo abonementas (Bialka Tatranska: 1d. s.~125 PLN., v.~115 PLN.; 2d. s.~230 PLN., v.~210 PLN.; Zakopanė: 1d. s.~140 PLN., v.~115 PLN.), slidinėjimo inventoriaus nuoma (1d. ~35 PLN.), individualios slidinėjimo instruktoriaus paslaugos, bilietai į mokamus objektus (Terma Bania: s.~99 PLN., v.~79 PLN./kaina priklausomai nuo pasirinktos lankomos zonos), miesto transportas, arbatpinigiai, pietūs, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 70 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su sustojimais poilsiui bei pietums. Vakare atvykimas į viešbutį Zakopanės apylinkėse (Nowy Targ miestelyje). Įsikūrimas B&B Hotel Nowy Targ viešbutyje (arba panašaus lygio viešbutyje). Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vykstame slidinėti į 13 km nuo Nowy Targ miestelio įsikūrusį slidinėjimo kurortą – Bialka Tatranska (https://bialkatatrzanska.pl/). Inventoriaus nuoma*, slidinėjimo abonemento įsigijimas*, pažintis su slidinėjimo trasomis, slidinėjimas. Vakarop siūlome apsilankyti bei atsipalaiduoti terminių vandenų komplekse Terma Bania*. Čia jūsų laukia įvairios pirtys, terminiai baseinai, vandens čiuožyklos, sveikatingumo centras. Nepageidaujantiems maudynių gali tęsti slidinėjimą arba laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Nowy Targ.

3 diena

Pusryčiai. Vykstame slidinėti į Bialka Tatranska slidinėjimo kurortą (esant galimybei, grupės pageidavimu slidinėjimas Zakopanėje https://www.pkl.pl/pkl-en.html). Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su sustojimais poilsiui ir pietums. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1800 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina