Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Lenkijoje Beskidų kalnuose 4d.

Szczyrk–Skrzyczne yra vienas iš didžiausių slidinėjimo kurortų visoje Lenkijoje. Šis kurortas yra įsikūręs prie aukščiausios Beskidų kalnų viršūnės (1257 m). Kurorte yra apie 35 kilometrus įvairaus sudėtingumo trasų. Slidinėjimo trasos kruopščiai paruoštos, esant reikalui dirbtinai padengiamos sniegu, kurorte veikia visiškai nauja dirbtinio sniego gamybos sistema. Tai puikus pasirinkimas tiek tiems, kurie tik pradėjo mokytis slidinėti slidėmis ar snieglente, tiek ir pažengusiems šios sporto šakos entuziastams. Kurorte rasite tiek nesudėtingų trasų, tiek profesionalių FIS standartus atitinkančių trasų, taip pat įrengtos trasos lygumų slidininkams, slidinėjimo mokykla, slidžių ir snieglenčių nuoma.

NEMOKAMAS SLIDINĖJIMO PRADŽIAMOKSLIS!

  • Kelionė autobusu (nuvežimas iki trasų ir atgal),
  • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (dviviečių su pristatoma lova kambarių kiekis yra ribotas),
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • nemokamas slidinėjimo pradžiamokslis slidėmis,
  • slidinėjimo įrangos gabenimas,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • NEMOKAMAS SLIDINĖJIMO PRADŽIAMOKSLIS!
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, slidinėjimo abonementas (2d. s.~210-270 PLN., v.~150-220 PLN.), slidinėjimo inventoriaus nuoma (1d. ~35 PLN.), individualios slidinėjimo instruktoriaus paslaugos, bilietai į mokamus objektu, miesto transportas, arbatpinigiai, pietūs, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.
  • Yra galimybė užsisakyti 3 vakarienes viešbutyje – 40 EUR./asm.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 50 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su sustojimais poilsiui bei pietums. Vakare atvykimas į viešbutį Bielsko Biala miestelyje. Įsikūrimas IBIS STYLE Bielsko Biala viešbutyje (arba panašaus lygio viešbutyje). Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vykstame slidinėti į 20 km nuo Bielsko Biala miestelio įsikūrusį vieną didžiausių visoje Lenkijoje slidinėjimo kurortą – Szczyrk–Skrzyczne (https://www.szczyrkowski.pl/ http://www.skrzyczne.cos.pl/). Inventoriaus nuoma*, slidinėjimo abonemento įsigijimas*, pažintis su slidinėjimo trasomis, nemokamas slidinėjimo pradžiamokslis, slidinėjimas. Vakare sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Vykstame slidinėti į Szczyrk–Skrzyczne slidinėjimo kurortą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su sustojimais poilsiui ir pietums. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1800 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina