Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Italijoje - Madonna di Campiglio 9d.

Val di Sole žiemą reiškia daug sniego! Slėnis išsiskiria unikalia padėtimi – jis išsidėstęs tarp aukščiausių Vidurio ir Rytų Alpių viršukalnių. Val di Sole yra didžiausias slidinėjimo regionas vakarinėje Trentino dalyje, jį sudaro 3 slidinėjimo zonos: Madonna di Campigio (Marilleva, Folgarida, Dimaro), Passo Tonale ir Peio. Tai slidinėjimo centras, tinkantis visiems be išimčių: šeimoms, draugams, kolektyvams, vienišiams ir porelėms.

Trasos: slidinėjama iki 3000m aukštyje. Virš 150km. trasų aptarnauja 97 keltuvai, 4 gandolos.

Kitos pramogos: lygumų slidinėjimas, šiaurietiškas ėjimas, čiuožimas, rogutės.

*Madonna di Campiglio – tai kurortas, esantis 1514m aukštyje tarp Brenta Dolmites ir Adamello bei Presanella ledynų. Šiandien tai yra vienas geriausių slidinėjimo kurortų Italijos Alpėse. Šiame kurorte yra didelė slidinėjimo trasų  įvairovė. Yra vaikų ir suaugusiųjų slidinėjimo mokyklos, diskotekos, daugybė restoranų (picerijų, kalnų restoranų), vyno barai. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams, čiuožimas.

* Marilleva/Mezana – ramūs, bet gyvybingi miesteliai, puiki vieta atsipalaiduoti po ilgos dienos kalnuose. Mezzana/Marilleva 160km trasų aptarnauja 31 keltuvas. Yra sniego parkas vaikams, sveikatingumo centras, diskotekos, restoranai, slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams.

*Folgarida – viena iš geriausių slidinėjimo vietų. Kalnų viršūnės siekia iki 2180m, o trasų ilgis – 120km. Yra restoranai bei Alpių trobelės, kur galima paragauti vietinio maisto, vyno barai, žaidimų kambariai, kino salė, slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams, ledo arena čiuožėjams.  

*Pejo Fonti – tai seniausia vietovė Val di Sole regione. Ši vieta puiki šeimoms su vaikais ir mėgstantiems ramybę. Yra nauja „PEJO 3000“ gandola, slidinėjimo mokykla, ilgiausia slidinėjimo trasa – 8km, naktinis slidinėjimas. Yra barai, restoranai. Tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams.

  • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra);
  • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais;
  • 6 nakvynės  Italijoje viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis (išvykstant anksti gali būti pusryčių paketai);
  • kelionės vadovo paslaugos.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje ~ 20 EUR/suaugusiam, ~50 EUR/senjorui virš 65m., ~16 EUR/vaikams iki 18m.; civilinės atsakomybės draudimas ~ 28 EUR/asm; slidinėjimo abonementas; slidinėjimo instruktoriaus paslaugos; inventoriaus nuoma (~70 eur/5dienos); gėrimai vakarienių metu; kurorto mokestis – 9 EUR/asm., vaikai iki 14 metų nemoka; papildomos paslaugos.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Italiją. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis. Slidinėjimas Madonna di Campiglio, Pinzolo, Marilleva/Folgarida slidinėjimo centruose.

  • Pageidaujantiems -  vakarinė  išvyka  į Madonna di Campiglio miestelį pasivaikščioti, apsižvalgyti, įsigyti suvenyrų.

Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Slidinėjimo abonementas

Campiglio  Dolomiti Brenta

Pinzolo, Madonna di Campiglio,Folgarida/Marilleva,Pejo

 

 

5 d. EUR/1asm

 

 Suaugusiems

236

236

236

Jaunuoliams gim. po 2001 11 30d.

165

165

165

Vaikams gim. 2001 11 30 -2009 11 30

118

118

118

 

 

 

 

 

 

Vaikai iki 8m. amžiaus (gimę po 2009 11 30d.) slidinėja nemokamai kartu su suaugusiuoju, išsipirkusiu slidinėjimo abonementą. Vaiko ar jaunuolio amžiui nustatyti, perkant ski pasus bus reikalingas dokumentas su nuotrauka.

Už slidinėjimo abonemento kortelę nuvykus imamas 5 EUR užstatas, kuris grąžinamas paskutinę slidinėjimo dieną grąžinant kortelę.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina