Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Italijoje - Alta Val Sussa/Via Lattea. Naujieji Metai 9d.

Alta Val Sussa: 2006m. Torino žiemos olimpinių žaidynių vieta. Alta Val Sussa pagrindinę dalį, vadinama Via Lattea („Paukščių takas“), sudaro Cesana-Sansicario, Claviere, Sauze d‘Oulx, Sestriere, Pragelato, Montgenevre (Prancūzija) kurortai. Tai slidinėjimo centras, tinkantis visiems be išimčių: šeimoms, draugams, kolektyvams, vienišiams ir porelėms.  www.vialattea.it

  "GRŪDOS" kelionės į ALTA VAL SUSSA/VIA LATTEA nuotraukų albumas.

Trasos: Slidinėjama iki 2800m aukštyje. Virš 400 km trasų aptarnauja  3 gondolos, 24 kėdučių pakėlėjai, 17 bugelių. 70 % trasų veikia dirbtinio sniego sistema. 

Kitos pramogos: lygumų slidinėjimas (51 km trasų), snieglenčių trasos, sniego parkai, barai, restoranai, naktiniai klubai.

 • Claviere – puikus kurortas vietoje, kur Italija ir Prancūzija susitinka via Lattea kalnuose.  Čia galima pasigėrėti Mount Chamberton viršune (3131m). Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams, kopimui į kalnus.
 • Cesana Sansicario – centrinis  Alta Val Sussa kurortas. Yra sniego parkas vaikams, kalnų trobelėse galima užsisakyti nacionalines vakarienes. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams.
 • Souze d‘Oulx – dėl puikios padėties kalnuose dar vadinamas „Alpių balkonu“. Tai judriausias Via Lattea kurortas. Yra SPA, diskotekos, sporto salė, veikia neįgaliųjų slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų slidininkams, snieglentininkams, kopimui į kalnus, neįgaliesiems.
 • Sestriere – šis tarptautinis slidinėjimo kurortas veikia nuo 1930metų. Yra sveikatingumo centrai, kino teatras, diskotekos, ledo arena, sporto salės, uždaras golfo aikštynas, veikia neįgaliųjų slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų slidininkams, snieglentininkams, kopimui į kalnus, neįgaliesiems.
 • Pragelato – atskiras kurortas, besijungiantis su Via Lattea moderniu pakėlėju ir nauja trasa. Yra SPA, sveikatingumo centrai. Kurortas tinka lygumų ir kalnų slidininkams.
 • Montgenevre – Prancūzijos pusėje esantis kurortas, kuriame ne tik smagu slidinėti, bet ir nučiuožti greitojo nusileidimo rogutėmis  1400m ilgio trasa, prasidedančioje Chalvet viršukalnėje.
 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra);
 • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais (išvykstant anksti, gali būti pusryčių paketai);
 • 6 nakvynės Italijoje viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis;
 • Naujametinė vakarienė;
 • kelionės vadovo paslaugos.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje – 20 EUR/suaugusiam, 55 EUR/senjorui virš 65m., 15 EUR/vaikams iki 18m.; civilinės atsakomybės draudimas ~28 EUR/asm.; slidinėjimo abonementas; slidinėjimo instruktoriaus paslaugos; inventoriaus nuoma; gėrimai vakarienių metu; kurorto mokestis – 10 EUR/asm., vaikai iki 12 metų nemoka; papildomos paslaugos.
 • *Išvyka į Turiną (~95km.) – 250 EUR grupei. Muziejų bilietai į kainą neįtraukti, gido paslaugos neteikiamos.
 • *„Monty Express” nusileidimas rogutėmis: ~ 8,50EUR/asm./1nusileidimas, vaikams iki 6m. nemokamai.
 • * SPA centras Bes&Spa ~29EUR/asm

1 diena

Anksti ryte  išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Italiją. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Viešbutis Passero Pellegrino www.passeropellegrino.com

Viešbutis:  Passero Pellegrino Claviere miestelyje, šalia parduotuvėlių ir kavinukių. 1760m aukštyje, 200m iki pakėlėjų.. Šalia yra „varlinukas“ su  eskalatoriumi pradedantiesiems slidininkams. Su kitais slėniais (Cesana Sansicario, Souze d‘Oulx, Sestriere ir kt.) susisiekiama pakėlėjais ir slidėmis. Viešbutyje yra slidžių įrangos saugykla, nedidelė sauna, baras, restoranas, liftas. Šalia veikia slidžių įrangos nuomos puktas.

Kambariai: su dušu, WC, TV, yra plaukų džiovintuvas, šeimyniniai kambariai (2+2) turi dviaukštes lovas.

Wi- fi interneta: bare nemokamas.  

Sauna: už papildomą mokestį (8 EUR/asm.).

Maitinimas: Pusryčiai – švediškas stalas. Vakarienės: užkandžių stalas, pirmas patiekalas (sriuba arba pasta), antras patiekalas pasirinktinai iš meniu, desertų stalas (pyragėliai, tortai, pudingai, ledai, vaisiai). Gėrimai neįskaičiuoti.

3 diena

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis. Slidinėjimas Italijos Alpėse.

Šventinė vakarienė ir Naujųjų metų sutikimas viešbučio restorane. Nakvynė viešbutyje.

dienos

Pusryčiai. Slidinėjimas Italijos ir Prancūzijos Alpėse, kitos sporto šakos, pramogos, poilsis. Rekomeduojame aplankyti Prancūzijos pusėje įrengtą rogučių trasą „Monty Express“* – tai smagi atrakcija ir vaikams, ir suaugusiems.  

PAGEIDAUJANTIEMS:

 • Nemokama popiečio išvyka į Bronson miestelį. Apie 18km nuo Claviere miestelio. 
 • Popiečio apsilankymas *SPA centre Bes&Spa (500m nuo viešbučio): turkiška pirtis, sauna.
 • Dienos *išvyka į Pjemonto  regiono sostinę Turiną. Siūlome aplankyti Turino katedrą, kur Sacra Sindone koplyčioje saugoma Turino drobulė – viena iš įžymiausių relikvijų pasaulyje; didžiausią po Kairo Egiptologijos muziejų; įspūdingai kino istoriją pasakojantį Nacionalinį Kino muziejų – vieną aukščiausių muziejų pasaulyje, nuo kurio bokšto atsiveria įspūdinga miesto panorama; ar tiesiog pasivaikščioti ilgomis arkadinėmis promenadomis, dengiančiomis parduotuves ir kavinukes.

Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Slidinėjimo abonementai

Dienos

MILKY WAY

Claviere/Cesana, Sansicario, Sestriere, Sauze d’Oulx

Suaugusiems

Vaikams

Gim. 2010 ir vėliau

5

170

42,50


Dienos

MONTILUNA

Claviere/Cesana, Sansicario, Sestriere, Sauze d’Oulx

Suaugusiems

Vaikams

Gim. 2010 ir vėliau

5

113

42,50


Dienos

MONTILUNA/MONTGENEVRE

Claviere/Cesana, Montgenevre

Suaugusiems

Vaikams

Gim. 2010 ir vėliau

Jaunuoliams

iki 15m.

Senjorams

Virš 65m.

5

185

42,50

147

170,50

 

* Prancūzijos Montgenevre

*Rekomenduojame įsigyti draudimą, kuris traumos atveju suteiktų galimybę susigrąžinti neslidinėtų dienų įmoką (kaina apie 2,5 eur/asm, išperkamas kartu su slidinėjimo abonementu).

P.s. Abonementų kainos gali sezono metu gali kisti.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina