Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Italijoje (Alta Val Sussa/Via Lattea) - lėktuvu

Alta Val Sussa: 2006 m. Torino žiemos olimpinių žaidynių vieta. Alta Val Sussa pagrindinę dalį, vadinama Via Lattea („Paukščių takas“), sudaro Cesana-Sansicario, Claviere, Sauze d‘Oulx, Sestriere, Pragelato, Montgenevre (Prancūzija) kurortai. Tai slidinėjimo centras, tinkantis visiems be išimčių: šeimoms, draugams, kolektyvams, vienišiams ir porelėms.www.vialattea.it

  "GRŪDOS" kelionės į ALTA VAL SUSSA/VIA LATTEA nuotraukų albumas.

Trasos: Slidinėjama iki 2800 m aukštyje. Virš 400 km trasų aptarnauja 3 gondolos, 24 kėdučių pakėlėjai, 17 bugelių. 70 % trasų veikia dirbtinio sniego sistema.

Kitos pramogos: lygumų slidinėjimas (51 km trasų), snieglenčių trasos, sniego parkai, barai, restoranai, naktiniai klubai.

 • Claviere – puikus kurortas vietoje, kur Italija ir Prancūzija susitinka via Lattea kalnuose. Čia galima pasigėrėti Mount Chamberton viršune (3131 m). Yra SPA, saunos, baseinas, ledo arena. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams, kopimui į klanus.
 • Cesana Sansicario – centrinis Alta Val Sussa kurortas. Yra sniego parkas vaikams, kalnų trobelėse galima užsisakyti nacionalines vakarienes. Kurortas tinka kalnų ir lygumų slidininkams, snieglentininkams.
 • Souze d‘Oulx – dėl puikios padėties kalnuose dar vadinamas „Alpių balkonu“. Tai judriausias Via Lattea kurortas. Yra SPA, diskotekos, sporto salė, veikia neįgaliųjų slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų slidininkams, snieglentininkams, kopimui į kalnus, neįgaliesiems.
 • Sestriere – šis tarptautinis slidinėjimo kurortas veikia nuo 1930 metų. Yra sveikatingumo centrai, kino teatras, diskotekos, ledo arena, sporto salės, uždaras golfo aikštynas, veikia neįgaliųjų slidinėjimo mokykla. Kurortas tinka kalnų slidininkams, snieglentininkams, kopimui į kalnus, neįgaliesiems.
 • Pragelato – atskiras kurortas, besijungiantis su Via Lattea moderniu pakėlėju ir nauja trasa. Yra SPA, sveikatingumo centrai. Kurortas tinka lygumų ir kalnų slidininkams.
 • Montgenevre – Prancūzijos pusėje esantis kurortas, kuriame ne tik smagu slidinėti, bet ir nučiuožti greitojo nusileidimo rogutėmis 1400m ilgio trasa, prasidedančioje Chalvet viršukalnėje.
 • 7 nakvynės Italijoje 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis (paskutinę dieną – pusryčių paketai);
 • vadovo paslaugos Italijoje;
 • GRUPINIS PERVEŽIMAS oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • BAGAŽO GABENIMAS (išskyrus slidžių ir snieglenčių gabenimą).
 • Skrydžių bilietai (nuo 60 EUR, teiraukitės Grūdos biuruose); slidžių įrangos gabenimas (20 EUR/1 paketas/pirmyn ir atgal); kurorto mokestis 11 EUR/asm., vaikai iki 12m. nemoka; medicininių išlaidų draudimas užsienyje; slidinėjimo instruktoriaus paslaugos; slidinėjimo abonementas;  inventoriaus nuoma; gėrimai vakarienių metu; papildomos paslaugos.
 • *Išvyka į Turiną (~95km.) – 250 EUR grupei. Muziejų bilietai į kainą neįtraukti, gido paslaugos neteikiamos.
 • *„Monty Express” nusileidimas rogutėmis: ~ 8,50EUR/asm./1nusileidimas, vaikams iki 6m. nemokamai.
 • * SPA centras Bes&Spa ~29EUR/asm
 • *AVIA BILIETŲ IEŠKOKITE ČIA, arba teiraukitės "GRŪDOS" biuruose.

1 diena

Skrydis iš Lietuvos į Italiją Bergamo/Turino oro uostą. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

dienos

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis. Slidinėjimas Italijos ir Prancūzijos Alpėse (1d.Montgenevre kurorte, galioja 6d. slidinėjimo abonementas), kitos sporto šakos, pramogos, poilsis. Rekomeduojame aplankyti Prancūzijos pusėje įrengtą rogučių trasą „Monty Express“* – tai smagi atrakcija ir vaikams, ir suaugusiems.  

PAGEIDAUJANTIEMS:

 • Nemokama popiečio išvyka į Bronson miestelį. Apie 18km nuo Claviere miestelio. 
 • Popiečio apsilankymas *SPA centre Bes&Spa (500m nuo viešbučio): turkiška pirtis, sauna.
 • Dienos *išvyka į Pjemonto  regiono sostinę Turiną. Siūlome aplankyti Turino katedrą, kur Sacra Sindone koplyčioje saugoma Turino drobulė – viena iš įžymiausių relikvijų pasaulyje; didžiausią po Kairo Egiptologijos muziejų; įspūdingai kino istoriją pasakojantį Nacionalinį Kino muziejų – vieną aukščiausių muziejų pasaulyje, nuo kurio bokšto atsiveria įspūdinga miesto panorama; ar tiesiog pasivaikščioti ilgomis arkadinėmis promenadomis, dengiančiomis parduotuves ir kavinukes.

Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

3 diena

Anksti ryte išsikraustymas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Slidinėjimo abonementai

MILKY WAY 

SPECIALI NUOLAIDA GRŪDOS KLIENTAMS

Dienos

5 dienos Claviere/Cesana, Sansicario, Sestriere, Sauze d’Oulx

+ 1 diena  Montgenevre Prancūzijoj

Suaugusiems

Vaikams

Gim. 2010 ir vėliau

Vaikams

Gim. 2008-2009

6

196 192

51

196 146

MONTILUNA

SPECIALI NUOLAIDA GRŪDOS KLIENTAMS

Dienos

4 dienos Claviere/Cesana

+ 1 diena Sansicario, Sestriere, Sauze d’Oulx

+ 1 diena  Montgenevre Prancūzijoje

Suaugusiems

Vaikams

Gim. 2010 ir vėliau

Vaikams

Gim. 2008-2009

6

131 127

51

131  99

 
Turėkite grynųjų pinigų abonementams. Rekomenduojame įsigyti draudimą, kuris traumos atveju suteiktų galimybę susigrąžinti neslidinėtų dienų įmoką (kaina apie 2,5 eur/asm, išperkamas kartu su slidinėjimo abonementu).
P.s. Abonementų kainos gali sezono metu gali kisti.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina