Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Italijoje (Alpe Cimbra) 9d.

Alpe Cimbra: Folgaria, Lavarone, Lusten – labai patogiai pasiekiamas slidinėjimo centras Trentino regione – vos pusvalandis kelio nuo autostrados. Apsuptas miškų, Alpių kalnų terasų su nuostabiomis panoramomis. Slidinėjimo centras tinkamas visų kategorijų slidininkams, ekspertams, pažengusiems, pradedantiesiems, taip pat – šeimoms su vaikais. Čia veikia 5 slidinėjimo mokyklos (slidininkams ir snieglentininkams), mini klubai. 

104 km trasų, dauguma – plačios ir ilgos. 4 sudėtingos (juodos), 20 vidutinio sudėtingumo (raudonos), 39 lengvos (mėlynos) trasos, 45 km lygumų slidinėjimo trasų. Veikia dirbtinio sniego sistema, 34 pakėlėjai modernūs ir patogūs, yra elevatoriai pradedantiesiems, snow parkas, nusileidimo padangomis trasa. Norintiems atsipūsti – kavinukės ir restoranai kalne su puikia itališka pica, pasta, karšta arbata ir nepakartojamuoju  „Bombardino“.

 

* Į šią kelionę gali vykti tik pilnai pasiskiepiję/persirgę (ne anksčiau kaip prieš 6mėn.) keliautojai, turintys galiojantį ES Covid-19 sertifikatą.

* Visiems keliautojas privaloma turėti neigiamą PGR arba antigeno testo rezultatą. Išimtys netaikomos.

Daugiau informacijos :  https://keliauk.urm.lt/location/italija

* Slidinėjant Italijoje privalomas  pirmosios med.pagalbos  ir civilinės atsakomybės draudimai.

* Slidinėjant privalomas šalmas, keltuvuose ir uždarose erdvėse  - FFP2 kaukės.

* Rekomenduojame apsidrausti nutrauktos kelionės draudimu (galimos saviizoliacijos susirgus kelionės metu išlaidoms padengti).

  • Kelionė autobusu,
  • slidinėjimo įrangos gabenimas,
  • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbutyje,
  • 6 nakvynės Italijoje viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis,
  • kelionės vadovo paslaugos.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia); slidinėjimo abonementas (spec. kaina užsakant ir apmokant iš anksto agentūroje); slidinėjimo instruktoriaus paslaugos;  inventoriaus nuoma (~ 100 EUR/6d.); kurorto mokestis –  12 EUR/asm, vaikai iki 14 metų nemoka; papildomos paslaugos.
  • *Išvyka į Trentą – 150 EUR / visai grupei. Galima vykti ir savarankiškai nemokamu tarpmiestiniu transportu (su Trentino guest Card – viešbučio dovanojama nuolaidų kortele).

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Italiją. Apgyvendinimas viešbutyje  žaviame Folgaria miestelyje. Čia nieko netrūksta – jaukioje centrinėje gatvėje rasite ir suvenyrų parduotuvėles, ir maisto prekių parduotuves, ir restoranus, kavinukes. Miestelyje yra baseinas, kino teatras, informacinis centras, puikiai veikia ski busų sistema, važinėja turistinis traukinukas.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

dienos

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma. Pažintis su slidinėjimo trasomis ir slidinėjimas Folgaria slidinėjimo centre. Pageidaujantys vakare gali atsipalaiduoti viešbučio SPA. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Slidinėjimo išvyka į Lavarone slidinėjimo centrą (~16 km).  Pageidaujantys gali likti slidinėti Folgarijoje. Vakare grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas Folgaria  slidinėjimo centre.

Pageidaujantiems: *išvyka į Trentą (~20km) – Trentino regiono sostinę, besididžiuojančią įspūdinga romanine San Virgilio katedra, gynybinių įtvirtinimų liekanomis, pilimi ir jaukaus senamiesčio gatvėse stūksančiais renesansiniais namais. Vakare grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas Folgaria slidinėjimo centre. Pirmą kartą slidinėjančių bei dar kalnuose nekrikštytų slidininkų krikštynos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina