Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Slidinėjimas Italijoje (Alpe Cimbra) 9d.

Alpe Cimbra: Folgaria, Lavarone, Lusten – puikus ir labai patogiai pasiekiamas slidinėjimo centras Trentino regione – vos pusvalandis kelio nuo autostrados. Apsuptas miškų, Alpių kalnų terasų su nuostabiomis panoramomis.

104 km trasų.  4 sudėtingos (juodos), 20 vidutinio sudėtingumo (raudonos), 39 lengvos (mėlynos) trasos. 45 km lygumų slidinėjimo trasų. Veikia dirbtinio sniego sistema, 34 pakėlėjai modernūs ir patogūs. Slidinėjimo centras tinkamas visų kategorijų slidininkams, taip pat – šeimoms su vaikais. Čia veikia 5 slidinėjimo mokyklos (slidininkams ir snieglentininkams), mini klubai, specialios trasos pradedantiesiems vaikams.

  • Naujiena!
  • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais, vakarienėmis ir SPA
  • Kelionė autobusu;
  • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais (išvykstant anksti, gali būti pusryčių paketai);
  • 6 nakvynės Italijoje viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis;
  • kelionės vadovo paslaugos.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia); slidinėjimo abonementas (spec. kaina užsakant ir apmokant iš anksto agentūroje); slidinėjimo instruktoriaus paslaugos;  inventoriaus nuoma (~80 EUR slidės/batai/lazdos 7d.); gėrimai vakarienių metu; kurorto mokestis –  12 EUR/asm, vaikai iki 14 metų nemoka; papildomos paslaugos.
  • *Išvyka į Trentą – 150 EUR / visai grupei.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją , Austriją. Atvykimas į Italiją. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

dienos

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis. Slidinėjimas Folgaria slidinėjimo centre. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Pageidaujantiems – slidinėjimo išvyka į Lavarone slidinėjimo centrą (~ 16 km).  Pageidaujantys gali likti slidinėti Folgaria slidinėjimo centre. Vakare grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas Folgaria  slidinėjimo centre. Pageidaujantiems:  *išvyka į Trentą (~20km), pažintis su miestu. Vakare grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Slidinėjimas Folgaria  slidinėjimo centre. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Išsikraustymas iš viešbučio. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina